Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
się zdenerwowałam na noc niepotrzebnie echhhhhhhhhhhhhh


czemu ?

czytałyśmy z Tyśką odpowiedzi odnośnie tej dziewuszki która straciła dziecko we wrześniówkach i nie pojmuję jak można być tak okrutnym... 🥴


a ona w koncu napisała dlaczego straciła ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale nadrabiania 🤔 a ja tylko na spacerze byłam 😮
napisze i ja plan jeśli komuś to ma pomóc
tylko zaczne od tyłu bo mi tak latwiej

20.00- kolacja po kąpieli 150ml mleka MM+ 4miarki kaszki
01.30-nocna kaszka z mlekiem 150ml( raz to jest MM a raz moje mleko)
11.00-120ml mleka(moje)
ok 2.00 zupka lub deserek
17.00-18.00 mleko moje ok 120ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff, jestem i ja,
od jutra wysylam dziecie spac o 20, bo 20.30 kapiel to stanowczo sie dla niej za pozno zrobilo bo zasypia mi i nie dopija mleka.

Olcia, co sie stalo?????

A ja wam cos powiem z tym jedzeniem, moje dziecie, jak juz pewnie zauwazylyscie do tej pory fiksuje od czasu do czasu z jedzeniem, np nie zje na kolanach tylko na foteliku, albo w ogole... albo chce na lezaca... co do ilosci: 2 razy na dobie zdazy jej sie zjesc 180, moze 140 a tak to dziamie po 80 albo 90.... wiec ja juz nie wiem ile ona zjada 🙂 przyzwyczailam sie ze z nia to nigdy nie wiadomo. Sloiczek tez ma na 3 razy... ale rosnie prawie 7 kilo wazy, wiec chyba jest ok

wlasnie!!! Kamila!! pieknie wygladalas!!! to o tym wczesniej zapomnialam 🙂!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
się zdenerwowałam na noc niepotrzebnie echhhhhhhhhhhhhh


czemu ?

czytałyśmy z Tyśką odpowiedzi odnośnie tej dziewuszki która straciła dziecko we wrześniówkach i nie pojmuję jak można być tak okrutnym... 🥴


a ona w koncu napisała dlaczego straciła ??

tak, serduszko przestało bić, same ją za język ciągnęły a potem pisały jakieś bezeceństwa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
się zdenerwowałam na noc niepotrzebnie echhhhhhhhhhhhhh


czemu ?

czytałyśmy z Tyśką odpowiedzi odnośnie tej dziewuszki która straciła dziecko we wrześniówkach i nie pojmuję jak można być tak okrutnym... 🥴


a ona w koncu napisała dlaczego straciła ??

tak, serduszko przestało bić, same ją za język ciągnęły a potem pisały jakieś bezeceństwa 🤢


masakra nie wyobrażam sobie tego nawet nie chce o tym myslec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
ja tylko przeczytalam sam poczatek i juz zamknelam te strone, ja nie lubie czytac ani ogladac takich historii.... biedna dziewczyna, bardzo mi przykro z tego powodu 😞

nikt nie lubi, ale po to są koleżanki żeby były i na dobre i na złe a one jej takimi tekstami jechały, że wrogowi bym tak nie napisała nawet 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie moja ma manie z plecow na brzuszek, z brzuszka na plecki rzadziej zdecydowanie, najchetniej na wszelkie mozliwe boki z nogami do gory 🙂 🙂
a nela nie zakumala jeszcze ze na brzuszku mozna sobie polezec 🙂 🙂 za wszelka cene staran sie ciagnac glowe do gory jakby nie chiala nic stracic i wszystko chce wiedziec co sie dzieje do okola 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
czy wasze dzieci tez maja manie przewracania na brzuch bo moja non sto teraz lezy na brzuchu ja ja na plecy ona na brzuch dzisiaj poraz pierwszy zasnela na brzuchu nawet troche sie boje 😞 nie wiem czy ja tak zostawiac ?
nie boj nic, moj non stop spi na brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no i moj grzdyl wazy 7600.. nie wiem czy duzo czy malo, mam wrazenie ze za duzo przybiera i ze jest za duzy. On by wiecznie jadl. Zjada 200 ml i sie drze.. musze chwile go przetrzymac az dojdzie do jego mozdzku ze mu starczy ze sie najadl i jest spokoj..
cholernik maly.
Ile wasze dzieciaczki waza teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola Tysia dajcie linka!
ja juz wylaczylam bo mysalam ze kompa rozpieprze z nerwow.. durne babska. Moze Ola znajdzie jak ma wlaczone jeszcze


http://www.brzuszek.net/forum,wrzesien_2011_laczmy_sie,334,607274.html,str=48102
tu jest od momentu jak ta życzliwa koleżanka jej napisała.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
A czemu jechały tą dziewczyne ?? 😞

Moja tydzien temu wayla 7.300 🙂
to mnie pocieszylas 🙂
A czemu jechaly?? bo raczyla im napisac co sie wydarzylo. Wspomne ze walnela krotkiego posta by tylko sie pozegnac i napisac co ja spotkalo a te same zadawaly pytania to chyba z dwa razy odpisala
To ja zacze;ly jechac ze sie nie fajnie zachowala piszac im takie rzeczy gdzie one niedlugo beda rodzic i kazda sie stresuja teraz przez nia... 😮 😮 no zajebalabym suke ktora to napisala !! Takie kurwa kolezanki. To mowie co miala zrobic?? czekac az porodza wswzystkie !! przeciez by sie skapnely ze jej nie ma i by sie martwily to co miala powiedziec, napisze jak urodzicie wszystkie tak??
NO DEBILIZM !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...