Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
może faktycznie na obserwacji ją zostawili? pewnie inaczej dałaby nam znać, chyba wie, że się martwimy?

I tak pojedynczo zaczniemy się wykruszać i lokować po szpitalach? 🥴 🥴

powoli dociera do mnie, że skończyły się "wakacje" i "nadejszla wiekompomna chwila" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
może faktycznie na obserwacji ją zostawili? pewnie inaczej dałaby nam znać, chyba wie, że się martwimy?

I tak pojedynczo zaczniemy się wykruszać i lokować po szpitalach? 🥴 🥴

powoli dociera do mnie, że skończyły się "wakacje" i "nadejszla wiekompomna chwila" 😮

..i że pewnego dnia wejdziemy na forum i okaże się, że któraś już mamą została..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
może faktycznie na obserwacji ją zostawili? pewnie inaczej dałaby nam znać, chyba wie, że się martwimy?

I tak pojedynczo zaczniemy się wykruszać i lokować po szpitalach? 🥴 🥴

powoli dociera do mnie, że skończyły się "wakacje" i "nadejszla wiekompomna chwila" 😮

..i że pewnego dnia wejdziemy na forum i okaże się, że któraś już mamą została..

to pół biedy ale że pewnej nocy obudzę się z bólem brzucha i dotrze do mnie że TO JUŻ!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
może faktycznie na obserwacji ją zostawili? pewnie inaczej dałaby nam znać, chyba wie, że się martwimy?

I tak pojedynczo zaczniemy się wykruszać i lokować po szpitalach? 🥴 🥴

powoli dociera do mnie, że skończyły się "wakacje" i "nadejszla wiekompomna chwila" 😮

..i że pewnego dnia wejdziemy na forum i okaże się, że któraś już mamą została..

to pół biedy ale że pewnej nocy obudzę się z bólem brzucha i dotrze do mnie że TO JUŻ!!! 😮


Ostatnio na zajęciach w szkole, kiedy omawiane były objawy porodu, dotarło do mnie, że TEN moment MUSI kiedyś nadejść. I niestety, bliżej nam niż dalej 😁
A połozna mi kiedyś powiedziała: dzieci się rodzą wtedy kiedy się poczęły... 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
już tylko jedna lutówka została, szkoda że nie ma relacji jeszcze od tej ostatniej co urodziła 🙂

teraz juz coraz czesciej beda sie marcowki rozpakowywaly 🙃 a potem my.. 😲

oo mattkooo, przeraża mnie to 😮


mnie wlasnie tez 😮 i mysl, ze ja bede jedna z pierwszych MAM 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brechti, ty wszystko sprowadzasz do seksu, wyposzczona kobieto 😁 😁 😁

my tu o trudach i obawach porodu, o tym, że już nam kilka tygodni zostało a ty ... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Asia, chłopaki lubią się przenosić, więc może ta palma pierwszeństwa Cię ominie 😮


wlasnie wiem.. ale nie chcialabym przenosic.. z jednej strony chcialabym miec to juz za soba, a z drugiej boje sie i wole jeszcze pochodzic troche z brzuchem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Asia, chłopaki lubią się przenosić, więc może ta palma pierwszeństwa Cię ominie 😮


wlasnie wiem.. ale nie chcialabym przenosic.. z jednej strony chcialabym miec to juz za soba, a z drugiej boje sie i wole jeszcze pochodzic troche z brzuchem 😁

klasyczne rozdwojenie jaźni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Asia, chłopaki lubią się przenosić, więc może ta palma pierwszeństwa Cię ominie 😮


wlasnie wiem.. ale nie chcialabym przenosic.. z jednej strony chcialabym miec to juz za soba, a z drugiej boje sie i wole jeszcze pochodzic troche z brzuchem 😁

klasyczne rozdwojenie jaźni 😁


dokladnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ale obiecajcie jedno, że nie będziecie ze szczegółami opisywać horroru porodu 😁 😁
bo jeszcze kredyt na cesarkę sobie wezmę 😁


juz sie pewnie tyle naczytalas tych opisow porodu i naogladalas filmikow, ze nasze opisy porodu Cie nie rusza 😁 a Ty znajac zycie najbardziej pikantny opis tu nam zaserwujesz, a kazesz obiecywac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ale obiecajcie jedno, że nie będziecie ze szczegółami opisywać horroru porodu 😁 😁
bo jeszcze kredyt na cesarkę sobie wezmę 😁

No ja biorę znieczulenie więc liczę na to że horroru nie będzie 🙃


A myślisz, że tak ci dadzą bo chcesz ?
Ostatnio Pani M. przyznała się, że z tym znieczuleniem to nie jest tak do końca, że na życzenie: wolą jednak jak rodzisz naturalnie.
Poza tym, słyszałam kilka opinii, że wkłucie boli jeszcze do pół roku po porodzie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Ale obiecajcie jedno, że nie będziecie ze szczegółami opisywać horroru porodu 😁 😁
bo jeszcze kredyt na cesarkę sobie wezmę 😁


juz sie pewnie tyle naczytalas tych opisow porodu i naogladalas filmikow, ze nasze opisy porodu Cie nie rusza 😁 a Ty znajac zycie najbardziej pikantny opis tu nam zaserwujesz, a kazesz obiecywac 😜


oj wystarczy mi co się w lutówkach naczytałam: tak chyba mało która miała w miarę spokojny poród 🤢
oj tam Asia, ograniczę się w słowach do : urodziłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...