Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PO PIERWSZE POLA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , DUŻO BUZIACZKÓW, CUKIERKÓW ( NO MOŻE JESZCZE NIE TERAZ) MARCHEWEK , ZABAWEK I OBY TATUŚ MIAŁ ZDROWE PALUSZKI, CO BYM MÓGŁ CIĘ DO GÓRY PODRZUCAĆ, NA CHLEB ZARABIAĆ I CZASEM MAMUSI DOGODZIĆ ☺️
po drugie moje dziecko oszalało - od pewnego czasu cześciej z P. z nią ćwiczymy tj dużo lezy na brzuchu , i takie tam jeszcze różne i wczoraj próbowała siadać - dosłownie SIADAĆ 🤪
po trzecie ma znowu wysypkę i wiem po czym- PO KASZY serio tam chyba też jest jakieś kolejne białko , do tego ryczy mi w całą noc , tak co dwie godz ale to jest wycie na śpiocha straszne 😮 od dziś żadnej kaszy nie będzie -zobaczymy 😮
oczywiście pobudka o 6.00 😠
aha w końcu przyszedł do mnie front bo jak o 6.00 wyszłam na fajkę w koszuli nocnej to myślałam że mi cycki odpadną- ale większe się zrobiły 😁 kuźwa jakie zimno brrrr
dziś mnie nie będzie bo po pierwsze mam dużo roboty a po drugie muszę z LENĄ spędzać wiecej czasu tj może nie więcej bo więcej się nie da ale po prostu muszę się nią inaczej zajmować bo widzę że to co robimy ostatnio przynosi efekty
aha mam fotkę jak LENA wcina sama jabłko ale bateria mi padła więc pokażę w nocy
buziaki miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Magda zrobiłam to co ty w movie maker ☺️ sciągnełam z ciebie wybaczysz :P


WYBACZAM! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pokaż!!!!!!!!!!!!! 😁

WSZYSTKIEGO NAJ DLA POLI!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
A pro po tego filmiku, to następny zrobię od podstaw, czyli już od zdjęć moich i Ł, potem ciąży itd...


hehe ja wlasnie zrobilam od ciazy tylko troche mi nie wyszedl bo wgralam muzyke ktora sie konczy duzo pozniej niz zdjecia 😁 😁 😁 ale i tak wzruszyłam sie ogladajac zdjecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...