Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Szyszka!!!! no jestem w szoku istnym!!!! i jaka duza i klaskac potrafi i aaaaaaa tuli sie i jeszcze pa pa na do widzenia¬!!!! 🙂 Caly repertuar ma Twoja Majeczka w zanadrzu!!! 🙂 usmialam sie niezle 🙂 🙂 Swietna jest!!!!


A jak ja nauczylas tego, przyznaj sie??? Moja nela potrafi pa pa zrobic, i wlaczyc swiatlo pstryczkiem na scianie, i jeszcze kreci glowa na nu nu, to by bylo na tyle. Probuje ja juz od dluzszego czasu klaskac nauczyc, ale nie wychodzi nam to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A wlasnei przypomnialo mi sie....
Nikolina moja mala je te kaszki i jest ok. Zadnego pawera na dobranoc nie dostaje 😮 z reszt wydawalo mi sie ze czesto sie mowi zeby sobie wypic kakao na spokojnaa noc wiec mnie ten slicznek wogole nie dziwi... no moze poza tym ze dziecku sklonnym do alregi na pewno po 5tym miesiacu bym nie dala. Mojaj dalam to dopiero niedawno chyba jak miala 8 skonczone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem do mnie jakos nie przemawia czekolada na dobranoc 😉 ale przeciez jak ala je to tylko na zdrowie 🙂 🙂
z tym, że popatrzyłma na stronie hippa i oni naprawde maja jakos dziwnie rozlozone wprowadzanie nowych produktów w tych słoiczkach - nektar truskawkowy tez po 5 miesiacu jest 😮 😮 dziwne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolina tez mnie dziwia niektore skladniki tak jak piszesz w diecie dziecka wprowadzane wczesniej niz poleca WHO ale to wlasnie po hippe Ala niema zadnej alergi a po gerberze ma po bobovicie zadko.

Marta mleko krowie w czystej postacie niewprowadzam na razie zwlaszcza ze mam malego alergika niewiem na co 😮 ale jemy juz produkty przetworzone czyli po pol opakowania max bakusia, danio, serke wiejski, jogurt naturalny itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja co rano zjadam platki z mlekiem i Nela czasem wypije moze pol lyzeczki , to tyle u mnie


ale bylam wczoraj w pracy i u mnie w najmlodszej grupie gdzie bedzie Nela dzieciaczki normalnie dostaja mleczko krowie do picia, mam na mysli te od okolo 7 miesiaca, przynajmniej wczoraj bylo dwoch chlopcow w tym wieku i to wlasnie dostali do picia.

Ale chyba Wiola kiedys pisala ze Laurka dostaje krowie mleko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ja co rano zjadam platki z mlekiem i Nela czasem wypije moze pol lyzeczki , to tyle u mnie


ale bylam wczoraj w pracy i u mnie w najmlodszej grupie gdzie bedzie Nela dzieciaczki normalnie dostaja mleczko krowie do picia, mam na mysli te od okolo 7 miesiaca, przynajmniej wczoraj bylo dwoch chlopcow w tym wieku i to wlasnie dostali do picia.

Ale chyba Wiola kiedys pisala ze Laurka dostaje krowie mleko??

Ta ale od krowy takie a nie UHT ze sklepu, zlewki od kilkuset krów spasteryzowane i potraktowane wodą 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ale ona jej daje rzeczywiscie swojskie wydojone z rana mleko??

ola, a Ty nie pijasz mleka ze sklepu w ogole??

Z tego co kojarzę to chyba ma wiejskie mleczko właśnie od krowy prosto..
Ja mleka nie piję w ogóle, w ciąży tylko kakao piłam... Teraz nie piję, naczytałam się i wiem że picie mleka sensu nie ma.. Zaraz robi Ci się serwatka w żołądku a poza tym jest wiele innych minusów, nie będę tu pisała o tym bo wiem że Wy pijecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie nikt w domu mleka nie pija.. R jeszcze nieraz najdzie to potrafi pół litra na raz pochłonąć ale to rzadko. Julka je sery, twarogi, jogurty ale mleka nie ruszy. Ostatnio hitem jest koktajl na jogurcie naturalnym z mrożonymi truskawkami i miodkiem. A młodemu planuje tak przed roczkiem jakos po trszku jogurtu naturalnego zeby sprawdzic go w koncu co do tej skazy, bo moze wcale nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze że mleko na tapecie ^^
Mój wujek bardzo często na różnych spotkaniach rodzinnych wypowiada się na ten temat 😁
A ja, mimo, że kopyt i rogów (jeszcze) nie mam, to mleko lubię i czasem piję.
Ale zimne, nie ciepłe bo wtedy czuć ten specyficzny zapach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...