Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
młodej zupka zrobiona, tylko zblendować.
kuchnia ogarnięta, butelki wyparzone, młoda śpi.

a ja poprosiłam pod choinkę pudło na te jej wszystkie zabawki 😜
wiem, że ma dostać właśnie ten garnuszek, taką \"pałkę\" co kółka się nakłada,
matę taką giga wielką i coś tam jeszcze..

coś mi niania elektroniczna szwankuje 🤢
siedzę na dole, a słyszę jakby u Majki stado słoni biegało 🤪

czy jasna plamka w miejscu prawej jedynki coś zwiastuje? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
a vanesska to dostanie pod choinke http://www.zabawki-fisher-price.pl/pl,product,garnuszek_na_klocuszek,44.html plus sto innych rzeczy z paczka od dzadkow 🤢


my mamy ten garnuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z racji tego, że wigilia u mnie wygląda tak, że spotyka się ok 20 osób przy jednym stole. Po kolacji rozdajemy sobie prezenty, a dzieci po prostu toną w tych kolorowych zabawkach. Doszliśmy do wniosku z M. że jak już wrócimy do domu, to zostawimy Majce jedną, a za jakiś czas damy drugą, za jakiś czas następną..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

u mnnie dzisiaj zaskakujaca noc, moje dziecie poszlo wczoraj spac ok 20 jak zawsze, zjadla 140 mleka, wiec po godzinie na spiochu dopila jeszcze 100 i obudzila sie dopiero dzisiaj rano o 9...... o jedzenie oczywiscie nie plakala, ona nigdy nie placze, ale jak juz sie opozadzilam to lece do niej z butla, bo mysle ze glodna!!! a ona wypila raptem 40 ml i szczesliwa........ dopiero zjadla od S. ok 11 160ml..... boze boze boze co ja mam z tym dziecieciem....
a ja wydalam ostatnio sporo kasy na zabawki, kupilam jej ta kule co sie sama turla i spiewa, kupilam pianinko z perkusja, i zestaw zabawek z ebaya uzywane co prawda, no ale w sumie wydalam przeliczajac okolo 250zl..... nie bawi sie tymi zabawkami,
ktoregos dnia we wszystko po funcie, czyt ok 4,5 🙂 znalazlam takie kubeczki co sie wklada jeden w drugi od najmniejszego do najwiekszego i co?? teraz to jej ukochana zabawka......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia poszła z Witoldem do lekarza..I mam prośbę:

które z dzieci ma już zrośnięte ciemiączko?

bo mnie baba nastraszyła, bo Wito ma już twarde jak nic, a ja nawet nie zauważyłam.
Do tego:
-plamki grzybiczne na gardle
-skierowanie do alergologa ( 20 grudnia wizyta ) bo jest podejrzenie alergii ( stąd Ola ten wieczny katar i moje zamiłowanie do dłubania mu patyczkiem w nosie, stąd wysypka i plamy na buzi )

i dupa.
idę spać, oddałam Witka na trzy godziny do żłobka co by dzisiaj poświętować, ale dupa: idę spać bo padam po ostatnich nocach.
Cieszcie się że macie dzieci co to nie budzą się dosłownie po 20 razy w nocy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
Kasia poszła z Witoldem do lekarza..I mam prośbę:

które z dzieci ma już zrośnięte ciemiączko?

bo mnie baba nastraszyła, bo Wito ma już twarde jak nic, a ja nawet nie zauważyłam.
Do tego:
-plamki grzybiczne na gardle
-skierowanie do alergologa ( 20 grudnia wizyta ) bo jest podejrzenie alergii ( stąd Ola ten wieczny katar i moje zamiłowanie do dłubania mu patyczkiem w nosie, stąd wysypka i plamy na buzi )

i dupa.
idę spać, oddałam Witka na trzy godziny do żłobka co by dzisiaj poświętować, ale dupa: idę spać bo padam po ostatnich nocach.
Cieszcie się że macie dzieci co to nie budzą się dosłownie po 20 razy w nocy 🤢



Kasiu współczuje 😞 Mój nie ma zrośniętego ciemiączka ma 1,5 na 1, tak w książeczce piszą. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
Kasia - my nadal mamy ciemię 1,5 na 1,5 palca. Ma zaniknąć do 12 ms.
Lekarz (zresztą słynny p. O 😁) mówił że jest dobrze i ładnie się zarasta po mału.


no właśnie: ma wolno zrastać, a tu bach: poszło i zarosło. Mamy też mierzyć obwód główki, za miesiąc do kontroli. Ale, ale..dzisiaj zmierzyła: 44 cm.. i przypomniało mi się że na początku września kupowałam mu na allegro czapki i wtedy mierzyłam głowę i też było 44. Czyli nic nie rośnie 🤢
i w ogóle gupia jakaś bo od razu powiedziała mi czym to grozi, że trzeba ew operować i teraz mam schizy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Kasia - my nadal mamy ciemię 1,5 na 1,5 palca. Ma zaniknąć do 12 ms.
Lekarz (zresztą słynny p. O 😁) mówił że jest dobrze i ładnie się zarasta po mału.


no właśnie: ma wolno zrastać, a tu bach: poszło i zarosło. Mamy też mierzyć obwód główki, za miesiąc do kontroli. Ale, ale..dzisiaj zmierzyła: 44 cm.. i przypomniało mi się że na początku września kupowałam mu na allegro czapki i wtedy mierzyłam głowę i też było 44. Czyli nic nie rośnie 🤢
i w ogóle gupia jakaś bo od razu powiedziała mi czym to grozi, że trzeba ew operować i teraz mam schizy..

"Gupia", trza poczytać i skonsultować z innym pediatrą, nie martw się na zapas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co??? operowac???? Kaska, no nie wiem czy zauwazylas, ale ja juz kiedys pisalam, ze mojej Neli glowka wolno rosnie.... ale u nas moze byc genetyczne, bo S. ma 4 cm mniejsza glowe niz ja, a jest facetem.... nie kazdy ma leb jak sklep ze tak powiem 🙂 jedne dzieci maja ogromne glowy, inny normalne a jeszcze inne niewielkie.....kurde, no..............................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...