Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

ehh aż nie chce mi się pisać....
Nie wiem co myśleć.....
Neurologicznie niby wszystko ok....ale.... kur*** baba stwierdziła że mała ma prawdopodobnie ZABURZENIA LĘKOWE i emocjonalne...... nawet nie chce się zastanawiać co to znaczy.... jestem w głębokim szoku. Nikola jak zobaczyła tą lekarkę to wpadła w taki szał że ja jej nigdy takiej nie widziałam, z płaczu oddechu nie mogła złapać....koszmar.... dostaliśmy skierowanie na usg główki. Baba stwierdziła to po tym, że ona boi się obcych (a niby nie powinna jeszcze) i że tylko u mnie sie uspokaja.
Mam dość - przez całą drogę szłam z wóżkiem i wyłam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
eBaba stwierdziła to po tym, że ona boi się obcych (a niby nie powinna jeszcze) i że tylko u mnie sie uspokaja.


jak to nie powinna 😮 😮 dziwne
moja Liwicia tez tak ma, jak obca osoba sie nad nią pochyli to tez przeważnie jest wrzask 🥴
np. u pediatry tak było, zobaczyła go i w ryk a on mi powiedział ze jest społecznie rozwinięta bardziej do przodu niż powinna ale nic nie mówił że to źle 😮
Madziu nie martw się, pojedziecie na usg głowki i zobaczycie co dalej
jakieś dziwne to stwierdzenie o zaburzeniach lekowych 😲
My jak byłyśmy u neurologa to Liwka tez wpadła w taki szał, ze zbadac sie jej nie dało i ona stwierdziła ze to istna histeryczka 😮
wczoraj na rehabilitacji bylo to samo, cos sie jej nie spodobało i taki ryk ze musialam sie pozbierac i do domu jechac bo nie dalo sie z Liwka ciczyć
a rehabilitantka to samo stwierdzila ze histeryczny płacz na dodatek bardzo wytrwała 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
no i jeszcze do tego dochodzi to, że mała powinna do mnie wyciagac rece jak chce zebym ją wzieła na ręce a jeszcze tego nie robi...

co???????????
ja już nikogo nie słucham i niczego nie czytam bo i tak wszędzie co innego
jak to moja ma wyciągnąć ręce do mnie nie kumam 😮, przecież ona tylko macha łapkami przecież moja na rękach marudzi , nie lubi być noszona no chyba że na prosto, gdybym miała tu opisać wszystkie zachowania mojego dziecka to wyszłoby że to nie człowiek a nie wiadomo co
ehhhhh szkoda gadać
Magda nie przejmuj się wcale się nie dziwię że mała się rozpłakała na widok jakiegoś babska, moja sie drze jak swojego ojca widzi 😮
widocznie mała jest jaka jest co nie znaczy że ma jakieś zaburzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
eBaba stwierdziła to po tym, że ona boi się obcych (a niby nie powinna jeszcze) i że tylko u mnie sie uspokaja.


jak to nie powinna 😮 😮 dziwne
moja Liwicia tez tak ma, jak obca osoba sie nad nią pochyli to tez przeważnie jest wrzask 🥴
np. u pediatry tak było, zobaczyła go i w ryk a on mi powiedział ze jest społecznie rozwinięta bardziej do przodu niż powinna ale nic nie mówił że to źle 😮
Madziu nie martw się, pojedziecie na usg głowki i zobaczycie co dalej
jakieś dziwne to stwierdzenie o zaburzeniach lekowych 😲
My jak byłyśmy u neurologa to Liwka tez wpadła w taki szał, ze zbadac sie jej nie dało i ona stwierdziła ze to istna histeryczka 😮
wczoraj na rehabilitacji bylo to samo, cos sie jej nie spodobało i taki ryk ze musialam sie pozbierac i do domu jechac bo nie dalo sie z Liwka ciczyć
a rehabilitantka to samo stwierdzila ze histeryczny płacz na dodatek bardzo wytrwała 🤢


no to Liwka zachowuje się tak jak Nici zachowała się właśnie przy neurolog i ona stwierdziła że to są prawdopodobnie zaburzenia.... i właśnie że to rozwinięcie jest za duże do jej wieku i może być z tym problem.... Nie wiem.... mimo, że jestem psychologiem - nie widze nic złego w zachowaniu Nikoli, myślałam że to dobrze że odróżnia obcych od swoich....a okazuje się że to jednak nie bardzo...
Matylda rozbawiłaś mnie - dzięki 🙂 normalnie aż się uśmiałam....
Dzięki dziewczyny za wsparcie.... uspokoje się chyba tylko po tym badaniu usg....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na pewno odwiedze innego neurologa - jutro ogarne temat i znajde jakiegos dobrego... dziwi mnie to, tym bardziej ze wczesniej bylam na wizycie u dr O. i nic nie zauwazyl
Dobra z nadmairem emocji ide spac. Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
ale na pewno odwiedze innego neurologa - jutro ogarne temat i znajde jakiegos dobrego... dziwi mnie to, tym bardziej ze wczesniej bylam na wizycie u dr O. i nic nie zauwazyl
Dobra z nadmairem emocji ide spac. Do jutra

ta baba jakas glupia i daltego takich bzdur Ci nagadala 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
ale na pewno odwiedze innego neurologa - jutro ogarne temat i znajde jakiegos dobrego... dziwi mnie to, tym bardziej ze wczesniej bylam na wizycie u dr O. i nic nie zauwazyl
Dobra z nadmairem emocji ide spac. Do jutra

dobranoc ja tez ide
i czekam na relacje o d drugiego neurologa Madziu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja tak wcześnie bo zaraz na działkę bedziemy jechać i wrócimy po południu dopiero.
Ola- rozmawiałam wczoraj ze swoim mężem my akurat mamy i kościelny i cywilny ale mój mąż ma córkę z nieślubnego zwiazku i kiedyś miał ten sam problem pokłócił się z księdzem który chciał nakłonic ich do ślubu i nie chciał udzielić chrztu córce! Mój Piotr powiedział że nie bedzie brał ślubu z kobietą z którą nie widzi swojego całego życia a do kościołu przyszedł po chrzest dla dziecka a nie ślub. POZA TYM POSTRASZYŁ PISMEM DO BISKUPA i mała dostała chrzest.
poradził abym napisała ci że można napisać zawsze takie pismo do biskupa o odmowie udzielenia chrztu bo NIE MAJĄ TAKIEGO PRAWA!! 😠
Matylda- nie martw się kochana i nie znikaj z forum,kto bedzie poprawiał mi humor mi i nie tylko mi pewnie a to że ktoś ma inne zdanie i poźniej jest krytykowany bo jego post wzięty jest za obraze to standart ☺️ ale coż przecież to tylko głupie posty każda ma czasem kiepski dzień i żadna nie chce być posądzona o to że coś źle robi dla swojego dziecka itp.
Głowa do góry jak świat duży każdy jest inny i na szczęście może się wypowiadać jak chce! 😉
mnie też dziwi i smutno mi czasem że moje zdanie jest brane jak jakiś ATAK a wcale tak nie jest.Pożniej zawsze się zastanawiam czy to ja jestem jakaś pier******ta?? 😮
ale mąż mi zawsze powtarza każdy ma inne zdanie każdy jest inny ma inne poglądy i żebym czasem brała przez palce to wszystko bo to tylko komp tu wszystko można napisać!

a i jeszcze miałam dodać Nikola napewno jest zdrowym dzieckiem ja myśle że może jest bardzo z tobą związana i dlatetgo uspokaja się tylko u ciebie i nie wszystkie dzieci muszą lubić i nie bać się obcych przecież są różne typy osobowości!
dobra miłego dnia życze i spadam na działke 😘 😘 😘
P.s Troszkę sie rozpisałam z samego rana ☺️ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
I ja sie melduje z ranca bo niedlugo trzeba podniesc dupe z wyra i sie szykowac, na szczescie D. zdazyl wrocic i jedziemy razem do lekarza. Boze.. ciekawe co to bedzie 🥴 oby bylo dobrze, mam wrazenie ze ten pepuszek juz ladniej wyglada i czesciej sie chowa no ale zobaczymy.
Milego dzionka dziewczynki
Matylda... NIE UCIEKAJ 😞 😞 😞 😞 bo jam bez Ciebie jak samotny palec jestem, kto mnie tak zrozumie jak nie Ty 😜 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
nie było mnie wczoraj cały dzien, bo musiałam się trochę nacieszyc M. 🙃 teraz on jeszcze śpi, a ja weszłam nadrabiac, ale za duzo nie mialam 🙂
Matylda masz zostac z nami i pisac tu czesto, bo to jest prawda, ze potrafisz poprawic humor 🙂
Magda mam nadzieje, ze drugi neurolog totalnie zaprzeczy diagnozie tej baby i z Nici jest wszystko dobrze 🙂 trzymam za Was kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry!
a u nas... po staremu 🙂
tylko że Tomek obudził się tej nocy tylko dwa razy!
no i gada coraz więcej i coraz głośniej! Już nawet krzyczy! a wczoraj przegugał cały dzień! nawet w trakcie jedzenia robił przerwy na gadanie! 🤪 to chyba dzięki temu że podcieli mu w końcu języczek 🙂
no i już łapie i trzyma zabawki w rączce bardzo pewnie!

aha! dałam mu wczoraj do spróbowania jabłuszko ze słoiczka i tak strasznie się krzywił i pluł 😮
chyba mu nie smakuje 😞 a ja całą lodówkę tym załadowałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł 😉

u mnie w nocy przeszła mega burza, przez co Maja budziła się od piorunów 😞
teraz odsypia i kima na moim łóżku, a ja odwaliłam sobie pycha śniadanko.
kanapki z pastą jajeczną i łososiem 🤪

dziś okropna pogoda 😞 nawet nosa nie wystawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

ale się wyspałam, chyba za cały miesiąc 🙃 Mój bąbolotek pobił swój rekord i spała ciągiem od 21-ej do 6-tej 🙃 Potem flacha i dalej w kimę do 9-tej, ale już z nami w łóżku, bo taka burza była, tak waliło aż się szyby trzęsły..

Matylda - Ty nie pier***ol - gdzie pójdziesz? Na inne forum? Gdzie Ci będzie tak dobrze jak tu 😜
Nikt Cię przecież nie krytykuje ani nie linczuje, to że czasem ja powiem co myślę nie oznacza, że Ty masz myśleć i robić tak samo 😉

Magda - ja myślę, że neurolog, który mówi świeżo upieczonej młodej mamie takie rzeczy powinien zmienić zawód, a Tobie radzę wizytę u innego neurologa. Jeśli doktor O. niczego nie zauważył to ja byłabym spokojna, tym bardziej, że on teraz właśnie robi jakąś specjalizację z psychiatrii dziecięcej i myślę że niczego by nie przeoczył Zresztą widziałaś sama jak dokładnie ogląda dziecko.. Wszystko będzie dobrze.. Głowa do góry 🙂
No i zdziwiło mnie to, że 4 miesięczne dziecko ma wyciągać ręce do mamy.. 😮 Chyba jej się coś pomieszało 😮 W 6 miesiącu dziecko dopiero potrafi wyciągnąć rękę po jakiś przedmiot..
Zresztą poczytaj sama TUTAJ

Ewelina - mój mąż właśnie ma taki zamiar napisać maila a potem pismo, ksiądz ma prawo odmówić tylko wtedy jeśli byłyby przesłanki ku temu, że nie chcemy wychować dziecka w wierzę a przecież po to poszliśmy do niego, bo właśnie chcemy.. Stary chuj.. Nie podarujemy mu. Ale dzięki za wsparcie.

Ania ja też tego nie czaje i zadałam mu pytanie a co w przypadku jak jedno z rodziców jest ateistą a drugie wierzące i decydują się ochrzcić dziecko? To mu się głupio zrobiło i powiedział że to nieliczne przypadki a on takiego nie zna i mój S. mu odpowiedział, że on zna bo ma właśnie takiego kolegę w pracy i nikt im problemów nie robił.. Nie ma co gadać z pacanem, miałam mu ochotę powiedzieć, że jak jest bez grzechu to niech pierwszy rzuci kamień, ale stwierdziłam, że to i tak orka na ugorze.. Znajdziemy innego księdza 🙂

No to chyba wsio 🤨
To się dziś rozpisałam, idę robić śniadanko bo S. wrócił z bułeczkami ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...