Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bry
zaraz spadam dlej na modlitwy
ale lena dała popalić po 2.00 ledwo na oczy patrzę
NIE WIEM CZY MIŁOSZ TO MIŁOSZ ALE LINEK CUDNY , I FAKTYCZNIE DO MAJKO PODOBNY a jakie ma usteczka ehhhhhhhh
a co to za naczyniak Ola nie dopytywałaś ?????
u nas jeszcze są wszystkie ale znacznie zbledły sinieją tylko jak jest zimno, albo gorąco, albo jak się wkurzy czyli płacze
a najładniejszy tzn te wszystkie naczyńka ładnie się otworzyły na powiece , tam już prawie nic nie widać tzn ja widzę bo wiem że ON tam był 😉
a nasza Roksana ( kuzynka LENY miała wielkie ogromne czerwono sine V na czole ) teraz ma półtora roku i tez prawie nic nie widać
no ale po późniejszym wywiadzie okazało sie że wczyscy mieliśmy , tzn wszystkei dzieci z rodziny od strony taty 😉
oki lecę pogoda do dupy no ileż kurwa może lać 😮
a Ola dlaczego tipsy trzeba odnawiać co miesiąc ???
ja chodziłam co 4 mce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
bry
zaraz spadam dlej na modlitwy
ale lena dała popalić po 2.00 ledwo na oczy patrzę
NIE WIEM CZY MIŁOSZ TO MIŁOSZ ALE LINEK CUDNY , I FAKTYCZNIE DO MAJKO PODOBNY a jakie ma usteczka ehhhhhhhh
a co to za naczyniak Ola nie dopytywałaś ?????
u nas jeszcze są wszystkie ale znacznie zbledły sinieją tylko jak jest zimno, albo gorąco, albo jak się wkurzy czyli płacze
a najładniejszy tzn te wszystkie naczyńka ładnie się otworzyły na powiece , tam już prawie nic nie widać tzn ja widzę bo wiem że ON tam był 😉
a nasza Roksana ( kuzynka LENY miała wielkie ogromne czerwono sine V na czole ) teraz ma półtora roku i tez prawie nic nie widać
no ale po późniejszym wywiadzie okazało sie że wczyscy mieliśmy , tzn wszystkei dzieci z rodziny od strony taty 😉
oki lecę pogoda do dupy no ileż kurwa może lać 😮
a Ola dlaczego tipsy trzeba odnawiać co miesiąc ???
ja chodziłam co 4 mce ☺️

Bry przede wszystkim 🙂

Oczywiście że dopytałam o naczyniaka - ma wypukłego na łydce, nie wiem jaki duży bo nie chciałam Linki męczyć. Pisała tylko że jeśli nie zniknie sam to trzeba będzie chirurgicznie usuwać.
Co do tipsów to rozśmieszyłaś mnie tym pytaniem 😁
No przecież płytka rośnie znaczy paznokieć i masz tzw odrost 🙃 możesz sobie odnawiać co 4 miesiące ale po takim czasie to obawiam się że miałabyś już 3/4 widocznego własnego paznokcia 🙂
Poza tym jakbym miała taką płytkę jak Ty to nigdy nawet nie pomyślałabym o tipsach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
bry
zaraz spadam dlej na modlitwy
ale lena dała popalić po 2.00 ledwo na oczy patrzę
NIE WIEM CZY MIŁOSZ TO MIŁOSZ ALE LINEK CUDNY , I FAKTYCZNIE DO MAJKO PODOBNY a jakie ma usteczka ehhhhhhhh
a co to za naczyniak Ola nie dopytywałaś ?????
u nas jeszcze są wszystkie ale znacznie zbledły sinieją tylko jak jest zimno, albo gorąco, albo jak się wkurzy czyli płacze
a najładniejszy tzn te wszystkie naczyńka ładnie się otworzyły na powiece , tam już prawie nic nie widać tzn ja widzę bo wiem że ON tam był 😉
a nasza Roksana ( kuzynka LENY miała wielkie ogromne czerwono sine V na czole ) teraz ma półtora roku i tez prawie nic nie widać
no ale po późniejszym wywiadzie okazało sie że wczyscy mieliśmy , tzn wszystkei dzieci z rodziny od strony taty 😉
oki lecę pogoda do dupy no ileż kurwa może lać 😮
a Ola dlaczego tipsy trzeba odnawiać co miesiąc ???
ja chodziłam co 4 mce ☺️

Bry przede wszystkim 🙂

Oczywiście że dopytałam o naczyniaka - ma wypukłego na łydce, nie wiem jaki duży bo nie chciałam Linki męczyć. Pisała tylko że jeśli nie zniknie sam to trzeba będzie chirurgicznie usuwać.
Co do tipsów to rozśmieszyłaś mnie tym pytaniem 😁
No przecież płytka rośnie znaczy paznokieć i masz tzw odrost 🙃 możesz sobie odnawiać co 4 miesiące ale po takim czasie to obawiam się że miałabyś już 3/4 widocznego własnego paznokcia 🙂
Poza tym jakbym miała taką płytkę jak Ty to nigdy nawet nie pomyślałabym o tipsach 😜

aha wypukły go gorzej i one ponoć rosną 😮
pytałam o paznokcie bo może coś pomyliłam tzn tipsy miałam raz tylko tydzień 😁
ale kiedyś 4 lata temu , przez dwa lata robiłam żelowe , ostatnio we wrześniu 2010 jak już w ciąży byłam , i no wiadomo że płytka rośnie ale ja mialam ładnego francuza to nie było tak widać , a poza tym jak mijały tak 3mce to sobie malowałam jakimś kolorem i tak w kółko, no nie wiem jak w ramach oszczędności chodziłam co 4 mce , ale nie wyglądały też tak źle dlatego dało się wytrzymać
a moja płytka jest OK ale pod tipsami/żelami brudu nie widać jak pod swoimi wiec jaki plus 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):
bry
zaraz spadam dlej na modlitwy
ale lena dała popalić po 2.00 ledwo na oczy patrzę
NIE WIEM CZY MIŁOSZ TO MIŁOSZ ALE LINEK CUDNY , I FAKTYCZNIE DO MAJKO PODOBNY a jakie ma usteczka ehhhhhhhh
a co to za naczyniak Ola nie dopytywałaś ?????
u nas jeszcze są wszystkie ale znacznie zbledły sinieją tylko jak jest zimno, albo gorąco, albo jak się wkurzy czyli płacze
a najładniejszy tzn te wszystkie naczyńka ładnie się otworzyły na powiece , tam już prawie nic nie widać tzn ja widzę bo wiem że ON tam był 😉
a nasza Roksana ( kuzynka LENY miała wielkie ogromne czerwono sine V na czole ) teraz ma półtora roku i tez prawie nic nie widać
no ale po późniejszym wywiadzie okazało sie że wczyscy mieliśmy , tzn wszystkei dzieci z rodziny od strony taty 😉
oki lecę pogoda do dupy no ileż kurwa może lać 😮
a Ola dlaczego tipsy trzeba odnawiać co miesiąc ???
ja chodziłam co 4 mce ☺️

Bry przede wszystkim 🙂

Oczywiście że dopytałam o naczyniaka - ma wypukłego na łydce, nie wiem jaki duży bo nie chciałam Linki męczyć. Pisała tylko że jeśli nie zniknie sam to trzeba będzie chirurgicznie usuwać.
Co do tipsów to rozśmieszyłaś mnie tym pytaniem 😁
No przecież płytka rośnie znaczy paznokieć i masz tzw odrost 🙃 możesz sobie odnawiać co 4 miesiące ale po takim czasie to obawiam się że miałabyś już 3/4 widocznego własnego paznokcia 🙂
Poza tym jakbym miała taką płytkę jak Ty to nigdy nawet nie pomyślałabym o tipsach 😜

aha wypukły go gorzej i one ponoć rosną 😮
pytałam o paznokcie bo może coś pomyliłam tzn tipsy miałam raz tylko tydzień 😁
ale kiedyś 4 lata temu , przez dwa lata robiłam żelowe , ostatnio we wrześniu 2010 jak już w ciąży byłam , i no wiadomo że płytka rośnie ale ja mialam ładnego francuza to nie było tak widać , a poza tym jak mijały tak 3mce to sobie malowałam jakimś kolorem i tak w kółko, no nie wiem jak w ramach oszczędności chodziłam co 4 mce , ale nie wyglądały też tak źle dlatego dało się wytrzymać
a moja płytka jest OK ale pod tipsami/żelami brudu nie widać jak pod swoimi wiec jaki plus 😉

Tips to nazwa potoczna - i żel i akryl to tips 🙂 Różnią się tylko materiałem i ja raz w życiu miałam żel i więcej nie chcę bo shit i pęka - wolę akryl i też do samej ciąży nosiłam i też miałam ładnie "frencz" zrobiony 🙂 Ale odnowę robiłam co 3 tygodnie bo mnie drażnił odrost 🙂 No i w banku nie mogłam sobie na to pozwolić tzn na odrosty na paznokciach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
znowu mam jakieś fazy
ale dobrze przynajmniej nie wiem o czym śpiewa 😁
http://www.youtube.com/watch?v=rwDLu_u2GHI


masz tłumaczenie 😁

Dobra impreza"

Mój samochód jest umyty, radio ustawione odpowiednio
Wszystko gotowe, chodź ze mną, dźwięk jest tutaj najlepszy
Dziewczyno, nie bądź nieśmiała, wskakuj do auta i świętuj
Zadzwoń do mnie później, bardzo bym tego chciał

Kotku, zadzwoń do mnie, dziś będzie impreza
Chcę bawić się z Tobą do rana
Tańczyć i skakać aż wzejdzie słońce

Kotku, zadzwoń do mnie, dziś będzie impreza
Chcę bawić się z Tobą do rana
Tańczyć i skakać, bo dziś to zrobimy

Tche tcherere tche tche,
Tcherere tche tch,
Tcherere tche tche,
Tchereretche
Tche, tche, tche,
Gustavo Lima i Ty

Kiedy na mnie patrzysz, chcę Cię dotykać,
Następnie całować się z Tobą, dobrze się bawić,
Bo dzisiaj to zrobimy

Kotku, zadzwoń do mnie, dziś będzie impreza
Chcę bawić się z Tobą do rana
Tańczyć i skakać aż wzejdzie słońce

Kotku, zadzwoń do mnie, dziś będzie impreza
Chcę bawić się z Tobą do rana
Tańczyć i skakać, bo dziś to zrobimy

Tche tcherere tche tche,
Tcherere tche tch,
Tcherere tche tche,
Tchereretche
Tche, tche, tche,
Gustavo Lima i Ty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co za pogoda 🤢
Mój ma też takie coś czerwone z tyłu główki od urodzenia, teraz po woli to blednie.
Ja na swój ślub miałam robione paznokcie, nie wiem co to było jakąś maź mi położyła na płytkę paznokcia, a później czekałam aż mi paznokcie odrosną 😠
Nie jestem zwolenniczką sztucznych paznokci. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Co za pogoda 🤢
Mój ma też takie coś czerwone z tyłu główki od urodzenia, teraz po woli to blednie.
Ja na swój ślub miałam robione paznokcie, nie wiem co to było jakąś maź mi położyła na płytkę paznokcia, a później czekałam aż mi paznokcie odrosną 😠
Nie jestem zwolenniczką sztucznych paznokci. 😆

no to też naczyniaki
z tego co widziałam Liwka też ma i jeszcze parę innych dzieci a w przychodni jak jestem to prawie każde
moja ma 5 , na karku, na powiece , na czole, pod nosem i na brzuchu
ale Linki pewnie ma coś innego, tj ja wiem jak to wygląda ale nie będe pokazywać 😞, pamiętam jak szukałam na necie info o tym jak wróciłam ze szpitala
a co do paznokci to ja lubię , pod warunkiem że są dobrze i ładnie zrobione nie ważne że krótkie i delikatne czy długie szpony jak dobrze zrobione to mi się podobają
a ja właśnie tipsy "naklejane " miałam zrobione w czwartek , tydzień przed swoim ślubem
no i we wtorek przed ślubem ( który był w sobotę" dwa mi spadły , a płytka była taka zniszczona bo tak mi kuźwa spiłowała więc szukałam ratunku no i wtedy zrobiła mi żelowe ale reszte musiała ściągnąć bo się różniły i od tamtej pory już tylko żel - tylko dlatego że ta babka akrylu nie robi
dla mnie nie ma różnicy
se trzasnę za dwa miechy to wam pokaże 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Ale ma duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupę jak wrota 😮

ONO WSZYSTKO MA DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻE
chociaż nie powiem cycuchy to bym takie chciała ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...