Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejo! My już po spacerku. Idą ciemne chmury i chyba będzie burza, a na pewno deszcz więc schowaliśmy się do domku.
Tomek od kilku dni marudny i budzi się w nocy co dwie godziny.

a ja nadal nie wiem co mogę jeść więc nie jem nic.

Lenka od Oli- Wszystkiego najlepszego od Tomaszka i Tynki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Djendobry najpierw sie przywitam a potem nadrobię 😉
ja juz dom wysprzątałam, obiad gotowy zmywanie zrobione dziecko najedzone, 2 godziny opalania zaliczone mała przez ten czas spała. I pochwale sie pierwszy raz moje dziecko ani rau nie obudziło sie w nocy jak pisałyscie ze wasze spia cala noc nie wierzyłam ze cos takiego istnieje 🙂
z negatywnych rzeczy wyskoczył mi wirus na uscie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina zgadza sie zgage to ja mialam straszna i potwierdz sie to ze dziecku wtedy rosna wlosy ale zeby az tyle i tak dlugie 😮
mu ani jeden wlosek sie nie wytarl a raczej ma takie dlugie ze musze mu brac za ucho 🙂 ostatnio nawet zrobilam mu kiteczke do gory i wygladal jak coreczka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mhhhmmm robię dzisiaj blok czekoladowy! Mam taką ochotę na mega kaloryczny deser ahhhhh 😆 😆

Oluś dzięki za radę 🙂; wiem doskonale o tym, że dziecka nie powinno się zmuszać do niczego i nic na siłę nie próbować; jednak to nasze 'siadanie' to jest forma zabawy i robimy to w taki sposób, że nic jej się nie stanie bo nie przeciążamy ani kręgosłupa, and ramion. No i trwa to bardzo krótko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...