Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
HEjoooo:P
Kude co za noc,musialo dziecko ze mna spac,co chwile wyla ,buczala, krecila sie itp.
Wstalam o 7 wyszykowalam sie,potem mala wstala i poszlysmy na szczepienie,wazy 8500Kg 🙂A myslalam ze wiecej 🙂
Po poludniu jedziemy na bioderka.Hmmm...musze jechac z nia do neurologa bo ma krzywa glowe 😞

Madzia-czemu balabys sie podac czekolade??? A wlansie mialam pytac,podeslij mi linka z tym kolem co maja ma fotke na nk w tym-plisssss 🙂
Vnesska urocza balbinka 🙂


tu masz coś podobnego - http://allegro.pl/galt-pompowane-siedzisko-pontonik-i1864951309.html
i powiem Ci szczerze, że przeglądam allegro i nie widzę tego... 😮
a jak licytowałam, to było sporo... 😞

No nie wiem... myślałam, że czekolady takim maluchom nie wolnoo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
ja juz dzisiaj wrocilam od kosmetyczki, przygotowuje pasztet, i w miedzy czasie oglądam przepis na życie. Neliczek ucina sobie drzemke 🙂
ja tez sie zastanawiałam czym sie różni mleko 1 od 2 i aż sprawdziłam: 100ml mleka, które podawalam Neli wczesnie, tzn 1 mialo 67kcal, a teraz 2 mam 68 kcal, wiec raczej nie chodzi o tą jedną kalorie..... nie wiem dokładnie czym sie roznia zatem
ale mi sie miło zrobiło, gdy dzisiaj moja ukochana Pani Ewa - kosmetyczka powiedziała, ze szczupło wyglądam 🙂 czyli jednak warto było podukanować troche 🙂 z resztą to jeszcze nie koniec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Kurdę, coś mam z pęcherzem, w ciągu 30 min, to chyba z 50 razy w ubikacji już byłam... 😞
Dopiero wyszłam i znów mi się chce 😞

kup sobie jakis tabsy na pecherz;

chyba będę musiała... albo to przez tą colę...
bo piję z lodem cały czas... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂
Ja piję kawkę - mieszkanie wysprzątane, czekam na mamunię - teściu ją przywiezie 🙂

Matylda - modliłam się za Ciebie 🙂 A Lenka to mieszanka się zrobiła i w zasadzie to nie wiem do kogo ona podobna.. Trochę ma z S., trochę ze mnie 🙂 I chyba tak najlepiej, zresztą dla mnie najważniejsze że jest zdrowa i dobrze się rozwija, reszta to dupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola mi przyszły te buciki z Nexta dla Nici - ale są sporo za duże

no co Ty? Kurde... A ja tych myszek jeszcze nie dostałam, rozpoczęłam spór na allegro bo pajac se w kulki leci, 3 tygodnie już minęły 🤢

no są sporo za duże i muszę poczekać niestety....
Zadzwoń może do tego sprzedającego i zapytaj co się dzieje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Ola mi przyszły te buciki z Nexta dla Nici - ale są sporo za duże

no co Ty? Kurde... A ja tych myszek jeszcze nie dostałam, rozpoczęłam spór na allegro bo pajac se w kulki leci, 3 tygodnie już minęły 🤢

no są sporo za duże i muszę poczekać niestety....
Zadzwoń może do tego sprzedającego i zapytaj co się dzieje 🤔

Już pisałam do niego 2 razy, odpisał mi że jak wyśle to da znać, dupek.. Wolę zgłosić żeby potem nie było 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...