Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
wszystko rozumiem tylko moja ciągle śpi ( znowu 😁)
a tak około 14.00 po karmieniu wychodzi na dwór i śpi, śpi śpi i o 19.00 też śpi więc ją biorę i tak na siłę do domu i wybudzam
ale faktycznie może teraz będę ją wczesniej ściągać na chatę ale w nocy na razie budzić nie zamierzam 😮

to w dzień ją wybudzaj, bo moim skromnym zdaniem ona nie powinna mieć takich przerw 🤨
Ja tu się mądruję a moja też tylko 150 tygodniowo przybierała ostatnio i Ozimek kazał dawać jeść mniej a częściej tylko wtedy to był jej 9 tydzień i ona nawet 90 ml nie mogła zjeść, zjadała po 60-70 a teraz pałaszuje po 130-160 więc prawie 2 razy tyle co wcześniej.. Wizytę mam dopiero 22 lipca w jej 3 miesiące, 6 kg powinna wtedy mieć skoro miała 5300 w 9 tyg 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda ona rzeczywiscie nie je nic od 14 do 19??? to duzo i zmienia postac rzeczy,, moja je o 6, 9 lub 10, 12, lub 13, ok 17, 19, 22 i daje jej cycucia troszke possac tez, a tak w ogole to moja Nela juz druga noc z rzedu obudzila sie dzisiaj na jedzenie o 3.... dalam jej obalila 120 i poszla spac znowu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
A ja właśnie drożdże zasypałam cukrem i zalałam mlekiem i będę robić racuchy.. Już kiedyś o nich pisałam, może mi się uda potem zrobić foto to wkleję 🙃


Ojojo..... ja tez czesto robie.... to znaczy robilam przed ciaza... teraz dawno nie robilam...

Ja z jablkami lubie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde już 14.00 zaraz zobaczymy zrobię jej więcej i później już będę pilnować 3 godzin jak w zegarku
Ola pytam ile zapłaciliście za ten aparat???????????????????????????????

ja racuchów nie lubię 😞
jak już coś jem to musi być obiad z krwi i kości czyli ziemniaki /ryż/makaron +mięso+ surówka
ale ja jem tylko jeden posiłek dziennie to czego ja wymagam od Leny????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazaraz mi kregosłup pierdolnie!!!!!
Nie mam siły mała oszalała

Tzn??


ryczy cały dzień!!!!!!!! a ja ja bujam na rekach i zaraz k*** dostane z bólu pleców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazaraz mi kregosłup pierdolnie!!!!!
Nie mam siły mała oszalała

no i trza nocić
i to jeszcze pionowo pewnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi Wam ztym wybudzaniem? nie kapuje to jak jest dziecko na MM to sie w nocy nie budzi ?
moja od ur budzi sie ok 2 i o5 ale jak by sie nie budziła to bym jej nie budziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
tyminka napisał(a):
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazaraz mi kregosłup pierdolnie!!!!!
Nie mam siły mała oszalała

Tzn??


ryczy cały dzień!!!!!!!! a ja ja bujam na rekach i zaraz k*** dostane z bólu pleców

no to masz to co ja ostatnio, ja też się męczyłam 3 dni, marudziła i ciągle płakała i nie mogła zasnąć 😞 skok rozwojowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
o co chodzi Wam ztym wybudzaniem? nie kapuje to jak jest dziecko na MM to sie w nocy nie budzi ?
moja od ur budzi sie ok 2 i o5 ale jak by sie nie budziła to bym jej nie budziła

ja nie wiem bo mi lekarka kazała ją budzić w nocy na MM
ale jak była na cycu to też przesypiała całe noce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wczoraj kilka razy dałam malemu butle(z moim mlekiem), i cos tam possal..ale nie wiem czy rezygnowac z karmienia.. chcialam juz przestac karmic, ale juz sama nie wiem 😮 on juz przy cycu robi takie cyrki, wierci sie, wyciaga mi suty i wgl, jest niespokojny i mnie to meczy i jego.. poza tym czesto sie budzi w nocy.. nie wiem co robic 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
a ja wczoraj kilka razy dałam malemu butle(z moim mlekiem), i cos tam possal..ale nie wiem czy rezygnowac z karmienia.. chcialam juz przestac karmic, ale juz sama nie wiem 😮 on juz przy cycu robi takie cyrki, wierci sie, wyciaga mi suty i wgl, jest niespokojny i mnie to meczy i jego.. poza tym czesto sie budzi w nocy.. nie wiem co robic 🙃

moja tak cudowała jak się cycem nie najadała..
ale przy MM teraz też cuduje - cudak mały, więc sama nie wiem o co jej chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
a ja wczoraj kilka razy dałam malemu butle(z moim mlekiem), i cos tam possal..ale nie wiem czy rezygnowac z karmienia.. chcialam juz przestac karmic, ale juz sama nie wiem 😮 on juz przy cycu robi takie cyrki, wierci sie, wyciaga mi suty i wgl, jest niespokojny i mnie to meczy i jego.. poza tym czesto sie budzi w nocy.. nie wiem co robic 🙃


co mleko matki to mleko matki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...