Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
dobry 😁
a moje dziecie spi jak zasnela wczoraj o 22ej tak spi do tej pory z jedna przerwa o 6stej na karmienie 🤪 🤪

Hej 🙂
Czemu pytalas czy mieszkam z rodzicami??;p

z ciekawosci ☺️

Aha 🙂
Ale niedlugo jak K.znajdzie tam mieszkanie to pojedziemy do niego,a jak zjedzie na stale do PL to bedziemy mieszkac sami,chociaz czasem Ci powiem ze wole z tymi rodzicami mieszkac niz z nim ,bo mam momentami ochote mu łeb urwac;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ja jak małej założę pampka po kąpieli to zmieniam dopiero rano jak wstaniemy, przeważnie siknie w nocy 2-3 razy ale jej to nie przeszkadza i nie marudzi. Jak kupę zrobi to też nie płacze.
Woow Ola to Ci nieźle pampków idzie; ja na dzień mam 5-7.

ona naprawdę leje a nie sika, każdy pampek ciężki, nie mam sumienia jej długo w tym trzymać, zwłaszcza że zaraz popłakuje i jej to przeszkadza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!
Ola moja ma tak samo..ja ją w nocy muszę trzy razy przewijać, a paczka pampersów nie wystarcza nawet na tydzień 😲 już próbowałam jej zmienić na te zwykłe zielone ale cholera wydają mi się takie "plastikowe" i w upał napewno bym ich małej nie założyła
Kasia Aisak z Milą róznie naprawdę.. miała dwa dni takie super, że już się cieszyłam że nareszcie dziecko "dorasta" a teraz znowu hardcore.. tyle tylko, że mnie to już nie wzrusza poprostu - chyba znieczulica mnie łapie a to też niedobre 🤢 jestem wymęczona ale wyprosiłam żeby mąż z nią został wieczorem a ja sobie skoczę na siłownię i basen to trochę nabiorę "mocy" :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 🙂

hmmm Nela wyjatkowo dzisiaj w nocy obudzila sie o 4 a potem o 7 a potem znow po 9 na karmienie, zjada po trochu, wiec postanowilam wyluzowac i zaufac jej 2 miesiecznemu brzuszkowi... trudno mi bedzie zwlaszcza po tym jak czytam, ze waszen pochlaniaja 150ml..... no ale postaram sie i zrobie co w mojej mocy zeby nie swirowac..... mialam jechac odwiedzic kolezanke ale cos jej wypadlo, wiec zostaniemy w domku, ugotujemy, pojdziemy na spacer jak zawsze 🙂

co dzisiaj gotujecie??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Hej Mamusie!
Ola moja ma tak samo..ja ją w nocy muszę trzy razy przewijać, a paczka pampersów nie wystarcza nawet na tydzień 😲 już próbowałam jej zmienić na te zwykłe zielone ale cholera wydają mi się takie "plastikowe" i w upał napewno bym ich małej nie założyła

To dobrze że mi mówisz bo właśnie byłam w trakcie zamawiania jumbo packa 😲 Najpierw kupię jakąś małą paczkę i zobaczę jak mała je "znosi"..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Hej Mamusie!
Ola moja ma tak samo..ja ją w nocy muszę trzy razy przewijać, a paczka pampersów nie wystarcza nawet na tydzień 😲 już próbowałam jej zmienić na te zwykłe zielone ale cholera wydają mi się takie "plastikowe" i w upał napewno bym ich małej nie założyła

To dobrze że mi mówisz bo właśnie byłam w trakcie zamawiania jumbo packa 😲 Najpierw kupię jakąś małą paczkę i zobaczę jak mała je "znosi"..

dokładnie sprawdż skoro Lenka jest taka delikatna to mogą jej nie pasić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś zamierzam zakupić pieluchy w biedronce zobaczymy najwyżej oddam sąsiadce bo ona widziałam ma zapas tej DADY
chociaż moja tych z rossmana nie tolerowała tzn jej pupa nie
a ja zakładam jej na przemian raz premium care raz te zielone zwykłe i na długą noc premium care
ale Ola u mnie w żadnym markecie, drogerii nigdzie nie ma różnicy w cenie między care a tymi zielonymi
a my ciągle używamy dwójek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
ufffffffff usłana po wielkim godzinnym darciu sie takim ze mi bębenki pękają, skąd to dziecko ma tyle siły w sobie, ja bym gardło zdarła 😮 😮
Co d zmiany paperoków to u as jest rożnie, a wszystko ze względu na usypanie Liwki, bo niestety nie ma tak ze ja odłożę i odpływa, ona musi sie wydrzeć, zmęczyć i dopiero potem usypia 😮 🤢
a więc jak mi ciagnie cyca i widze ze odplywa to nawet jej nie zmieniam pampersa bo wiem ze sie rozbudzi i potem mamy 2 godziny z glowy 🥴
jak sie sama rozbudza i ma oczy jak piec zloty to zmieniam no i jak słyszę kupę to od razu zmieniam 😉
u nas tez idzie ok 10 sztuk dziennie 🤨 😮 tylko ze pupa Liwki toleruje wszystkie pamperoki i my jedziemy na pampersach zielonych, dadach, i jakiś tam jeszcze 😁
Kasia jak bym widziala sytuacje u nas w domu, maz wraca z pracy ja ucieszona chwale sie jaką byla dzisiaj fajniutka Liwka, ze plakala zaledwie dwa razy po godzine 😁 a potem przychodzi taki hardcore ze szok i znów sie nam odechciewa wszystkiego 🥴
ale moze Kasia to są już jakieś powolne przebłyski 🤪
jak byłam u neurologa to stwierdziła ze to istna histeryczka 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
a ja dziś zamierzam zakupić pieluchy w biedronce zobaczymy najwyżej oddam sąsiadce bo ona widziałam ma zapas tej DADY
chociaż moja tych z rossmana nie tolerowała tzn jej pupa nie
a ja zakładam jej na przemian raz premium care raz te zielone zwykłe i na długą noc premium care
ale Ola u mnie w żadnym markecie, drogerii nigdzie nie ma różnicy w cenie między care a tymi zielonymi
a my ciągle używamy dwójek 😮

Może nie ma różnicy w cenie, ale tych zielonych jest więcej 😜
Lenka nosi już trójki, dwójki są przyciasne, może też tak będę robić - na dzień zielone, na noc premium care 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, Alexia_79 mam do Ciebie pytanko jeszcze, bez problemu się zapisałaś do dr. Ozimka przez internet?? 🤔 🤔
Kurczę ,trochę techniki i człowiek się gubi..........

A jak piszecie o pampkach to ja tak też z 10 używam i mimo, że w nocy mały nie wstaje to ja i tak mu zmieniam.

My używamy na dzień zielone a na noc premium care 🙂 🙂 🙂 i super rozwiązanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cały czas używam normalnych pampersów i nie ma problemu. Są super chłonne i mała się nie odparza. Raz kupiłam tylko jakieś taniochy w Schleckerze i żałowałam; teraz są te nowe Huggies z bawełną, one są też super i tańsze od premium care. miałam całą paczkę newborn, i ostatnio dostałam gratisa rozmiar 3 i się fajnie sprawdziły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aisak napisał(a):
matyldusia napisał(a):

a my ciągle używamy dwójek 😮

my tez 😮

a ile Liwka waży? 😮

nie wiem bo ostatni raz byla wazona jak miala 7 tyg i bylo 4,8kg to moze teraz bedzie nie cale 6kg nie wiem naprawdę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ja cały czas używam normalnych pampersów i nie ma problemu. Są super chłonne i mała się nie odparza. Raz kupiłam tylko jakieś taniochy w Schleckerze i żałowałam; teraz są te nowe Huggies z bawełną, one są też super i tańsze od premium care. miałam całą paczkę newborn, i ostatnio dostałam gratisa rozmiar 3 i się fajnie sprawdziły.


O ,już tyle razy słyszałam, że te huggies są bardzo dobre . Może i ja kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...