Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Bry Andżelika, jak się czujesz? dalej masz mdłości?
Alice, nie wiem gdzie to - strzelam, Bali?
Jestem wypompowana po tym myciu podłóg...


Jakos tak dziwnie sie czuje caly czas mam kluske na zoladku 🥴
do tego jestem caly czas zmeczona 🤢spiaca 🤢
leniwa 😁 😁
no i czekam na wyniki toksoplazmozy bo mi gin to zlecil zrobic z krwi! a w srode do gina poogladac dziecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂 🙂

u nas spokoj, kolejny dzien z chorym mezem i zabkujacym dzieckiem..... 🤢 🤢

maz wykapany, odpoczywa i czeka az mu jedzenie zrobie, nela spi a ja w tym czasie jej gotuje zupine i pranie musze jeszcze powiesic i podloge ogarnac


Ola, a ja juz mialam 3 lata temu kupiony bilet na bali, punkt docelowy Wschodni Timor, ale rozstalam sie z moim eks kilka tygodni przed podroza.
Po kilku miesiacach poznalam Sole 🙂 wiec teraz pewnie pierwa najblizasza daleka podroz to bedzie Nigeria 🙂

ja tez uwielbiam podroze i nie lubie generalnie w domu siedziec, bardzo duzo z nela wychodzimy, do znajomych na obiady, kolacje czy poprostu posiedziec pogadac, kilka razy w tygodniu jezdzimy tez do parku, tzn teraz tylko weekendy od kiedy pracuje, ale jak jeszcze bylam w domu to kazdego dnia staralam sie ja zabierac gdzies dalej niz tylko to nasze centrum miasta.

ok, ide podloge ogarnac.

Alice, ja popoeram Marte, jesli masz tylko kilka kilo do zrzucenia to nie polecam dukana.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam ogorkowa z wczoraj 🙂

a Ola, twojemu S> wystarcza sama zupa na obiad?? czy moze on jada w pracy cos bardziej tresciwego?? Bo moj S 🙂 to zupe traktuje jako starter....opn jest miesozerny...juz mi sie pomysly koncza,
ale cos mi frytki chopdza po glowie, jeszcze nigdy nie jedlismy frytek na obiad... moze dzisiaj bedzie pierwszy raz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ja tez mam ogorkowa z wczoraj 🙂

a Ola, twojemu S> wystarcza sama zupa na obiad?? czy moze on jada w pracy cos bardziej tresciwego?? Bo moj S 🙂 to zupe traktuje jako starter....opn jest miesozerny...juz mi sie pomysly koncza,
ale cos mi frytki chopdza po glowie, jeszcze nigdy nie jedlismy frytek na obiad... moze dzisiaj bedzie pierwszy raz??

Tak, S. jada w pracy a raczej na mieście w przerwie, a w domu je drugi raz, zresztą on nie jest wybredny, nie musi mieć mięsa, uwielbia za to makarony, naleśniki i tego typu rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szukam kurtki dla neli na wiosne, i takie znalazlam, co myslicie??

http://www.next.co.uk/x492750s1#800616x49

lub taka http://www.next.co.uk/g37624s3#941120g37 mam dylemat 🙂


w ogole to jest tyle pieknych ubran dla dzieci na lato, ale gdzie ja jej nakupuje sukieneczek czy tipikow na ramiaczkach jak tutaj tak chlodno i ja sama moze ze 3 razy do roku wychodze bez sweterka czy kurteczki??
no ale zobaczymy, nela na pewno spedzi czesc wakacji u dziadkow w polsce to moze wtedy pokorzysta z pogody chociaz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola to Rodos jest 😉
Dagi ja wlasnie zjadlam ciemny ryz z kurczakiem w sosie slodko kwasnym pikantnym i do tego salata zielona z ogorkiem rzodkiewka i pomidorem. Wiem ze nie pasuje ale to mialam pod reka a warzywa juz mi zaczely biegac po lodowce ze musialam zrobic z nimi porzadek 😜
ok lece do pracy-do wieczora babeczki.
Milego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj tez nie jest raczej wybredny ale jada malo w ciagu dnia i raczej lepiej by bylo gdyby obiad byl tresciwszy, kurde nic mi sie nie chce, czekam az sie dziecie obudzi i sie wybierzemy na spacer. Niby balkon mam juz od godziny otwarty i nie jest zimno ale jakas dziwna ta pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lenka slodziak 🙂 🙂 i jak ladnie powtarza za Toba Ola!!! bu ty!!! 🙂, pewnie zacznie wczesnie mowic 🙂 moja mowi halo i bach jak upadnie i tez sie cieszy tak smiesznie jak Lenka 🙂 a wiecie ze moja nela nie ma zadnej lalki?? moze powinnam juz jej cos kupic??? no sama nie wiem, ale ona nie za bardzo zainteresowana miskami czy pluszakami.

Cos jeszcze mialam pisac 🙂 ja juz sie nie moge doczekac az nela bedzie na tyle duza zeby jej mogla pozwolic na balkon wyjsc i sie pobawic tam troche.
Myslelismy nad prezentem na urodziny i dostanie tego little tikes bujaczka co Ty Olciu masz dla Lenki i taki pojazdo- rowerek trzykolowy pchany przez rodzica, wiecie jaki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...