Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wioluś - a mąka ziemniaczana nie działa? 🥴


Tak - zasypuję ją tez mąka ale nie działa cholibka 🥴

A od kiedy ona to ma? Bo wiesz - tak sobie pomyślałam, że to może przez te długie podróże? 🤔


Od wczoraj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia Tutli putli ta nutella to jakiś obled... normalnie mój mąż zjadł cały słoiczek!! 🤪 🤪 😮 😮 szok! Ale dziękuję bardzo! Dziś zrobiłam też marmoladę z grejpfrutów i banana 🙂

Wiola , mogę Ci coś polecić u nas się sprawdziło 🙂 Na szklankę wody(250ml) wrzącej rzucasz 3 stołowe łyżki kminku i odstawiasz az bedzie zimne. tym przy każdej zmianie pieluszki przemywasz 🙂 🙂
nam pomogło a strasznie to wyglądało. To taki specyfik mojej babci 🙂 🙂

Dla wszystkich dzieciaczków samych uśmiechów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz wyjde z siebie i stane obok!!!!! dziecie zawodzi i miauczy i wyje, nawet n ie mozna tego placzem nazwac!!!!! nog nie ogolilam przez nia, bo mino ze siedziala w progu lazienki w swoim foteliku jak bralam prysznic to i tak sie wydzierala, nawet nie uzylam balsamu ani nic.... podejrzewam ze jesli wlosy nie przestana mi wypadac to do nowego roku bede lysa i tyle... wam tez wciaz wypadaja?? bierzecie cos na to?? jakies witaminy lub cos??? ja biore revalid i h panthonen czy jakos tak, ale nie widze poprawy zadnej....
btw dzieks 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Kasia Tutli putli ta nutella to jakiś obled... normalnie mój mąż zjadł cały słoiczek!! 🤪 🤪 😮 😮 szok! Ale dziękuję bardzo! Dziś zrobiłam też marmoladę z grejpfrutów i banana 🙂

Wiola , mogę Ci coś polecić u nas się sprawdziło 🙂 Na szklankę wody(250ml) wrzącej rzucasz 3 stołowe łyżki kminku i odstawiasz az bedzie zimne. tym przy każdej zmianie pieluszki przemywasz 🙂 🙂
nam pomogło a strasznie to wyglądało. To taki specyfik mojej babci 🙂 🙂

Dla wszystkich dzieciaczków samych uśmiechów 🙂


Marinka bardzo ci dziękuję - zaraz lecę zaparzyć bo już nie wiem jak jej pomóc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wioluś - a mąka ziemniaczana nie działa? 🥴


Tak - zasypuję ją tez mąka ale nie działa cholibka 🥴

A od kiedy ona to ma? Bo wiesz - tak sobie pomyślałam, że to może przez te długie podróże? 🤔


Od wczoraj 😞

A Linomagiem maścią smarowałaś? Kup jej w aptece - mojej Lence już 2 razy pomogło, może i Laurze pomoże 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi - i mnie i dziewczynom też tak włosy wypadają.. Moje są dosłownie wszędzie!!!! Leki raczej nic tu nie dadzą, teraz musi wypaść to co nie wypadało przez okres ciąży pewnie 🤢 Jakaś katastrofa..
A i widzę, że przeżywasz to co ja, Kasia i Magda z Pruszkowa.. Moja też krzyczy i brzęczy całymi dniami, ale powiem Ci, że od wczoraj daję jej 180 ml mleka już i tak nie miauczy jak miauczała - może i Nela już głodna? U mnie te piski, wrzaski i krzyki zaczynały się mniej więcej po 1,5 h po jedzeniu...

ooooooooooo obudził się kwęczek 🤪 nawet godziny nie spała czort mały nooo


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie pojechałam 🤪
bo pokłóciłam sie że mężem cywilnym
ale dziś to raczej ja zawiniłam 😮 mniejsza z tym jest dupa i tyle
dzwoniłam do młodych i chciałam powiedzieć że nie możemy przyjsć na wesele i kurde nie odbierali ale chyba to lepiej bo to przeciez tak nie wypada dzień przed 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia Tutli jak twj placek mj wyszedł nie chwalac sie ale pyszny 🙂 woow
SŁUCHAJTA w kncu sprawdziłam czy t wina mleka ze mała nie je czy butelki(smczka)
wziełam laktatr wycisnełam z piersi mleko i mała wypiła az jej sie uszy trzesły z tej butelki (avent smczek 1) wiec kupiłam te mleko Enfamil premium 1 czytałam pinie pdbno najbardziej pdne d mleka matki.
C d wypadania włsów to wypadaja jak sie przestaje karmić czyli wszystk przede mna 😞
O MI SIE NIE WCISKA WIEC TAK NABAZGRANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje dziecko nienawidzi indyka - jeszcze takich min i udawania że zwróci nie widziałam.

Poza tym jest mi słabo i jest mi niedobrze a w nocy nie miałam sił do dziecka wstać i T. to robił. Nie wiem czy te upały mnie już wykańczają czy co 🤢

Zmykam powoli. Będę pewnie po niedzieli dopiero. Nie rozpisujcie się za bardzo bo nie lubię nadrabiać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
wszystkiego najlepszego Majeczko Laurko i Dawidku
za zyczenia dla Dominika tez dziekuje 😁
Matylda nie wygłupiaj sie i idz na to weselicho
Amelka cudaśna i widac ze czuje sie jak rybka w tej wodzie
Magda tez mam problem ze znalezieniem roboty ☺️ale narazie sie tym jeszcze nie gryze szkoda mi zostawic tego mojego marudke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy wszystkim za życzenia naprawde super wielki dzieki buziaki dla was a ty ola wierszyk sama wymyśliłaś?? bo super jest 😉
Nina ja jeszcze karmie swoim mlekiem a mi też włosy zaczeły ostatnio wypadać normalnie po myciu głowy wyciągam tyle ze prawie rycze 😮 nawet nie ide do fryzjera zrobić odrosty bo bym chyba wszystkie straciła zrobie sobie przerwe trudno lepsze orosty(które i tak są teraz modne) niż byc łysą.
a jeszcze nina dzieci czują różnice w mleku moj tez na początku nie chciał ale uwierz bedzie głodna to i takie wciągnie daj jej do tego mleka miarke kaszki smakowej to może łatwiej jej zasmakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...