Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
szyszka napisał(a):
zmuszają do ślubu, żeby dostać kasę, złodzieje.
już lepiej nie będę się rozkręcać, bo kogoś może to urazić 😜

nie no akurat w tej sytuacji udzielaja za darmo ślubu i chrztu...u nas przynajmniej tak jest


Ksiądz: "Co łaska.."
Ja: "100zł"
Ksiądz: "No wie pani.. sprawa może być troszkę skomplikowana"
Ja: "200zł?"
Ksiądz: "Ale jak się sprężymy, to nie powinno być problemu"

🤪 🤪 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szyszka napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
szyszka napisał(a):
zmuszają do ślubu, żeby dostać kasę, złodzieje.
już lepiej nie będę się rozkręcać, bo kogoś może to urazić 😜

nie no akurat w tej sytuacji udzielaja za darmo ślubu i chrztu...u nas przynajmniej tak jest


Ksiądz: "Co łaska.."
Ja: "100zł"
Ksiądz: "No wie pani.. sprawa może być troszkę skomplikowana"
Ja: "200zł?"
Ksiądz: "Ale jak się sprężymy, to nie powinno być problemu"

🤪 🤪 🤪 😜

księży powinni opodatkowac ...normalna instytucja ....zakład usług
tak to jest tych z powolania to chyba juz nie ma...przynajmniej ja nie spotkałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
niedługo przekroczymy 10 tyś stron 🤪 🤪 🤪

taa, też zauważyłam 🙂

Matylda - a ja sobie wyobrażam, więcej nie powiem bo się obrazisz, a że Cię lubię, więc ugryzę się w język i temat przemilczę 🙂

pisz obrazimy się wzajemnie bo ja tez mogłabym coś napisać
ot po prostu wymienimy zdania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... wspolczuje Ola tego ksiedza... 😞 😞 😞

Ale jestem dzis wciekla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

Normalnie zaczynam wierzyc w przesady!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo dzis 13sty!!!!!

Jak kapalam Majke.... to.... zesrala mi sie w wannience.... normalnie porazka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze tak na rzadko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😠 😠 😠
Chwile pozniej zatkal mi sie kibelek i musialam nurkowac reka.... 🤢 🤢 🤢
Nastepnie karmilam Maje i oczywiscie - nie wiem dlaczego nie chciala jesc, darla sie w nieboglosy.... Ale jakos sie udalo.... Odlozylam do lozeczka..... mysle - wreszcie spokoj, zrobie sobie kanapke.... i siegajac chleb zachaczylam o moja ukochana, ulubiona, porcelanowa pieprzniczke.... 😞 cala sie rozbila 😞 😞 😞 😞 pieprz caly wysypal, a dopiero cala pieprzniczke nasypalam.... 😞 😞 😞 😞

Normalnie wyjde dzis z siebie!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

Przynajmniej zrobilam dzis zakup sobie - kupilam rajstopy takie ktorych szukalam z rok, a nigdzie nie moglam znalesc... i kupilam tez LAKIER PEKAJACY!!!!! grafitti 😁 W koncu ladnie peka!!!!! 😁 😁 😁 😁 Super to wyglada!!!!!!!!!!!!!! Bo ostatnio mialam taki tanszy i wygladal tragicznie!!!! Ale z tego jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tyle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
szyszka napisał(a):
niedługo przekroczymy 10 tyś stron 🤪 🤪 🤪

taa, też zauważyłam 🙂

Matylda - a ja sobie wyobrażam, więcej nie powiem bo się obrazisz, a że Cię lubię, więc ugryzę się w język i temat przemilczę 🙂

pisz obrazimy się wzajemnie bo ja tez mogłabym coś napisać
ot po prostu wymienimy zdania 🤪

nie będę pisała, powiedziałam (napisałam), ze przemilczę to tak zrobię 🙂 a Ty jak chcesz to pisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napiszę dzisiaj nic tylko dlatego że mi się nie chce
a poza tym zauważyłam że odmiennie ( co nie znaczy złe) poglądy zawsze są tutaj krytykowane
z resztą kogo obchodzą moje poglądy 😮
a tak w ogóle to chyba muszę na czas jakiś zniknąć z forum bo jakoś źle mi z tym wszystkim
została nas garstka 😞
a ja jak Was ostatnio czytam to dziwnie się czuję, jak kosmita, a bardziej jak wyrodna matka bo ja to wszystko inaczej odczuwam, ja nie mam takich problemów jak niektóre z Was
z resztą nie ważne
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do chrztu t zobaczymy jak pojedziemy do Polski czy u nas nie bedzie problemu bo my nawet cywilnego nie mamy i nie widzi mi sie chajtac...
moja nie lapie nic oprocz moich palcow i dopiero dzis zaczela wiecej gadac bo jak zajelam sie w ostatnich dniach wiecej laptopem niz dzieckiem to mi zamilkla 😮
teraz spi wiec ja mam czas nadrabiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda no normalnie rozwaliłaś mnie hahaha współczuję kupska w wannie, pewnie mi tak wesoło przez to, że mi się jeszcze nie zdarzyło 😁 😁 😁 😁

Ola- kurde co to za księciu! Ja nie rozumiem, jakim prawem można odmówić dziecku chrztu, po prostu nie kumam. I masz rację, nie wpuszczaj dziada na kolędę. I po kija z tą polityką wyskakiwał??? I don't get it i powiem więcej- właśnie przez takie coś ludzie odwracają się od kościoła.

Ciekawe, jak tam u mnie pójdzie, bo nie będę ukrywać, że ojciec młodej jest agnostykiem z przechyłem ku ateizmowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...