Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dagi_ napisał(a):
a ja nie mam pojecia co dzis na obiad zrobic, jade jeszcze w miedzy czasie na lekcje angielskiego, wroce pewnie po 4, i co?? hmmm, macie jakies pomysly?? Andzelika, Ola, a wy co macie dzisiaj w planach??? Moj S. schudl ponad 15 kg w ciagu 7 miesiecy i ostatnio powiedzial, ze chce nadrobic chociaz kilka kilo wiec musze sie starac 🙂 wczoraj bylo carbonare 🙂

Ja mam wczorajszą ogórkową, ale mam przepis taki że się przysmaża starte ogórki na masełku i ta zupa ma taki inny, lepszy smak - tzn wg mnie 🙂

ja tez tak obie tak samo kapuste taka zielona do zupy kapusniakowej te podsmazam i jest rewela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak my tak będziemy podchodzić do sprawy to niebawem jak nasze dzieci będą mieć albo anoreksje albo z powodu nadmiernej kontroli jedzenia przez rodziców będą otyłe... dajcie spokój z tym za gruby za chudy na tym etapie nie da sie tego ocenić dzieci do roku takie sa a nawet do 1,5 r. spokojnie wszystko z naszymi kwietniowymi bąbelkami jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jestes? widzialam ze twoj maz mial wypadek sluchaj namow go na zdjecie rtg kregoslupa szczegolnie kregow szyjnych przy takich wypadkach bardzo czesto dochodzi do urazu kregow tego sie nie czuje od razu a efekty sa. sprawdzcie to czy jest ok
tu tylko taka wzmianka http://www.akademiakregoslupa.pl/kregoslup_Urazy_kr%C4%99gos%C5%82upa_szyjnego_w_wypadkach_samochodowych-8.html
http://www.campter.pl/najczestsze-urazy-wypadkowe/urazy-plecow/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Ola jestes? widzialam ze twoj maz mial wypadek sluchaj namow go na zdjecie rtg kregoslupa szczegolnie kregow szyjnych przy takich wypadkach bardzo czesto dochodzi do urazu kregow tego sie nie czuje od razu a efekty sa. sprawdzcie to czy jest ok
tu tylko taka wzmianka http://www.akademiakregoslupa.pl/kregoslup_Urazy_kr%C4%99gos%C5%82upa_szyjnego_w_wypadkach_samochodowych-8.html

Już się go pytałam, nie ma potrzeby bo on się prawie zatrzymał a uderzenie było w bok a nie tył, głowa mu nie poleciała nawet do przodu, a samochód widziałam, nie ma tragedii, z jego opowiadania to myślałam że nie ma połowy auta 😉 Jest trochę wgnieciony i porysowany, poza tym sprawny i da się nim jeździć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
Ola jestes? widzialam ze twoj maz mial wypadek sluchaj namow go na zdjecie rtg kregoslupa szczegolnie kregow szyjnych przy takich wypadkach bardzo czesto dochodzi do urazu kregow tego sie nie czuje od razu a efekty sa. sprawdzcie to czy jest ok
tu tylko taka wzmianka http://www.akademiakregoslupa.pl/kregoslup_Urazy_kr%C4%99gos%C5%82upa_szyjnego_w_wypadkach_samochodowych-8.html

Już się go pytałam, nie ma potrzeby bo on się prawie zatrzymał a uderzenie było w bok a nie tył, głowa mu nie poleciała nawet do przodu, a samochód widziałam, nie ma tragedii, z jego opowiadania to myślałam że nie ma połowy auta 😉 Jest trochę wgnieciony i porysowany, poza tym sprawny i da się nim jeździć 🙂

to dobrze ze nic wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł kochane ja tak na chwilkę poradzić się raczej zebrać info...

otóż zaczęłam brać tabletki w pierwszy dzień okresu i biorę do teraz (13 dzień dzisiaj), miałam trochę dłużej krwawienie niż zwykle ale do tej pory mam plamienia! i to czasami naprawdę takie dość intensywne! jeszcze nie byłam u gina ale jak się nie poprawi do poniedziałku to idę. no i raz mi się zdarzyło (w czasie miesiączki) że mi wyleciało coś takego jak po porodzie 😮 ten skrzep czy co to tam było n ale sie nie przejelam wtedy, bo to pewnie przez te piguły....

zdarzyło wam się kiedyś coś tkiego? co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
heloł kochane ja tak na chwilkę poradzić się raczej zebrać info...

otóż zaczęłam brać tabletki w pierwszy dzień okresu i biorę do teraz (13 dzień dzisiaj), miałam trochę dłużej krwawienie niż zwykle ale do tej pory mam plamienia! i to czasami naprawdę takie dość intensywne! jeszcze nie byłam u gina ale jak się nie poprawi do poniedziałku to idę. no i raz mi się zdarzyło (w czasie miesiączki) że mi wyleciało coś takego jak po porodzie 😮 ten skrzep czy co to tam było n ale sie nie przejelam wtedy, bo to pewnie przez te piguły....

zdarzyło wam się kiedyś coś tkiego? co o tym myślicie?


jakie masz tabletki? ja wybrałam 2 opakowania YAZ i przy pierwszym jeszcze ze 2 tyg po miesiaczce mialam brązowe (czasem ze skrzepami) plamienia, przy 2gim tez troche ale juz mniej. Raczej sie tym nie przejumuj, organizm sie musi przyzwyczaic do tabletek 🙂 No chyba, ze jeszcze jakies inne objawy niepokojace by doszly to dopiero bym zaczela sie przejmowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Biorę syndi 35. dobra nie martwię się.
to przez b zaczęłam panikować bo jak się wziął za szukanie przyczyny to mi z ciążą wyleciał 😁

dla mnie skrzepy w każdym przypadku, prócz porodu nie są normalną rzeczą 🤢 poszukaj może opinii w necie i zadzwoń się upewnić, może trzeba zmienić tabletki? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Biorę syndi 35. dobra nie martwię się.
to przez b zaczęłam panikować bo jak się wziął za szukanie przyczyny to mi z ciążą wyleciał 😁

dla mnie skrzepy w każdym przypadku, prócz porodu nie są normalną rzeczą 🤢 poszukaj może opinii w necie i zadzwoń się upewnić, może trzeba zmienić tabletki? 🤔

jutro zadzwonie 🤢

dzięki dziewczyny

we wtorek wracam na forum 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...