Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

u nas nocka udana, Neliczek obudzil sie o 5, a po karmieniu spalysmy jeszcze do 9.30 🙂 musialam ja dobudzac na poranna kapiel, bo myslalam, ze juz ostatecznie sie wybudzila i wody nalalam, a ona jeszcze komara uciela 🙂
Czytam o Twojej diecie Wiola i tez sie zastanwiam, doszla do wniosku ze jednak musze bardziej stanowczo sie do tego zabrac,k bo jak sie okazuje ograniczanie jedzenia, wchodzenie 5 razy pod rzad na 9 pietro, 20 minut cwiczen na miesnie brzucha i noszenie pasa nie przybliza mnie do zapiecia moich ulubionych spodni sprzed ciazy. Nie wiem o co chodzi, na prawde, nie tknelam nawet nic slodkiego od kiedy mala sie urodzila, a nadal mam 8 kg na plusie....tyle tylko, ze ja nadal karmie mala piersia, co prawda wyglada to tak, ze z racji ilosci mleka jaka mam, to mozna powiedziec ze ja jedynie dokarmiam, no ale zawsze to cos, jakby nie bylo....no sama nie wiem, jak nie zaczna mi spadac te kilogramy jeszcze w tym miesiacu a lipcowy powrot na zajecia jogi i pilates nie pomoga, to chyba sie skusze na nia.... Czytam twoje posty i Dorki, i musze przyznac ze jestem pod wrazeniem i gratuluje wam dziewczyny 🙂 🙂

Justiks23 witam i ja i Nela takze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matko jakie mi zimno
normalnie dreszcze mam i roboty brak
chyba sobie pójdę auto wysprzątać tylko że młodzież mi zasnęła w łóżeczku i już nie chce mi się jej tarmosić do wózka a że teraz zasnęła do do 17.00 pośpi 😮
Ola cieszę się że wsio oki ja chyba też muszę moją częściej na brzuchu kłaść bo jak kiedyś głowę podnosiła tak teraz podnosi nogę leniuch jeden i od razu się drze albo zasypia


a i kurcze powoli wymiękam w sprawie chrztu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
Ide z moim czortem malym na spacerek 😁

a ja nie lubię spacerować z wózkiem, może dlatego że nie mam gdzie i jeszcze dobrze nie przekroczę bramki to ona już śpi więc jaka to przyjemność spacerować ze śpiącym dzieckiem
chociaż może większa niż z drącym nieustannie prawda Kasia????? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dagi_ napisał(a):
hmmmm, daj mi chwile Matylda 🙂

matko jaka ona fajniusia i kurcze też taka wielka się wydaje
mi się ciągle wydaje że te wszystkie dzieci takie wielkie nie wiem jakieś schizy mam chociaż ona malutka pewnie nie jest
ale jak Dagi, Nela jest chyba jaśniejsza od ojca???odziedziczyła coś po Tobie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy ja wiem Matylda, czy ona duza?? wczoraj ja mierzylam i ma okolo 60 cm jaj na moje mierzenie, ciuszki na 62, wiec gigant nie jest.... po mnie ma druga brode i usta i ksztalt w jakim jej wlosy odrastaja, jak patrze na swoje zdjecie z okresu noworodkowego to tak wlasnie mniej wiecj jak ona wygladalam. po tacie ma na pewnop oczy i ksztalt glowy. ogolnie to z przodu ja a z profilu tata jest 🙂wlosy tez jej kompletnie czarne nie odrastaja, a oczy ma brozowe z granatopwymi obwodkami
, cos mi wlasnie marudzi Neliczek, cyca niet, herbaty niet, na krzesle niet, hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
a ja swoja probuje do cycka z powrotem przyzwyczaic bo mały skurczybyczek przyzwyczaił mi sie do butelki;/ ale juz jest lepiej jak sie ja troche przyglodzi to i cyca podoi 🙂 juz raz z nia wygrałam jak byłam w szpitalu bo mi pozabierali do domu butelke i nana no i nie miałam wyjscia a tak w domu to jakos mam miekkie serce do niej i nie lubie jak placze.
w sumie to ja bym sobie dała spokoj i przeszla na butelke ale moja mama mi spokoju nie daje i mowi zebym dziecku nie dawała trucizny, czytaj mleko modyfikowane;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...