Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
.

co ostatnio tak nic nie piszesz?

Nie mam o czym pisać. Zreszta jakos sie juz tu nie czuje.... ☺️ ☺️


czemu tak uważasz ?


Nie wiem tak jakos, w rozmowe nie umiem sie jzu wbic a zreszta.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
.

co ostatnio tak nic nie piszesz?

Nie mam o czym pisać. Zreszta jakos sie juz tu nie czuje.... ☺️ ☺️

dziekuje za zyczenia!!!
dlaczego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobrze mi
oj bardzo nie dobrze
Amelka cudna- ja też chcę na basen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (niedoczekanie moje- nasze 😞 )
oj ja biedna nieszczęśliwa 😞 ( w sensie fizycznym coś mi dolega) oj oj oj 😞
jednak jadę do miasta , ale P. powiedział ze mam się nie przejmowac gadaniem jego mamusi i jakby co to ją opierdoli ( to ostatnio moje ulubione słowo 😁 ) wysadzi ją gdzie będzie chciała a my będziemy razem a jak się przedłuży to pójde z LENIUCHEM do mojej mamy do pracy ale za nim pojadę muszę jeszcze:
podlać kwiaty
podkurzać wszystko
wyprać dywan ( bo P. wylał wczoraj piwo i śmierdzi jak w barze )
zapakować torbę młodej
wykąpać się
i pewnie zwymiotować bo bez tego się nie obejdzie
ej a może ja mam jakiegoś wrzoda 🥴
🥴
oj oj oj nie dobrze mi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka Kasia to co wasze dzieci miały na basenie to jest pielucha czy takie majtki???? bo ja mam takie majtki wielokrotnego użytku ale nie wiem czy to to i czy sie nadaje - z resztą juz kiedyś o to pisałąm i żadna mi nie odpowiedziała
OLA ARE YOU SLEEPING??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
Cześć!
Nie wiem czy Was to zainteresuje ale na Mamusie.Net przed chwilą został opublikowany cały 3 miesiąc rozwoju dziecka - tydzień po tygodniu.

Pozdrawiam i zapraszam do lektury 🙂

Panie Piotrze nasz kochany nasze skarby mają już skończone 4 miesiące 😉 Ale dziękujemy za informację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Dziękujemy bardzo za życzenia i dołączamy się do życzeń dla Majeczki i Dawidka :*
I kto by pomyślał że 5 miesięcy i 1h. temu moje dzieciątko było z brzucha wyciągane!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 Szok.

Kasia - ja też dostałam pakiet z Hippa ale że moje dziecko owoców nie toleruje to nie jest mi potrzebny ten słoiczek.

Co do poszerzania diety to moja ciumka już biszkopcika troszkę i dostała dzisiaj kasze manną z glutenem coby zaczęła go przyswajać.

Kurka tyle miałam napisać i wszystko zapomniałam 🥴 🥴

Aha - Dorka - Amelka jest przecudna. My od 18 września zaczynamy naukę pływania dla niemowląt zakończoną nurkowaniem i dyplomem 🙂

Moje dziecko się mega odparza - już ją kurka w ciągu dnia kładę na kocyku i ceratce bez pieluchy bo ma żywe mięso między nogami 🥴 🥴 🥴 🥴 A smaruję ją specjalną maścią od lekarza i gówno to daje 😞
Ehhh 😞

Moja jeszcze nie ząbkuje i narazie się na to nie zapowiada 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Przyszedłam - jak mawia Matylda a tu nikogo nie ma 😮


Maja
słodka iskiereczko, wcinaj dużo i pij mleczko, żebyś mamie duża rosła no i była wciąż radosna 😁

Dawid mały krasnoludku, a Ty rośnij powolutku, by błękitne Twe oczęta wciąż działały na dziewczęta 😉

Laura śmieszko Ty malutka zrób się bardziej okrąglutka, wcinaj zupki, mus z jabłuszek by krąglejszy był Twój brzuszek 😁

Koniec radosnej twórczości ☺️

I powtórzę się - Amelka słodka, te włoski i spineczka - ech mała laleczka (ooo znów się zrymowało 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂

troche mnie nie bylo, bo moje dziecie wydziera wciaz swoja piekna buziunke, marudzi, i takie tam..... z reszta troche nadrobilam i wiem ze wiecie o co chodzi 😉 😉 😉 😉

sloiczkow za bardzo nie lubi, tzn zje ze 3 lyzki i marudzi i placze, moze jeszcze nie jej czas. Sprobowala juz marchewki, marchewki z ziemniaczkiem i marchewki z jablkiem.

Najpiekniejsze zyczenia dla Majeczki, Laureczki i Dawidka!!!! rosnijcie pieknie i rozdawajcie mnostwo usmiechow wszystkim do okola!!!! 🙂 🙂

ja osobiscie nie moge sie doczekac juz przyszlego czwartku, bo moja siostra wtedy przylatuje, pobedzie tu 10 dni a potem lecimy razem do domu 🙂 🙂 lot samolotem z dzieckiem to dla mnie kosmos, nie wiem jak to ogarne!!!! 🙂 🙂
aha!! 🙂 pochwale sie ze schudlam prawie 4 kilo juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha miałam Wam mówić że wczoraj sobie czytałam na stronie Bobovity chyba albo którejś z firm, że aby dziecko polubiło jakiś owoc albo w ogóle nową rzecz to trzeba nawet 15 podejść robić, musi się do tego nowego smaku przyzwyczaić...
A ja głupia myślałam, że jej jabłuszko nie smakuje i zeżarłam pozostałą zawartość słoiczka.. ☺️ Mam w sumie inne owoce ale jabłuszko najmniej alergizujące, więc będę musiała kupić na nowo kilka słoików 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
admin napisał(a):
Cześć!
Nie wiem czy Was to zainteresuje ale na Mamusie.Net przed chwilą został opublikowany cały 3 miesiąc rozwoju dziecka - tydzień po tygodniu.

Pozdrawiam i zapraszam do lektury 🙂

Panie Piotrze nasz kochany nasze skarby mają już skończone 4 miesiące 😉 Ale dziękujemy za informację 🙂

Sorki, błąd w obliczeniach 😜
Ale pewnie niebawem będą kolejne miesiące w Kalendarzu rozwoju dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...