Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja kur... poparzylam sobie dlon 😠 😞 😠 wlewajac do termosu wode na noc czajnik mi sie osunal i wrzatek na dlon polecial piecze i boli jak cholera. Trzymalam pod zimna woda, ale przeciez nie bede stac caly czas a nic na oparzenia nie mamy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
witam
nie chce mi sie nadrabiać caly dzien spedzilam u rodziców wczoraj strasznie sie pozarłam ze swoim ale juz nam przeszlo 😁

Majeczka dużo zdrówka 😘

a jak tam ta laska co Cię wkurwia? 😁



obrazona i wkurw... za sobote bo jej nie pozwolilam trzymać na rekach Amelki 😁 😁 sytuacja typu Amelka lezy grzecznie w wozku i bawi sie a ta łapy pcha a ja juz wkurw... i tak przez cala sobote musialam ja pilnowac co ja ja wzielam na rece to ona z lapami do mnie zebym ja dala a ja nie i chyba wkoncu zrozumiała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
witam
nie chce mi sie nadrabiać caly dzien spedzilam u rodziców wczoraj strasznie sie pozarłam ze swoim ale juz nam przeszlo 😁

Majeczka dużo zdrówka 😘

a jak tam ta laska co Cię wkurwia? 😁



obrazona i wkurw... za sobote bo jej nie pozwolilam trzymać na rekach Amelki 😁 😁 sytuacja typu Amelka lezy grzecznie w wozku i bawi sie a ta łapy pcha a ja juz wkurw... i tak przez cala sobote musialam ja pilnowac co ja ja wzielam na rece to ona z lapami do mnie zebym ja dala a ja nie i chyba wkoncu zrozumiała

jakas ona chyba nie tegest jest 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a sluchajcie co do przelewania wosku zna sie ktoras z obecnych urzędujących ??

nam mowiono zeby rozpusici swieczke, wziasc jakis talerzyk z woda i tam z patyczkow ulozyc krzyz i na srodek lac wosk ze swieczki nad glowka dziecka, ale dziecko musi spac. Dziewczyny chyba pisaly jeszcze o innych metodach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a sluchajcie co do przelewania wosku zna sie ktoras z obecnych urzędujących ??

nam mowiono zeby rozpusici swieczke, wziasc jakis talerzyk z woda i tam z patyczkow ulozyc krzyz i na srodek lac wosk ze swieczki nad glowka dziecka, ale dziecko musi spac. Dziewczyny chyba pisaly jeszcze o innych metodach 🙂



moja dzisiaj w jakas histerie wpadla wiec przelalam wosk przez klucz ale kurde co w przypadku jak nie wiem co wyszło z tego bo to mi nic nie przypomina to znaczy ze niczego sie nie przestraszyla ?? 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie probowalam nigdy jeszcze przelac wosku, ale przyszlo mi to kiedys do glowy, bo sie bez powodu baaaardzo rozplakala, rozkrzyczala!!!! az sobie pomyslalam, ze moze jakiegos ducha zobaczyla!!!! 🙂
Gosiu a nie masz tej pianki co sie na oparzenia wyciska??zapomnialam jak sie nazywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
a sluchajcie co do przelewania wosku zna sie ktoras z obecnych urzędujących ??

nam mowiono zeby rozpusici swieczke, wziasc jakis talerzyk z woda i tam z patyczkow ulozyc krzyz i na srodek lac wosk ze swieczki nad glowka dziecka, ale dziecko musi spac. Dziewczyny chyba pisaly jeszcze o innych metodach 🙂



moja dzisiaj w jakas histerie wpadla wiec przelalam wosk przez klucz ale kurde co w przypadku jak nie wiem co wyszło z tego bo to mi nic nie przypomina to znaczy ze niczego sie nie przestraszyla ?? 😮 😮 😮

my 2 razy przelalismy wosk i za cholere niczego to nie przypominalo ale pomoglo bo mala zrobila sie spokojniejsza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ja nie probowalam nigdy jeszcze przelac wosku, ale przyszlo mi to kiedys do glowy, bo sie bez powodu baaaardzo rozplakala, rozkrzyczala!!!! az sobie pomyslalam, ze moze jakiegos ducha zobaczyla!!!! 🙂
Gosiu a nie masz tej pianki co sie na oparzenia wyciska??zapomnialam jak sie nazywa

nic nie mam wlasnie bo w domu nikt sie nie parzy tylko ja nieszczescie mam takiego pecha 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Kurwa,kurwa,kurwa!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

co sie stalo???

Karol przylecial ot kurwa niespodzianke mi zrobil;/;;/;/;/;/

przylecial to gdzie on jest jak nie z Toba?? takiego entuzjazmu to ja jeszcze nie widzialam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...