Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Ola przecież wiesz że trochę się zbijam 😉
po prostu czasem odnoszę wrażenie że traktujecie go jak "bóstwo" , jak nieomylnego doktora którego diagnoza jest jedyna, ostateczna i niepodważalna bo moim zdaniem takich lekarzy nie ma i mówię tu każdej specjalności
oczywiście cieszę się że waszym małym lasencjom pomógł
pewnie gdyby był bliżej i byłoby to konieczne to też bym się do niego udała
a tymczasem udaję się w koncu na dwór chociaż za bardzo mi to nie pasi no ale trudno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ola przecież wiesz że trochę się zbijam 😉
po prostu czasem odnoszę wrażenie że traktujecie go jak "bóstwo" , jak nieomylnego doktora którego diagnoza jest jedyna, ostateczna i niepodważalna bo moim zdaniem takich lekarzy nie ma i mówię tu każdej specjalności
oczywiście cieszę się że waszym małym lasencjom pomógł
pewnie gdyby był bliżej i byłoby to konieczne to też bym się do niego udała
a tymczasem udaję się w koncu na dwór chociaż za bardzo mi to nie pasi no ale trudno 😉

Tak właśnie go traktuję i nie zamierzam przestawać 🙂
koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂
siemanko 🙂
poszłam ranutko na zakupy ze jak przyjdze czas drzemki Vanesi to zrobie obad bo od 2 dni jest marudaaaa sobie de a tu nadjeżdża mąż i mów ze ma cos w oku patrze ze jakas plamka na środku mówie przetrzyj a on ze mu wpadło i utknęło tak wiec zrobiłam zakupy wykonałam tysiac tel gdzie do oklulisty zeby jak najszybciej mu to wyjął wiec już zaliczyliśmy okuliste (pojechałam z nim bo wiedziałam ze założą mu opatrunek na oko i słabo bedzie widział ale ok i tak sam prowadził. ( ja moge tylko wtedy gdy on wybpije:angry 🙂
Moja mała mnie terroryzuje z deka.
Zimno u nas !
Wczoraj zrobiłam 150 ml kasz(mleko +3 łyżeczki kaszy) zjadła prawie wsio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda widziałam twoj mały komentarz na wrzesnówkach 🙂
Nie chce mówić gdzie i co ale przeczytałam wpis i jestem w szoku ze dziewczyna która będzie zaraz rodzić jest tak dziecinna...szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
jestem tu nie widzialna 😞


kochana laleczko ja kiedyś robiłąm tak mąka ugotowane ziemniaki wszytsko razem zagniecone (nie pamietam co jeszcze) i ugniatałam a potem robiłam wałeczk z tego. ale w necie jest dużo przepisów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja segreguję śmieci bo kurwa nie przywykłam do tego ze trzeba zrobić to od razu a nie później grzebać w worku i wszystko segregować 😠
Ewelina jesteś zauważalna , ciesze się ze jesteś kocham cię i w ogóle wszystko co najlepsze ale kurwa kopytek robić nie umiem 😠
Nina mój komentarz miał być bardziej dobitny chciałam go edytować dziś rano ale z racji tego że brzuszek nie działał to sobie odpuściłam
aha tak Eunika jest codziennie na NK ale do nas nie zawita 😠
Nina a u nas jest tak że chyba ostatnio to ja częściej piję 😮 tj może nie częściej ale ja pianego chłopa rzadko wożę no chyba że po weselu bo ja na weselach nie piję bo wódki nie chcę nikomu wstydu narobić 🤪
aha i przykro mi z powodu "oka" D. ale może teraz do pracy nie pójdzie i będzie z WAMI???
moja obudziła się po 12.00 i 0 13.30 znowu zasnęła przy mojej segregacji śmieci 😮
to tyle idę kontynuować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyminka ja też chcę 🙂

Jesteśmy po wizycie u lekarza. Mocz ok ale morfologia trochę słaba więc dostała witaminy. Generalnie ostatnio Laura nie chce mi jeść i schudła o 150 g 😞Waży 6815 gr. Podobno po tych witaminach ma jej się zwiększyć apetyt. Zobaczymy.
Ola - Ozimek dla mnie też nie jest pociągający.
Ewelina - jesteś zauważalna kochana 🙂 JA ze swoją zaczynam chodzić na basen od 18 września i szczepię zarówno na pneumokoki jak i na rotawirusy. To tyle w tej kwestii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola - ja nigdy nie powiedziałam że Ozimek mnie pociąga 😜
Po prostu ma coś w sobie "takiego" i już. I pls skończmy temat bo brzydnie 🙂

Nina - dawaj linka do chuja wafla

Ewelina
- ja kopytka robię na oko - gotujesz pyrki, przeciskasz przez praskę, dodajesz mąki (ja daję na oko, musi być odpowiednia konsystencja), dodaję też z łyżkę albo dwie mąki ziemniaczanej, jajko, sól i zagniatasz - cała filozofia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...