Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tutliputli napisał(a):
Tyminka, ja gorsza byłam przed ciążą, bo stres z pracy zdarzało mi się przynosić do domu, niestety. Teraz to ja chodzący anioł jestem: on wrzeszczy a ja potrafię się śmiać z jego wrzasków 😁 😁

I szybciej przez niego niż dzięki naturze urodzę !!!!! 🤪 🤪 🤪


aha to juz moze sioe przyzwyczaja ze mu ustepujesz trza go do pinu sprowadzic 😁 jak ja swojego od czasu do czasu zeby nie myslal ze tak zawsze bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

tyminka napisał(a):
a wlasnie matyldas jak ty sie czujesz? nie pcha sie lenka na swiat/

ja nigdy nic szczególnego nie czułam jak Tyska no może o tym kroczu często wspominałam
czuję jej głowę bardzo bardzo nisko i po całym dniu , wieczorami krocze normalnie mi rozrywa i mam twardy brzuch i tak mi ciężko
i w nocy tak mnie coś ciągnie że nie mogę się przewrócić z boku na bok ale to tak w pierwszej połowie "nocy" dopóki wieczorna dawka leków nie zacznie działać
najlepiej jest w dzień jak nic nie robie to nic mi nie dolega
tak jak teraz więc idę prasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
a wlasnie matyldas jak ty sie czujesz? nie pcha sie lenka na swiat/

ja nigdy nic szczególnego nie czułam jak Tyska no może o tym kroczu często wspominałam
czuję jej głowę bardzo bardzo nisko i po całym dniu , wieczorami krocze normalnie mi rozrywa i mam twardy brzuch i tak mi ciężko
i w nocy tak mnie coś ciągnie że nie mogę się przewrócić z boku na bok ale to tak w pierwszej połowie "nocy" dopóki wieczorna dawka leków nie zacznie działać
najlepiej jest w dzień jak nic nie robie to nic mi nie dolega
tak jak teraz więc idę prasować



kurcze ty wez uwazaj, kiedy masz wizyte mnie to boli krocze ale tak z zewnatrz jakby zakwasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
a wlasnie matyldas jak ty sie czujesz? nie pcha sie lenka na swiat/

ja nigdy nic szczególnego nie czułam jak Tyska no może o tym kroczu często wspominałam
czuję jej głowę bardzo bardzo nisko i po całym dniu , wieczorami krocze normalnie mi rozrywa i mam twardy brzuch i tak mi ciężko
i w nocy tak mnie coś ciągnie że nie mogę się przewrócić z boku na bok ale to tak w pierwszej połowie "nocy" dopóki wieczorna dawka leków nie zacznie działać
najlepiej jest w dzień jak nic nie robie to nic mi nie dolega
tak jak teraz więc idę prasować



kurcze ty wez uwazaj, kiedy masz wizyte mnie to boli krocze ale tak z zewnatrz jakby zakwasy

ja wlasnie mam tak samo :/ na poczatku myslalam, ze to faktycznie zakwasy po gorach, ale nie sadze ze tak dlugo by to trwalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też czytałam, że cc miała 🙂 i faktycznie pierwsza rozpakowała im się w styczniu z tego co pamiętam...
kurcze, to przypomina, że niedługo i my będziemy zakłady stawiały i gratulowały 🤢 🤢 🤢 🤢

chyba się bać zaczynam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
No właśnie też czytałam, że cc miała 🙂 i faktycznie pierwsza rozpakowała im się w styczniu z tego co pamiętam...
kurcze, to przypomina, że niedługo i my będziemy zakłady stawiały i gratulowały 🤢 🤢 🤢 🤢

chyba się bać zaczynam 😁 😁

ja tez ale chce miec juz to za soba... nie da sie ukryc porod niemalze u progu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
No właśnie też czytałam, że cc miała 🙂 i faktycznie pierwsza rozpakowała im się w styczniu z tego co pamiętam...
kurcze, to przypomina, że niedługo i my będziemy zakłady stawiały i gratulowały 🤢 🤢 🤢 🤢

chyba się bać zaczynam 😁 😁

heheh ja sie juz doczekac nie moge 😁 co prawda dla mnie najleopiej bedzie jak mlody bedzie do maja siedzial bo mam zajecia ale jakos dam rade chyba mnie nie wywala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ogladalyscie jakis ciekawy film ostatnio? bo chetnie bym cos ogladnela a nie wiem co warto 🙂


ja wczoraj oglądałam fajny film "Dzieci z jedwabnego szlaku"
kurcze film stary bo z 2008 roku, zawsze ktoś mi o nim wspominała ale jakoś nie miałam okazji obejrzeć i wczoraj leciał na nfilm 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odnalazłam się 🙃
Mąż wrócił od fryzjera i tupać zaczął że już teraz natychmiast mam się ubierać bo na zakupy jedziemy więc rzuciłam wszystko i pojechałam. Przed chwilą skończyłam kroić sałatkę jarzynową i czuję się jakbym weszła na Śnieżkę w sandałach, nogi mi w dupę włażą, plecy napierdzielają a jeszcze dowiedziałam się że mam odwiedziny teściowej wieczorem, ciekawe skąd ja sił nabiorę 🥴 - najwyżej będę leżeć i tyle 🙃
A szkołę rodzenia skończyłam tydzień temu 🙂
Ps. Ciekawe co tam z Linką 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja upiekłam ciasto marchewkowe, jeszcze tylko polewa i gotowe do szamania 😁

po raz kolejny przepakowuję się i dziecko do szpitala, i mam pytanie:
dla dziecka do szpitala będziecie brały ubranka tzw bardziejsze ( no wiadomo, ludzie odwiedzają, patrzą itd..) czy takie co jak zafajdoli to żal nie będzie? 🤢

niemożliwe 🤪 🤪 🤪 🤪 poklaskałam WSZYSTKIM !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...