Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
darurka napisał(a):
Racja widac ze kazdy lekarz to inne zdania...i inne opinie...nie ma co sie spierac...bo widocznie kazda ma inaczej mowione...

Owszem, dlatego czasem warto się ugryźć w język zanim się coś napisze 🙂 Mam na myśli Twoje slowa, że ktoś Ci tu czegoś zazdrości bo go nie stać...

Yes of course !!!!!!!!!
mnie dziś było stać na sernik!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobra zakończmy temat zanim się zdenerwuję 🙂
ja sie juz zdenerwowalam

spoko spoko "chodźta" na sernika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
darurka napisał(a):
Racja widac ze kazdy lekarz to inne zdania...i inne opinie...nie ma co sie spierac...bo widocznie kazda ma inaczej mowione...

Owszem, dlatego czasem warto się ugryźć w język zanim się coś napisze 🙂 Mam na myśli Twoje slowa, że ktoś Ci tu czegoś zazdrości bo go nie stać...

Yes of course !!!!!!!!!
mnie dziś było stać na sernik!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobra zakończmy temat zanim się zdenerwuję 🙂

ale co znowu????????????????????????????????
poparłam cie i pochwaliłam się że wczoraj ciut zarobiłam i dziś mogłam sobie zrobic sernik z proszku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


zmiana tematu
czy ktoś tu ma psa???????????????????????????? oprócz mnie oczywiście
Ja mam kota ! 🤪 Moze byc 😜??

ja też mam koty, w każdym rogu się czają bo nie odkurzane od piątku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez cytatu do tyski odnośnie kota

nie pomożesz mi chyba
Leon coś ma w ślepiach takie gile mu się robią nie wiem czym to przemywać czy co??????
jak jest mróz tu mu czasem przymarzają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
darurka napisał(a):
Racja widac ze kazdy lekarz to inne zdania...i inne opinie...nie ma co sie spierac...bo widocznie kazda ma inaczej mowione...

Owszem, dlatego czasem warto się ugryźć w język zanim się coś napisze 🙂 Mam na myśli Twoje slowa, że ktoś Ci tu czegoś zazdrości bo go nie stać...

Yes of course !!!!!!!!!
mnie dziś było stać na sernik!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobra zakończmy temat zanim się zdenerwuję 🙂
ja sie juz zdenerwowalam

domyśliłam się 🙂 dlatego nie ma co dalej ciągnąć tematu - czasem trzeba ustąpić 🙂
No bo do cholery troche kultury i wychowania. Zeby komus sie obrywalo za to ze faktycznie nie ma na cos pieniedzy.. nie chce tu wszczynac klotni i stwarzac problermow ale nie cierpie takiego braku taktu. Obrazic kogos tylko przez to ze go na cos nie stac.. to sie do cholery cieszmy ze nas samych na cos stac a nie ponizamy innych. Kompletny brak wychowania. Przepraszam za ten wywod, ale musialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno
zauważyłam pewną prawidłowość
nasza Aisak se tu podgląda , śledzi, czyta i milczy ale jak coś ciekawego to od razu gotowa do dyskusji cwaniara jedna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darurka napisał(a):
To sie ciesz ze na sernik .. 🙂 to zycze smacznego... 🙂 i 🙂

ha razem za wszystko zapłaciłam jakieś 10zł a przyjemność bezcenna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
darurka napisał(a):
To sie ciesz ze na sernik .. 🙂 to zycze smacznego... 🙂 i 🙂

ha razem za wszystko zapłaciłam jakieś 10zł a przyjemność bezcenna
Mnie teraz to juz na sernik taki nie stac.. musze czekac na wyplate, i co... i zaraz tez sie ogoloce i juz bedzie po wyplacie. Te cholerne meble, wizyta i rachunki. A potem musze poczekac do 20 na kolejna mamone 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
bez cytatu do tyski odnośnie kota

nie pomożesz mi chyba
Leon coś ma w ślepiach takie gile mu się robią nie wiem czym to przemywać czy co??????
jak jest mróz tu mu czasem przymarzają
Rumiankiem

ale serio bo tak myślałam
wiem że to nie miejsce żeby o to pytać ale byłyście pod ręką
tylko czy to głupie da sobie to zrobić, no nic wieczorem zaszalejemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
darurka napisał(a):
To sie ciesz ze na sernik .. 🙂 to zycze smacznego... 🙂 i 🙂

ha razem za wszystko zapłaciłam jakieś 10zł a przyjemność bezcenna
Mnie teraz to juz na sernik taki nie stac.. musze czekac na wyplate, i co... i zaraz tez sie ogoloce i juz bedzie po wyplacie. Te cholerne meble, wizyta i rachunki. A potem musze poczekac do 20 na kolejna mamone 😉

a weź mi nie mów, ja juz teraz wszystkich i wszystko rozumiem
no prawie wszystkich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
bez cytatu do tyski odnośnie kota

nie pomożesz mi chyba
Leon coś ma w ślepiach takie gile mu się robią nie wiem czym to przemywać czy co??????
jak jest mróz tu mu czasem przymarzają
Rumiankiem

ale serio bo tak myślałam
wiem że to nie miejsce żeby o to pytać ale byłyście pod ręką
tylko czy to głupie da sobie to zrobić, no nic wieczorem zaszalejemy
Serio serio, warto sprobowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Ja mam kastrata wiec on w chwili przypomnienia sobie swoich natruralnych odruchow gwalci swoja maskotke 😉

a mój mały mężczyzna( LEON) ma sny erotyczne na bank 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i kilogramy tez bezcenne 😁...

Po 1) nikogo nie obrazilam ze nie ma kasy...tylko ujelam....ze wielka dyskusja ze po 30 tygodniu sie nie idzie na usg 3D...jesli lekarz mi zalecil..i to 2 -ch to chyba ma wiecje racji od WAS!i ze niektore pisza ze nie wyjdzie...zobacyzmy sie dzis przekonam ...i WAM Dziewoje napisze czy wyszło....
To Alexi zazdroszcze ze masz 3D za 70zl bo u Mnie w miescie nie ma tak taniego ....cena wszedzie taka sama....ale przynajmiej dzidzusiowi mozesz cos wiecje kupic hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darurka napisał(a):
i kilogramy tez bezcenne 😁...

Po 1) nikogo nie obrazilam ze nie ma kasy...tylko ujelam....ze wielka dyskusja ze po 30 tygodniu sie nie idzie na usg 3D...jesli lekarz mi zalecil..i to 2 -ch to chyba ma wiecje racji od WAS!i ze niektore pisza ze nie wyjdzie...zobacyzmy sie dzis przekonam ...i WAM Dziewoje napisze czy wyszło....
To Alexi zazdroszcze ze masz 3D za 70zl bo u Mnie w miescie nie ma tak taniego ....cena wszedzie taka sama....ale przynajmiej dzidzusiowi mozesz cos wiecje kupic hi

TO JA MAM ZA 70 Ola ma za darmo
i tu nie chodzi o to że my coś mówimy same od siebiew tylko też cytujemy lekarzy!!!!!!!!!!!!!!!
więc Twój lekarz na pewno nie ma więcej racji od nas bo my w tej kwestii cytujemy naszych lekarzy
a stwierdzenie że co lekarz to inna opinia już padło więc nie ma tematu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"albo poprostu zazdroszcza ludzie ze nie kazdego stac zeby dac 250zl za usg...i jakies docinki...." interpretujcie to jak chcecie. Niezbyt smaczne i tyle. Tak sie nie powinno robic.
Dobra.. ja ide zaczac cos pichcic, z gory sory za ciagniecie tematu. Do potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
darurka napisał(a):
i kilogramy tez bezcenne 😁...

Po 1) nikogo nie obrazilam ze nie ma kasy...tylko ujelam....ze wielka dyskusja ze po 30 tygodniu sie nie idzie na usg 3D...jesli lekarz mi zalecil..i to 2 -ch to chyba ma wiecje racji od WAS!i ze niektore pisza ze nie wyjdzie...zobacyzmy sie dzis przekonam ...i WAM Dziewoje napisze czy wyszło....
To Alexi zazdroszcze ze masz 3D za 70zl bo u Mnie w miescie nie ma tak taniego ....cena wszedzie taka sama....ale przynajmiej dzidzusiowi mozesz cos wiecje kupic hi

Ja mam akurat za darmo 🙂
A wielką dyskusję sama wszczęłaś, uważam że użyłaś słów których użyć nie powinnaś i tyle! Nikt też nie napisał w 30 tygodniu niczego nie będzie widać a jedynie te które były ( w tym ja) napisały, że ryzyko że się nie zobaczy twarzy jest duże. Skończyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...