Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
Jula postanowiła testowac moja silna wolę : Mama no chodź upieczemy jakies babeczki 😁 😁 i wcina mi tu pod nosem i zapach cynamonowy rozsiewa. Zjadłam jedną w ramach kolacji - tak żeby sprawdzić czy oby nie mdłe 😎
ha ha !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
niksssa napisał(a):
Jula postanowiła testowac moja silna wolę : Mama no chodź upieczemy jakies babeczki 😁 😁 i wcina mi tu pod nosem i zapach cynamonowy rozsiewa. Zjadłam jedną w ramach kolacji - tak żeby sprawdzić czy oby nie mdłe 😎
ha ha !

cieniaska 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
niksssa napisał(a):
Jula postanowiła testowac moja silna wolę : Mama no chodź upieczemy jakies babeczki 😁 😁 i wcina mi tu pod nosem i zapach cynamonowy rozsiewa. Zjadłam jedną w ramach kolacji - tak żeby sprawdzić czy oby nie mdłe 😎
ha ha !

cieniaska 😁


co cieniaska, jaka cieniaska, musiałam sprawdzić czy dziecka nie truje 😁 😁
zreszta jeden muffinek o 18 i do 9 rano o wodzie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiecie co Lenie chyba pomyliła się kolejność w rozwoju - od wczoraj wstaje sama z podłogi bez trzymania się czegokolwiek i staje na prostych nogach 😮 Potem klapie na tyłek bo przecież chodzić nie potrafi 🤔


mój najpierw zaczał stawac przy meblach a później dopiero raczkować takze zdarzają się takie "zmiany w harmonogramie" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia, chodzi mi , że ma buzie takiego juz chłopca a nie dzidziusia 🙂 ale On słodki. Gdyby był starszy to bym Go wziela dla ANieli 🙂
Tysia mu zle nie bedzie 🙂 Anielka bedzie ustawiona 🙂 Juz ma konto założone 😉 😉 😉 😉 😉 ☺️ 😘 😘 😘 😘 Kocham Tego Chlopca!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Tysia, chodzi mi , że ma buzie takiego juz chłopca a nie dzidziusia 🙂 ale On słodki. Gdyby był starszy to bym Go wziela dla ANieli 🙂
Tysia mu zle nie bedzie 🙂 Anielka bedzie ustawiona 🙂 Juz ma konto założone 😉 😉 😉 😉 😉 ☺️ 😘 😘 😘 😘 Kocham Tego Chlopca!

Ejjj Ty go tu kasą nie przekupuj bo on dla Lenki zarezerwowany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide zajac sie dzieckiem , wlasnie mama mi go kapie i zaraz go klade

Dziewczynki nie obrazcie sie na mnie ale narazie nie przyjme Was do znajomych, ja sie tu pojawilam dopiero niedawno bo jakos ostatnio opuscilam forum i nie znam Was wogole, raczej nie zdazylysmy sie kompletnie poznac, nawet nie wiem skad jestescie, jakiej plci macie dzieci, tak wiec wybaczcie mi narazie.

Uciekam do mojego dzidziusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
ide zajac sie dzieckiem , wlasnie mama mi go kapie i zaraz go klade

Dziewczynki nie obrazcie sie na mnie ale narazie nie przyjme Was do znajomych, ja sie tu pojawilam dopiero niedawno bo jakos ostatnio opuscilam forum i nie znam Was wogole, raczej nie zdazylysmy sie kompletnie poznac, nawet nie wiem skad jestescie, jakiej plci macie dzieci, tak wiec wybaczcie mi narazie.

Uciekam do mojego dzidziusia 🙂


😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...