Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Kurwa,kurwa,kurwa!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

co sie stalo???

Karol przylecial ot kurwa niespodzianke mi zrobil;/;;/;/;/;/

przylecial to gdzie on jest jak nie z Toba?? takiego entuzjazmu to ja jeszcze nie widzialam 😜

No on w Szwecji siedzi,co Ty nie wiedzialas?? ? A bo Ty z Nami nie od początku wiec nie zansz wszystkich historii;/
Kurde był trzy tygodnie temu i po ciula teraz przyleciał i to jeszcze na dwa tygodnie to ja kurde nie wiem!!! Juz drugi raz mi taka niespodzianke zrobił,nic nikomu nie mówiąc sam podjąl decyzzje wsiadl w samolot i JEST!!!! Zaraz sie posikam z radosci;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Kurwa,kurwa,kurwa!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

co sie stalo???

Karol przylecial ot kurwa niespodzianke mi zrobil;/;;/;/;/;/

przylecial to gdzie on jest jak nie z Toba?? takiego entuzjazmu to ja jeszcze nie widzialam 😜

No on w Szwecji siedzi,co Ty nie wiedzialas?? ? A bo Ty z Nami nie od początku wiec nie zansz wszystkich historii;/
Kurde był trzy tygodnie temu i po ciula teraz przyleciał i to jeszcze na dwa tygodnie to ja kurde nie wiem!!! Juz drugi raz mi taka niespodzianke zrobił,nic nikomu nie mówiąc sam podjąl decyzzje wsiadl w samolot i JEST!!!! Zaraz sie posikam z radosci;/


oj Frytus Frytus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
frytus Ty sie ciesz ze kupil bilet i przylecial do Ciebie 🙂 pamietam jak marcin byl w anglii to sie po 3msc nie widzielismy...

Szczerze,wole jak go nie ma, bo jak jest w PL to i tak go nie ma bo siedzi u mamusi swojej a ja tam jezdzic nie lubie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
frytus Ty sie ciesz ze kupil bilet i przylecial do Ciebie 🙂 pamietam jak marcin byl w anglii to sie po 3msc nie widzielismy...

Szczerze,wole jak go nie ma, bo jak jest w PL to i tak go nie ma bo siedzi u mamusi swojej a ja tam jezdzic nie lubie;/

a tesciowa temat tabu 🤪 oj chyba mamy takie same uwielbienie do tych istot 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂ja juz na nogach na 8.30 jestem umowiona do fryzjera wiec zaszaleje 🙂 potem sprawy urzedowe caly dzien w wielkieg bieganinie sie zapowiada!

Maly wczoraj dzielnie przeszedl szczepienie nie marudzil potem ani nie goraczkowal tylko spal i nie budzil sie nawet na amu ani na zmiane pampka.I wazy 8 kg 🙂 nie zmierzyly mi go teraz bo nie mialy miary 😮 ale za to stwierdzily ze on bedzie z tych duzych bo juz teraz to widac i wspolczuja mi go nosic 🤪 No i przewijak w przychodni nie byl na jego wymiary bo mu nozki wisialy 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może czas zwiększyć dawkę? 😉

apropo. u mnie na kartonie jej mleka (bebilon) napisane jest, że w 4 miesiącu ma jeść już 150ml
to jak to jest, bo ja już zgłupiałam?
Maja wczoraj skończyła 3 miesiące, zaczyna 4 to już mam zwiększyć jej dawkę? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
może czas zwiększyć dawkę? 😉

apropo. u mnie na kartonie jej mleka (bebilon) napisane jest, że w 4 miesiącu ma jeść już 150ml
to jak to jest, bo ja już zgłupiałam?
Maja wczoraj skończyła 3 miesiące, zaczyna 4 to już mam zwiększyć jej dawkę? 😮


jeżeli bedzie chciala zjesc wiecej to mozesz zwiekszac dawke, bo moja na razie wiecej nie chce je 120ml ale chce co 2h (moze to przejcsiowe) jak jej probuje wcisnac wiecej to ulewa wiec na sile jej nie wpycham 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam u nas noc dziwna bo dwa razy sie budzila ale zaraz zasypiala wiec spoko 🙂

Co do jedzenia to co na opakowaniu pisze to wydłużanie przerwy miedzy posilkami u mnie pisze 150 ml ale juz co 5h 🙂

Andziucha czekamy na zdjecia jak wrocisz od fryzjera 🙂

Matylda i co z twoja noga ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyszka napisał(a):
a wg. mojego mleka, Majka ma jeść tyle samo posiłków dziennie ale 150ml 😮


według mojego mleka też tyle samo (czyli 6) po 150ml.... I właśnie zjadła 150ml 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ
JA TEŻ OGRANICZAM INTERNET ALE Z INNYCH POWODÓW
Dorka noga tak sobie wielki siniak na udzie już taki żółty , antybiotyków na boleriozę nie dostałam bo nie było typowego rumienia tylko od razu wielki siniak więc lekarka stwierdziła że kleszcz po prostu wbił się w naczyńko krwionośne i jak go wyjęłam to nastąpił wylew podskórny
ale przez miesiąc mam to wszystko obserwować i jak rumień się pojawi to natychmiast kuracja antybiotykowa (długotrwała) ale myśle że mnie to ominie- dzięki za troskę 😉
wyglądam tylko jakby mnie TIR przejechał taka jestem poobijana , a na drugiej nodze na łydce mam też dwa wielkie siniory bo ugryzł mnie taki wiejski kundel co go pod sklepem spotkałam no szok normalnie
aha ja dziś mialam ciężką noc i sąsiedzi też bo Leon darł mordę od 1.00 do 4.00 jak się rozwidniło to poszłam i szoku doznałam , wokół budy normalnie wykopana pół metrowa fosa 😮 piachu wszędzie mnóstwo , dół głęboki ja patrze a ten tam jeża molestuje ( oczywiście temu nic nie było bo zwinięty w kulkę) więc jeszcze o 4.00 rano z łopatą ganiałam i wyrzuciłam jeża za płot jak patrzyłam o 7.00 to go już nie było
także za chwilę wybywam na podwórko żeby ciężką LEONA pracę "zakopać" 😠
potem jadę na chwilę do miasta
sama nie wiem po co bo kasy nie mam - chyba tylko się przejadę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja juz domek wysprzątałam 🙂 zabieram sie za przygot obiadu beda klopsiki w sosie pomidorowo smietanowym.
Mała sie buja.
Dorcia szacun ze pognałas tak ta jedna!
a moja tesciowa tez chyba wyczaiła ze moje teksty typu nie niech lezy itp sa dlatego ze nie chce zeby jej brała na rece bo wczoraj wpadła na chwile i mówi daj mi ja na 5 min 😮 wrrr
słuchajta waze tyle co przed ciążą ale jeszcze chce duzo mniej wazyc biegam ( iz nów ból brzucha przez to) jutro moze bede pakowac nas nad morze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tak mi sie chce jechac 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...