Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

dobra powoli spadam
Wiola masz cudne dziecko
a ja napiszę to co zawsze - że wqszystkie WASZE dzieci jakies takie wielkie mi się wydają i Laura też
wszystko z nią ok jest proporcjonalna i w ogóle ale porównuję ją do mojej pchły i moja wydaje się CALINECZKĄ
i Laura już pięknie raczkuje ( moja jeszcze robi to tak nieporadnie) i robi podobną minę jak się wkurza 😉

ja swojej do siedzonka nie wsadzam bo jest niebezpieczne i razem z tym mogłaby wylądować na podłodze
potrzebuję Natkę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Trzeba chyba iść spać co?

A właśnie - przypomniało mi się, czy zdarza się jeszcze Waszym dzieciom ulać? Moja już prawie 2 miesiące nie rzyga, nic a nic 🤔

spać tak już idę
powiedzmy 😁
Ola moja nie rzyga i nie ulewa ale ona ostatnio wydziwia przy jedzeniu i w ciągu jeden butli przewraca sie z 20 razy na brzuch i tyle samo raz siada więc jak się tak wywścieka to czasem mi "napluje" taką strawioną , śmierdzącą kropeczkę która jest dla niej wielką atrakcją zwłaszcza na panelach jak może se to rozmazać 😉
cześć Raczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Może jutro mi się uda to Wam pokażę co mój łobuz wyprawia, tzn nic szczególnego, robi to co większość dzieci tu, ale uwiecznię jej wstawanie przy meblach bo w sumie nie mam jeszcze 🙂

dla mnie pojęcie "wstawanie przy meblach" jest obce , ale może niebawem się z tym zapoznam 😉
ale ja nie mam takich mebli przy których mogła by wstać - ona próbuje ale wszystko za wysoko albo niestabilne albo nie ma jak się złapać i miauczy wtedy jak kot i macha ręką w powietrzu jakby chciała sięgnąć a nie nie może
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Może jutro mi się uda to Wam pokażę co mój łobuz wyprawia, tzn nic szczególnego, robi to co większość dzieci tu, ale uwiecznię jej wstawanie przy meblach bo w sumie nie mam jeszcze 🙂

dla mnie pojęcie "wstawanie przy meblach" jest obce , ale może niebawem się z tym zapoznam 😉
ale ja nie mam takich mebli przy których mogła by wstać - ona próbuje ale wszystko za wysoko albo niestabilne albo nie ma jak się złapać i miauczy wtedy jak kot i macha ręką w powietrzu jakby chciała sięgnąć a nie nie może

Tylko na początku, potem już przy ścianie będzie umiała stanąć, spokojnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Aha, moja nadal sama nie umie usiąść, jak ją posadzę to ładnie siedzi i do raczkowania z siadu przejdzie ale na odwrót niet 🥴

a moja najpierw zaczęła siadać (tj z pozycji na kolanach) a potem dopiero raczkować 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Aha, moja nadal sama nie umie usiąść, jak ją posadzę to ładnie siedzi i do raczkowania z siadu przejdzie ale na odwrót niet 🥴

a moja najpierw zaczęła siadać (tj z pozycji na kolanach) a potem dopiero raczkować 😮

No to moja nie umie i nie wiem czy zdąży się nauczyć przed chodzeniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja spadam bo piszę po ciemku i jakoś mi tak źle
z resztą jutro i tak będę pierwsza 😁
dobranoc - życzcie mi przynajmniej dwóch godzin snu ciurkiem i takiego snu jak ostatnio 😁 ☺️



no i Witka nie widziałyśmy - montażysta, perfekcjonista chyba ciągle film montuje a przy tym jeszcze sprząta, prasuje i ciasto piecze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Aha, moja nadal sama nie umie usiąść, jak ją posadzę to ładnie siedzi i do raczkowania z siadu przejdzie ale na odwrót niet 🥴

a moja najpierw zaczęła siadać (tj z pozycji na kolanach) a potem dopiero raczkować 😮

No to moja nie umie i nie wiem czy zdąży się nauczyć przed chodzeniem 😁

mhm ja nie wiem czy to takie dobre ( bo moja najczęściej wywala się jak już siedzi albo próbuje usiąść a noga się jej źle podwinie- może jutro też ją nagram)
ale z drugiej strony kiedy ma ochote to se łazi a jak się zmęczy to siada i nie plącze się cały czas pod nogami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Idę bo przecież czort się wyspał i od godziny urzęduje, teraz stoi w łóżeczku i wyje do księżyca. Muszę tam iść bo mi Polizei do chałupy zapuka albo jakiś MOPS przyjedzie 😁
Dobranoc

no a dziś jest do czego wyć
jasno na dworze jak po południu 🥴
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry 😁


chociaż wcale mi do śmiechu nie jest 😠 😠 😠 😠
jeszcze nie spałam chociaż kładłam się 150 000 razy 😠 😠 😠 😠 🥴 😲 😮 🤢 🤨 🤔 😞
a ona nadal krzyczy z zamkniętymi oczami

matko daj mi siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...