Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A ja w sumie nie jestem zadowolona z tych paputków - kupiłam Lence te Preshoes czy jakoś tak co Kasia polecała.. Ani to grzeje ani chroni jakkolwiek, służą Lence do zabawy teraz.. Fakt skórka mięciutka i dobrze są wykonane ale jak ma nosić je tylko żeby nie brudziły jej się skarpetki to wolę żeby boso chodziła..
Może Wam lepiej się sprawdzą
Tak naprawdę to nie wiem czemu te butki/kapcie mają służyć? 🤨


Ja kupiłam młodemu jak zaczynał wstawac przy meblach bo mu się nogi ślizgały i rozjeżdżały - zdały egzamin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
A ja w sumie nie jestem zadowolona z tych paputków - kupiłam Lence te Preshoes czy jakoś tak co Kasia polecała.. Ani to grzeje ani chroni jakkolwiek, służą Lence do zabawy teraz.. Fakt skórka mięciutka i dobrze są wykonane ale jak ma nosić je tylko żeby nie brudziły jej się skarpetki to wolę żeby boso chodziła..
Może Wam lepiej się sprawdzą
Tak naprawdę to nie wiem czemu te butki/kapcie mają służyć? 🤨


Ja kupiłam młodemu jak zaczynał wstawac przy meblach bo mu się nogi ślizgały i rozjeżdżały - zdały egzamin 🙂

No to ja rozwiązałam "problem" skarpetkami z ABS, tylko takie jej teraz ubieram, gorzej jak ma rajstopki, ale już sobie radzi, butki się walają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi są ciapki potrzebne, żeby mu było cieplej, bo czasami taki zimny jest, chociaż już niedługo bedzie cieplej. My mamy problem ze skarpetkami bo mam takie, że mam wrażenie,że go obciskają a inne mu spadają. Chyba kupię takie skarpetociapy w takim razie, u Maksia się sprawdziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Mi są ciapki potrzebne, żeby mu było cieplej, bo czasami taki zimny jest, chociaż już niedługo bedzie cieplej. My mamy problem ze skarpetkami bo mam takie, że mam wrażenie,że go obciskają a inne mu spadają. Chyba kupię takie skarpetociapy w takim razie, u Maksia się sprawdziły.

Już kiedyś pisałam o tym że jedyne skarpetki jakie się Lence nie zsuwają to te z H&M.. A te butki nie grzeją, inaczej - Lenka miała chłodne stópki i w nich i bez nich, ale może te Wasze są insze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh....
Ola-Lenka fajna,i tez mam wrażenie ze do Ciebie podobna 😁
Marta-Nie wygladasz na na tyle ,tzn ze az tyle wazysz 🙂 Ja mam 171 cm i waze 62kg.
Ewela-jak Mój zięć sie czuje? Daj mu całusa od Tesciaowej;*
Madzia-krzeselko fajne i jezdzik tez ,mamy podobny 🙂


Haha Moj Karol jak widzi szczura to mu łzy leca,ostatnio w pracy zakladali neta w piwnicy gdzies i kurwa był tam jakis zlew i w zlewie szczurze kupy,K. jak to zobaczyl to mu łzy leciały a chłopaki z niego zbijali 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia no teraz widac. No to tak jak pisałam wczesniej. Ja bralam w ciazy i do ok 8 miesiaca Ali zycia to:
http://www.doz.pl/apteka/p46858-Omegamed_Pregna_500_DHA_dla_kobiet_w_ciazykarmiacych_piersia_kapsulki_60szt
a teraz Ja sobie lykam tran i Ali tez daje taki czasem jak nie jem ryb ale staram sie jesc ryby bo tam jest omega-6 i omega-3 DHA itp
chcialam wstawic jaki tran zamawialam ale juz go usuneli z hurtowni 😮 chyba byl za tani i za dobry bo to byl tej firmy lysi ale pod inna nazaw i polowe tanszy niz normalne lysi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):



Haha Moj Karol jak widzi szczura to mu łzy leca,ostatnio w pracy zakladali neta w piwnicy gdzies i kurwa był tam jakis zlew i w zlewie szczurze kupy,K. jak to zobaczyl to mu łzy leciały a chłopaki z niego zbijali 😁 😁 😁 😁 😁

Dlaczego mu łzy leciały? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):



Haha Moj Karol jak widzi szczura to mu łzy leca,ostatnio w pracy zakladali neta w piwnicy gdzies i kurwa był tam jakis zlew i w zlewie szczurze kupy,K. jak to zobaczyl to mu łzy leciały a chłopaki z niego zbijali 😁 😁 😁 😁 😁

Dlaczego mu łzy leciały? 😮


Z obrzydzenia 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 i chyba ze strachu ze te szczury tam moga byc 😁 😁 😁 haha Twardziel;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor 🙂 enter mi nie dziala!!! nela walnela raczka w klawaiature jak rozmawialysmy z moja mama na skejpie wczesniej.......kupilam jej kurteczke i spodenki sliczne na wiosne ja podaje omega 3 taki: http://www.boots.com/en/Boots-Pharmaceuticals-Omega-3-Liquid-6-months-200ml-_1139820/ do tego nela dostaje 5ml dzinnie calcium, ostatnio jej pediatra zapisala w zwiazku z tym ze niewiele je i dodatkowo mamy ograniczyc mleko, zeby sie przyzwyczaila do posilkow stalych, no i przez to ze mleko sojowe pije, wiec dostaje tez wapno, ide ja dokramic na spiocha, bo wypila mi raptem 40mleka na noc 🙂 dobranoc babeczki!!!! mam nadzieje ze do jutra enter sie naprawi!!! a Sola juz troszke lepiej, moze wstawac do toalety, wiec jest postep, do tego mogl wytrzymac bez tabletek przeciwbolowych prawie 5 godzin, wiec super w porownaniu z wczoraj i przedwczoraj!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
jestesmy z mlodym na nogach od 6.45, reszta jeszcze spi a ja juz pol chalupy ogarnęłam - moze bede miala dzisiaj troche swobodniejszy dzien 😉
wczoraj bylam z Julką na nagraniach jakiejś piosenki promującej miasto , ona akurat chórki śpiewała tylko ale i tak przeżyc była cała masa bo na profesjonalnym sprzęcie, w sluchawkach z mikrofonem, podkladami, normalnie jak rihanna 😁 😁
a młody mi juz tak załazi za skórę przez ostatnie 2 dni ze momentami to musze do 10 odliczac bo bym wyszla z siebie. Pieje i piszczy non stop, w dodatku wyjsc z nimi nie moge bo Dżulia sie dolecza jeszcze, a jak R. wróci o 17 to już sie nie opłaca.

i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

u nas noc masakra, znowu się drapał. Po odstawieniu biszkoptów było już lepiej a wczoraj znowu się zaczerwieniło. I chyba wieprzowina też go uczula. Przez ostatnich kilka dni nie chciał jeść kanapek a wczoraj zjadł sporo polędwiczki z wasą, wasa to sama mąka praktycznie więc raczej to nie to i jeszcze zupa z cukinią... Nie mam pojęcia co to moje dziecię będzie jadło, tylko indyk... królika muszę jeszcze zdobyć to będzie miał jakieś urozmaicenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry.
U nas pobudka o 8:10
Ola, dobry humor?
Co do antybiotyku, to ja podawałam teraz i wcześniej też - normalnie łyżeczką, pije chętnie każde lekarstwo. No może oprócz mucosolvanu, bo na to akurat się krzywi... ale i tak wypija.
Strzykawką podawałam różne rzeczy jak była mniejsza.
Więc nie wiem jak podać inaczej 😞
Dziś mam plan iść do kościoła umówić chrzciny na święta. Zobaczymy co wyjdzie.
Nie pamiętam kto - ale ktoś pytał mnie o żłobek, bo nie długo idzie dziecko, tylko nie pamiętam kto... chyba Alice... to pro po tego - (nie wiem jak w innych), ale w łódzkich PAŃSTWOWYCH żłobkach dziecko MUSI mieć buciki....nie może śmigać w skarpetkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł 😁 😁 😁:
Pobudka-6.15 🤪
Alee i tak mam dobry humorek,posprzatalam juz lazienke,wstawialm dwa prania,kuchnie ogranelam 😁
Jeszcze n dole poodkurzac i u gory podłogi zetrzec 😁
Przyjezdza dzisiaj moja chrzestna z Berlina 😁
A jutro Karol bedzie 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Ciekawa jestem jak Polcia na niego zareaguje:P

A za oknem słoneczko tralalalalala az chce sie zyc 😁
Własnie sie wymalowalam,ubralam czekam az gwiazda wstanie i fruu lecimy na dwor 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - ja przeważnie mam dobry humor 😉

U nas słońca niet na razie, pobudka o 6.40. Pranie wstawione, zupa kalafiorowa na gazie, też już czaszkę umyłam i nakręciłam włosy, umalowana też jestem. Teraz biorę się za odkurzanie, potem dam młodzieży mliko i położę ją spać.
Sprzątanie dokończę jak wstanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matko co ja mam za urwisa 😮
Nawet nie wiem kiedy ona to zrobiła, dobrze że chowałam odkurzacz, wchodzę a w pralce nawciskane co możliwe 😁
Miałabym dodatkowe płukanie, pranie bez zagnieceń i wirowanie na 400 obrotów.. To bym miała suche pranie.. Ech sprzątaczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Matko co ja mam za urwisa 😮
Nawet nie wiem kiedy ona to zrobiła, dobrze że chowałam odkurzacz, wchodzę a w pralce nawciskane co możliwe 😁
Miałabym dodatkowe płukanie, pranie bez zagnieceń i wirowanie na 400 obrotów.. To bym miała suche pranie.. Ech sprzątaczka 😁

u mnie podobnie... jeszcze do tego krzyczy jak oszalała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...