Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.

Kurka laski wy na siebie uważajcie bo nie ma żartów.

Ja dzisiaj też średni nastrój mam. Mała się mało rusza. Oczywiście czuję ją od czasu do czas ale te ruchy nie są mocne tylko akie delikatne poruszanie się. A ja już chyba schizuje bo czytałam na necie że laska w 38 tc urodziła martwe dziecko bo się pępowiną udusiło. Boże, może moja też się poddusza że tak słabo się rusza 😞 Co myślicie?

Wioluś spokojnie, moja też szarżowała od wczoraj cały dzień i całą noc a teraz spokój - śpi, zmęczyła się, a poza tym pogoda beznadziejna więc i dziecku się udziela, zjedz coś słodkiego, pewnie się zaraz pobudzi 🙂


Wiem Oluś ale ona tak szalała przez święta a po nowym roku się leniwa zrobiła i czuję ją ale już nie tak często i mocno jak wcześniej. Dlatego się martwię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda-d87 napisał(a):
Tyminka, ja Cię szukałam... Chciałam zapytać, czy Ty, albo Twój mąż nie jesteście fotografami? Bo masz takie fotki fajne... 🙂


haha no ja jestem fotografem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.

Kurka laski wy na siebie uważajcie bo nie ma żartów.

Ja dzisiaj też średni nastrój mam. Mała się mało rusza. Oczywiście czuję ją od czasu do czas ale te ruchy nie są mocne tylko akie delikatne poruszanie się. A ja już chyba schizuje bo czytałam na necie że laska w 38 tc urodziła martwe dziecko bo się pępowiną udusiło. Boże, może moja też się poddusza że tak słabo się rusza 😞 Co myślicie?

Wioluś spokojnie, moja też szarżowała od wczoraj cały dzień i całą noc a teraz spokój - śpi, zmęczyła się, a poza tym pogoda beznadziejna więc i dziecku się udziela, zjedz coś słodkiego, pewnie się zaraz pobudzi 🙂


Wiem Oluś ale ona tak szalała przez święta a po nowym roku się leniwa zrobiła i czuję ją ale już nie tak często i mocno jak wcześniej. Dlatego się martwię.

nie martw się.. a kiedy miałaś USG ostatnio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Dzień dobry.

Kurka laski wy na siebie uważajcie bo nie ma żartów.

Ja dzisiaj też średni nastrój mam. Mała się mało rusza. Oczywiście czuję ją od czasu do czas ale te ruchy nie są mocne tylko akie delikatne poruszanie się. A ja już chyba schizuje bo czytałam na necie że laska w 38 tc urodziła martwe dziecko bo się pępowiną udusiło. Boże, może moja też się poddusza że tak słabo się rusza 😞 Co myślicie?

Wioluś spokojnie, moja też szarżowała od wczoraj cały dzień i całą noc a teraz spokój - śpi, zmęczyła się, a poza tym pogoda beznadziejna więc i dziecku się udziela, zjedz coś słodkiego, pewnie się zaraz pobudzi 🙂


Wiem Oluś ale ona tak szalała przez święta a po nowym roku się leniwa zrobiła i czuję ją ale już nie tak często i mocno jak wcześniej. Dlatego się martwię.


zupełnie nie masz czym sie martwić w zależnosci od tego jak sie ułoży tak ja czujesz. Ja czasem tak ją czuje że mi brzuch skacze a kopniecia ąż zabolą a czasem tak się obruci że czuje ja dużo słabiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski ja dopiero wstalam wiec musze isc sie ogarnac i zjesc sniadanko
Matylda i Anetka uwazajcie bidulki na siebie i na swoje maluszki
Wiola moze warto sprawdzic czy wszystko ok bo jezeli rzeczywiscie sie mniej rusza niz zwykle to tez trzeba to sparwdzic ale napewno wszystko ok nie warto czytac i przejmowac sie historiami bo zwariujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mnie szczęka boli że szok
zadzwoniłam do swojego gina bo wczoraj na pogotowiu byłam w zupełnie innym miejscu a on mnie zlekceważył baran jeden w ogóle mnie nie kojarzy i umawia na wizytę na wtorek na 19.00 kiedy ja mam i tak wizytę we wtorek na 16.00
i zapytał czego ja od niego oczekuje???????gówna!!!!!!!!!!!!!!!!!
i dodał że jak mnie coś niepokoi to do szpitala zaprasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
hej mamuski ja dopiero wstalam wiec musze isc sie ogarnac i zjesc sniadanko
Matylda i Anetka uwazajcie bidulki na siebie i na swoje maluszki
Wiola moze warto sprawdzic czy wszystko ok bo jezeli rzeczywiscie sie mniej rusza niz zwykle to tez trzeba to sparwdzic ale napewno wszystko ok nie warto czytac i przejmowac sie historiami bo zwariujemy

DORKA A MÓJ UPADEK TO PRZEZ CIEBIE!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka wczoraj zapytałaś o tętno dziecka więc ja do szuflady po kartę ciąży żeby ci wszystko dokładnie opisać i BĘC
oczywiście to moja wina że tak mi się nogi plączą
a później nawet na pogotowie zapomniałam tą kartę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
czesc dziewczynki. Mnie w nocy i teraz glowa bolala 😞 tzn tylko jedna polowa glowy 😞 jejciu fatalnie sie czuje ! moze kawy powinnam sie napic ?!

Jakiś taki dzień beznadziejny, ja też śpiąca jestem i zupełnie bez energii, a najgorsze jest to że mdli mnie 3 dzień z rzędu 🥴 i to każdym posiłku i nie wiem dlaczego się tak dzieje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
czesc dziewczynki. Mnie w nocy i teraz glowa bolala 😞 tzn tylko jedna polowa glowy 😞 jejciu fatalnie sie czuje ! moze kawy powinnam sie napic ?!

Jakiś taki dzień beznadziejny, ja też śpiąca jestem i zupełnie bez energii, a najgorsze jest to że mdli mnie 3 dzień z rzędu 🥴 i to każdym posiłku i nie wiem dlaczego się tak dzieje 🥴

Ola może Ty w ciąży jesteś??????????????
(wiem głupi żart)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Ostatnie USG miałam 20 grudnia i wszystko było ok. A ostatnie badanie na koźle 3 stycznia i wtedy na KTG tętno płodu było 140/min. Chyba tez ok, nie?

tetno chyba ok moje zawsze ma powyżej 140
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ostatnie USG miałam 20 grudnia i wszystko było ok. A ostatnie badanie na koźle 3 stycznia i wtedy na KTG tętno płodu było 140/min. Chyba tez ok, nie?

Nie martw się, na pewno wszystko jest w porządku... a jak bardzo sie martwisz to jedź do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
czesc dziewczynki. Mnie w nocy i teraz glowa bolala 😞 tzn tylko jedna polowa glowy 😞 jejciu fatalnie sie czuje ! moze kawy powinnam sie napic ?!

Jakiś taki dzień beznadziejny, ja też śpiąca jestem i zupełnie bez energii, a najgorsze jest to że mdli mnie 3 dzień z rzędu 🥴 i to każdym posiłku i nie wiem dlaczego się tak dzieje 🥴

Ola może Ty w ciąży jesteś??????????????
(wiem głupi żart)

taaa też mi to do glowy przyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
czesc dziewczynki. Mnie w nocy i teraz glowa bolala 😞 tzn tylko jedna polowa glowy 😞 jejciu fatalnie sie czuje ! moze kawy powinnam sie napic ?!

Jakiś taki dzień beznadziejny, ja też śpiąca jestem i zupełnie bez energii, a najgorsze jest to że mdli mnie 3 dzień z rzędu 🥴 i to każdym posiłku i nie wiem dlaczego się tak dzieje 🥴

Ola może Ty w ciąży jesteś??????????????
(wiem głupi żart)

taaa też mi to do glowy przyszło 🙂

hehe no widzisz
dzień jak dzień no pogoda do dupy poza tym inne dolegliwości i czujemy się tak a nie inaczej chociaż te mdłości to dziwne
moja koleżanka jest w 18tc i też miała takie dwa dni mimo że te dolegliwosci pierwszego trymestru minęły już wcześniej i okazało się ze miała jakąś bakterię w układzie pkarmowym czyli najprościej zatrucie i jeszcze się odwodniła bo ze dwa razy z niej tak pożądnie wydarło
no i do stała leki i wiadomo w zaleceniu dużo płynów i już jest oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
czesc dziewczynki. Mnie w nocy i teraz glowa bolala 😞 tzn tylko jedna polowa glowy 😞 jejciu fatalnie sie czuje ! moze kawy powinnam sie napic ?!

Jakiś taki dzień beznadziejny, ja też śpiąca jestem i zupełnie bez energii, a najgorsze jest to że mdli mnie 3 dzień z rzędu 🥴 i to każdym posiłku i nie wiem dlaczego się tak dzieje 🥴

Ola może Ty w ciąży jesteś??????????????
(wiem głupi żart)

taaa też mi to do glowy przyszło 🙂


Witam,

No mnie też dzisiaj podejrzanie mdli 🤢 ale ja wiem od czego mi niedobrze: bo się nażrę na noc !!
zamiast zwykłej, lekkiej kolacji czyszczę lodówkę 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ja myślałam, że mam wielki brzuch jak na ten tydzień, a wczoraj tak sie napatrzyłam na te ciężarne w szkole, one są w podobnych tyg co ja i maja jeszcze większe brzuchy ode mnie 🙂 ale z tej pufy co my na niej tam siedzimy to ciezko zejsc 🙂 trzeba sie z turlać z niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
Wiecie co ja myślałam, że mam wielki brzuch jak na ten tydzień, a wczoraj tak sie napatrzyłam na te ciężarne w szkole, one są w podobnych tyg co ja i maja jeszcze większe brzuchy ode mnie 🙂 ale z tej pufy co my na niej tam siedzimy to ciezko zejsc 🙂 trzeba sie z turlać z niej 🙂

no to j atu chyba jestem rekordzistką- obwód brzucha z 25tc mam 80cm 🤪
a turlam się po podłodze tak jak wczoraj to mi najlepiej wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...