Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

szyszka napisał(a):
ja musze kupić dzisiaj koniecznie termos, bo ten podgrzewacz podgrzewa mi w nocy wodę na mleko chyba ze 30 minut 😠

Nie lepiej miec przegotowana w dzbanku i gotowac troszke i robic pol na pol goracej i zimniej przegotowanej... od razu masz dobra temp... i podajesz Majce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
szyszka napisał(a):
ja musze kupić dzisiaj koniecznie termos, bo ten podgrzewacz podgrzewa mi w nocy wodę na mleko chyba ze 30 minut 😠

Nie lepiej miec przegotowana w dzbanku i gotowac troszke i robic pol na pol goracej i zimniej przegotowanej... od razu masz dobra temp... i podajesz Majce 🙂


ja mam przegotowaną w dzbanku, wlewam do butelki i podgrzewam w podgrzewaczu.
fajnie jakbym miała ciepłą już gotową w termosie i tylko do butli i mleko i do gębuli 😜

bo zanim to padło podgrzeje mi wodę, to Maja ma już wielkie oczy i rozbudza się.

idę położę się obok dziecia, spać mi się chce po tej burzy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
szyszka napisał(a):
ja musze kupić dzisiaj koniecznie termos, bo ten podgrzewacz podgrzewa mi w nocy wodę na mleko chyba ze 30 minut 😠

Nie lepiej miec przegotowana w dzbanku i gotowac troszke i robic pol na pol goracej i zimniej przegotowanej... od razu masz dobra temp... i podajesz Majce 🙂


ja mam przegotowaną w dzbanku, wlewam do butelki i podgrzewam w podgrzewaczu.
fajnie jakbym miała ciepłą już gotową w termosie i tylko do butli i mleko i do gębuli ;p

Noo... i ja tak robie tylko gotuje odrobinke wlewajac do czajnika.... zeby szybciej sie ugotowala, to zajmuje jakies 3 minuty.... Ale zapomnialam... Ty masz na parterze kuchnie? 🙂 A to zmienia postac rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do chrztu: w mojej gminie ponad 70% mieszkańców jest wyznania prawosławnego i księża "walczą" o ludzi więc żadnego problemu ani z chrztem ani ślubem nigdy nie ma bo jakby któryś odmówił zawsze można pójść do drugiego kościoła ( a że większość małżeństw jest mieszanych, to nie ma takiego problemu).
np. mam znajomych gdzie dziewczyna jest prawosławna a chłopak katolicki, ślub wzięli w kościele a dwójkę dzieci ochrzcili w cerkwi. i nikt im problemów nie robił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema 🙂
ja zaraz zabieram sie za pakowanie i jutro 5 heja już nas nie ma 🙂 dzis rodzicom psa jedziemy zawieść
Przeczytałam co Ola napisałaś i kurwice mnie wzieła, i co z tego ze nie macie kościelnego zapytał w ogóle czy zamierzacie kiedys miec bo zamierzacie! po 2 kosciól mówi ze dziecko jest zaraz od poczecia !!! anie plód jak mówią lekarze wiec nawet jesli odzice zyja w grzechu to dziecko (człowiek juz od poczęcia) chyba ma prawo być obmyty z grzechu pierworodnego!!!! ten ksiądz sam jest szatan idiota!!! jak mozna chrztu odmówić skurwiel !!! to tak jakby isć do ksiedza i powiedziec chce zyc jak prawy katolik a on powie nie mozesz bo nie masz slubu koscielnego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
a co do chrztu: w mojej gminie ponad 70% mieszkańców jest wyznania prawosławnego i księża "walczą" o ludzi więc żadnego problemu ani z chrztem ani ślubem nigdy nie ma bo jakby któryś odmówił zawsze można pójść do drugiego kościoła ( a że większość małżeństw jest mieszanych, to nie ma takiego problemu).
np. mam znajomych gdzie dziewczyna jest prawosławna a chłopak katolicki, ślub wzięli w kościele a dwójkę dzieci ochrzcili w cerkwi. i nikt im problemów nie robił...


no właśnie tak powinno byc wszedzie.
Tak coś mi sie kojarzyło ze ty chyba jestes innej wiary bo któras pamietam pisała ze swieta pożniej obchodziła 🙂 a to Ty 🙂 🙂 a ty miałaś slub w cerkwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
a co do chrztu: w mojej gminie ponad 70% mieszkańców jest wyznania prawosławnego i księża "walczą" o ludzi więc żadnego problemu ani z chrztem ani ślubem nigdy nie ma bo jakby któryś odmówił zawsze można pójść do drugiego kościoła ( a że większość małżeństw jest mieszanych, to nie ma takiego problemu).
np. mam znajomych gdzie dziewczyna jest prawosławna a chłopak katolicki, ślub wzięli w kościele a dwójkę dzieci ochrzcili w cerkwi. i nikt im problemów nie robił...


no właśnie tak powinno byc wszedzie.
Tak coś mi sie kojarzyło ze ty chyba jestes innej wiary bo któras pamietam pisała ze swieta pożniej obchodziła 🙂 a to Ty 🙂 🙂 a ty miałaś slub w cerkwi?


tak 🙂 za chwilę wstawię zdjęcia ze ślubu 🙂
zobacycie jak fajnie to wygląda z koronami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
siema 🙂
ja zaraz zabieram sie za pakowanie i jutro 5 heja już nas nie ma 🙂 dzis rodzicom psa jedziemy zawieść
Przeczytałam co Ola napisałaś i kurwice mnie wzieła, i co z tego ze nie macie kościelnego zapytał w ogóle czy zamierzacie kiedys miec bo zamierzacie! po 2 kosciól mówi ze dziecko jest zaraz od poczecia !!! anie plód jak mówią lekarze wiec nawet jesli odzice zyja w grzechu to dziecko (człowiek juz od poczęcia) chyba ma prawo być obmyty z grzechu pierworodnego!!!! ten ksiądz sam jest szatan idiota!!! jak mozna chrztu odmówić skurwiel !!! to tak jakby isć do ksiedza i powiedziec chce zyc jak prawy katolik a on powie nie mozesz bo nie masz slubu koscielnego!!!

Nina, tak jak napisałam - nie ma z kim gadać, już znaleźliśmy kościół i tam raczej nie będzie problemu bo nasi znajomi tam 2 dzieci chrzcili, on ateista - i problemu nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
.
niestety na zdjęciach zbyt dobrze tego nie widać...
ale uwierzcie mi że śluby w cerkwi są na prawdę przepiękne...


właśnie chciałam zapytac czy masz zdjecia z cerkwi ze ślubu bo bardzo bym chciała zobaczyc wstawiłaś? blagam wstaw jeszcze raz i poczekaj troche plisssssss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
siema 🙂
ja zaraz zabieram sie za pakowanie i jutro 5 heja już nas nie ma 🙂 dzis rodzicom psa jedziemy zawieść
Przeczytałam co Ola napisałaś i kurwice mnie wzieła, i co z tego ze nie macie kościelnego zapytał w ogóle czy zamierzacie kiedys miec bo zamierzacie! po 2 kosciól mówi ze dziecko jest zaraz od poczecia !!! anie plód jak mówią lekarze wiec nawet jesli odzice zyja w grzechu to dziecko (człowiek juz od poczęcia) chyba ma prawo być obmyty z grzechu pierworodnego!!!! ten ksiądz sam jest szatan idiota!!! jak mozna chrztu odmówić skurwiel !!! to tak jakby isć do ksiedza i powiedziec chce zyc jak prawy katolik a on powie nie mozesz bo nie masz slubu koscielnego!!!

Nina, tak jak napisałam - nie ma z kim gadać, już znaleźliśmy kościół i tam raczej nie będzie problemu bo nasi znajomi tam 2 dzieci chrzcili, on ateista - i problemu nie było 🙂


Tylko iść i pokazać takiemu akt chrztu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Tynka napisał(a):
.
niestety na zdjęciach zbyt dobrze tego nie widać...
ale uwierzcie mi że śluby w cerkwi są na prawdę przepiękne...


właśnie chciałam zapytac czy masz zdjecia z cerkwi ze ślubu bo bardzo bym chciała zobaczyc wstawiłaś? blagam wstaw jeszcze raz i poczekaj troche plisssssss

ja też nie zdążyłam zobaczyć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
siema 🙂
ja zaraz zabieram sie za pakowanie i jutro 5 heja już nas nie ma 🙂 dzis rodzicom psa jedziemy zawieść
Przeczytałam co Ola napisałaś i kurwice mnie wzieła, i co z tego ze nie macie kościelnego zapytał w ogóle czy zamierzacie kiedys miec bo zamierzacie! po 2 kosciól mówi ze dziecko jest zaraz od poczecia !!! anie plód jak mówią lekarze wiec nawet jesli odzice zyja w grzechu to dziecko (człowiek juz od poczęcia) chyba ma prawo być obmyty z grzechu pierworodnego!!!! ten ksiądz sam jest szatan idiota!!! jak mozna chrztu odmówić skurwiel !!! to tak jakby isć do ksiedza i powiedziec chce zyc jak prawy katolik a on powie nie mozesz bo nie masz slubu koscielnego!!!

Nina, tak jak napisałam - nie ma z kim gadać, już znaleźliśmy kościół i tam raczej nie będzie problemu bo nasi znajomi tam 2 dzieci chrzcili, on ateista - i problemu nie było 🙂


Tylko iść i pokazać takiemu akt chrztu

teraz to ja mu mogę gołą dupę pokazać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny za słowa otuchy 🙂
A co do chrztu to my poszliśmy do księdza porozmawiać o chrzcie i pytam go "ile kosztuje Chrzest"a on do mnie "ma pani ładne dziecko czy brzydkie", a ja: "no jak dla mnie-matki to ładne" a on"to ładne dzieci trochę kosztują" a mój łukasz: "a jakby żona powiedziała że brzydkie?" ksiądz: brzydkich nie chrzcimy....
Wyszliśmy i nie wrócimy tam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
boże święty, co to się dzieje 😜
złodzieje, złodzieje, złodzieje 😉
moje dziecko nigdy i przenigdy z mojej ręki i męża nie będzie ochrzczone 🤢
jak sama będzie chciała, to przyjmie chrzest. o.
ale pewnie tego nie zrobi bo będzie świadoma i będzie widziała, co się dzieje 😜

gnoje pieprzone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
boże święty, co to się dzieje 😜
złodzieje, złodzieje, złodzieje 😉
moje dziecko nigdy i przenigdy z mojej ręki i męża nie będzie ochrzczone 🤢
jak sama będzie chciała, to przyjmie chrzest. o.
ale pewnie tego nie zrobi bo będzie świadoma i będzie widziała, co się dzieje 😜

gnoje pieprzone 😉

ile byś o nich nie mówiła to i tak będzie mało... 🤢
Raz jeden jedyny spotkałam prawdziwego księdza z powołaniem... ale takich to jak na lekarstwo niestety 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogóle co to znaczy "iść i szukać kościoła, żeby ochrzcić dziecko" ... 😮

dajcie se spokój z tymi chrztami ;p
wszystko kręci się i tak w około pieniędzy, a nie obowiązków duchowych tych mężczyzn w czarnych fartuchach 😉 z resztą.. jak ksiądz może mnie nauczać o życiu i prawić kazania, skoro on sam nie może powiedzieć nic na jego temat? taki pastor, który posiada własną rodzinę i dzieci - OK.

😮 😮 😮 😮

idę przebrać mega mega mega kupę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
dzięki dziewczyny za słowa otuchy 🙂
A co do chrztu to my poszliśmy do księdza porozmawiać o chrzcie i pytam go "ile kosztuje Chrzest"a on do mnie "ma pani ładne dziecko czy brzydkie", a ja: "no jak dla mnie-matki to ładne" a on"to ładne dzieci trochę kosztują" a mój łukasz: "a jakby żona powiedziała że brzydkie?" ksiądz: brzydkich nie chrzcimy....
Wyszliśmy i nie wrócimy tam....

No i taki Ci powie potem jak mi wczoraj że pieniądze i sex to grzech 😠 A po kiego grzyba mu stół za kilkanaście tysi (taki jak u notariusza) i kościół za setki tysięcy albo dom obok za drugie tyle? Żenada i hipokryzja, bezwstydnicy... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
dzięki dziewczyny za słowa otuchy 🙂
A co do chrztu to my poszliśmy do księdza porozmawiać o chrzcie i pytam go "ile kosztuje Chrzest"a on do mnie "ma pani ładne dziecko czy brzydkie", a ja: "no jak dla mnie-matki to ładne" a on"to ładne dzieci trochę kosztują" a mój łukasz: "a jakby żona powiedziała że brzydkie?" ksiądz: brzydkich nie chrzcimy....
Wyszliśmy i nie wrócimy tam....

No i taki Ci powie potem jak mi wczoraj że pieniądze i sex to grzech 😠 A po kiego grzyba mu stół za kilkanaście tysi (taki jak u notariusza) i kościół za setki tysięcy albo dom obok za drugie tyle? Żenada i hipokryzja, bezwstydnicy... 😠


dlatego ja nie bywam w kościele wcale. co nie oznacza, że wierzę. Bóg ani ja, żeby wysłuchać moich próśb czy grzechów nie potrzebuję wspomnianego marmurowego, pozłacanego stołu za kilka tysięcy, złotych kielichów, czy drogich ław z dębowego drzewa. Po co pytam się 😮
o i jeszcze Ci dziecko zmolestują jak pójdzie na ministranta w dobrej wierze pedofile jedne 😉
toż to samo zło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...