Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a jeszcze mam takie pytanko pamperki bedziecie kupowac 1 czy 2? bo tak sie zastanawiam ktore

ja narazie mam paczke 1 dostałam je od sasiadki ...za duzo kupiła i nie zdazyła zuzyc...

ja mam paczkę 1-nek i paczkę 2-jek 🙂 Później dokupię, teraz trochę się boję żeby uczulona nie była na Pampki 🙂 w razie co dokupię - sklepy otwarte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
a jeszcze mam takie pytanko pamperki bedziecie kupowac 1 czy 2? bo tak sie zastanawiam ktore


ja kupilam jedna paczke jedynek i starczy nastepne juz beda 2 chyba ze wczesniej mala wyjdzie to dokupie 1


ja pampers premium care 1, jedna paczke (tzn tam są chyba 2 w jednej) i jedna paczke 1 tych pampers zwykłych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też skończyłam prasowanie
jeszcze układanie a wieczorem kolejne dwie pralki do prasowania 😮
ale się zmęczyłam
posiedzę chwilkę i idę jakąś surówkę zmącić bo tylko tyle brakuje mi do obiadu i w ogóle opadłam z sił 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
ciekawe czyje dziesie urodzi sie najwieksze 😉

Tutliputli zapewne 😁

no tak ...a pozniej twoja? 😁

e tam, ja nie słucham tego co gadają, uwierzę jak się urodzi 🙂 No chyba że na USG wyjdzie że ma 5 kg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda z Was co poszła na usg to miała 2 tyg termin do przodu, ciekawe jak będzie u mnie... ale kompletnie się tym nie sugeruje bo każdej z Was wyszło wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze cos mi sie przypomnialo 🙂 mojemu mezowi sie szczescie usmiechnelo i zostanie tata chrzestnym 🙂 ile tak sie wklada do koperty? bo nie mam najmniejszego pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no kiepsko się czuję
mam dziwny brzuch taki miękki jak nie mój normalnie, wszystko rozlało się na boki a Lena tylko kopniaka zasadzi jak ją szturchnę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
jeszcze cos mi sie przypomnialo 🙂 mojemu mezowi sie szczescie usmiechnelo i zostanie tata chrzestnym 🙂 ile tak sie wklada do koperty? bo nie mam najmniejszego pojecia

kto ile uwaza i czy to bliska rodzina czy ktos dalszy...

bliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
A ja w końcu złożyłam łózeczko 🙂 kurcze teraz to już w ogóle nie ma miejsca w tym pokoju... A jeszcze trzeba tu komodę wmontować...

nasze jeszcze w pudle nawet nie zagladalismy ..ciekawe czy wszystko z nim w porzadku 🤔

ja już chcę mieć wszystko gotowe na przyjście małej... a nóż widelec dzisiaj zacznę rodzić i kiedy to wszystko sie zrobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
A ja w końcu złożyłam łózeczko 🙂 kurcze teraz to już w ogóle nie ma miejsca w tym pokoju... A jeszcze trzeba tu komodę wmontować...

nasze jeszcze w pudle nawet nie zagladalismy ..ciekawe czy wszystko z nim w porzadku 🤔

ja już chcę mieć wszystko gotowe na przyjście małej... a nóż widelec dzisiaj zacznę rodzić i kiedy to wszystko sie zrobi...

wypluj te słowa!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
jeszcze cos mi sie przypomnialo 🙂 mojemu mezowi sie szczescie usmiechnelo i zostanie tata chrzestnym 🙂 ile tak sie wklada do koperty? bo nie mam najmniejszego pojecia

kto ile uwaza i czy to bliska rodzina czy ktos dalszy...

bliska

to jak nie wiem moj jak podawal u swojego brata to dał 500 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łaaa zostałam z babką sama na chacie, no i od razu kurde ciśnienie w górę i gardło zdarte od darcia się. robię pranie a ta mi włazi do łazienki 3x3 gdzie połowę miejsca plastikowa micha zajmuje i mi pieprzy o tym jak się robi pranie (no za niedorozwoja mnie ma) co z czym itp. mnie tam szlag trafia i jej coś próbuję warknąć bo mi na serio przeszkadzała... jak wsypałam proszek i się spytała czy na pewno do kolorów to już nie wytrzymałam i się na nią zaczęłam drzeć. A ta nic, bierze michę z praniem, baba 90 lat prawie, nie wolno jej dźwigać i się męczyć i ciśnie po stromych wąskich schodach na strych, no ja chciałam ją już 2 razy zabić: za to, że to dźwiga i jakby jej się coś stało no to super, wyrzuty do końca życia że babkę załatwiłam; i za to, że ja sobie posegregowałam tam rzeczy i na wierzchu miałam swoje które zamierzałam wywiesić u siebie w pokoju. i tak muszę tam cisnąć pościągać inne pranie, odszukać swoje rzeczy wrócić i porozwieszać. Ahhh jak ja nie lubię jak mi się ktos wtrąca w to co ja robię!!!!!!!
sorry ale musiałam to wyrzucić z siebie a nawet pies nie chce mnie już słuchać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
A ja w końcu złożyłam łózeczko 🙂 kurcze teraz to już w ogóle nie ma miejsca w tym pokoju... A jeszcze trzeba tu komodę wmontować...

nasze jeszcze w pudle nawet nie zagladalismy ..ciekawe czy wszystko z nim w porzadku 🤔

ja już chcę mieć wszystko gotowe na przyjście małej... a nóż widelec dzisiaj zacznę rodzić i kiedy to wszystko sie zrobi...

wypluj te słowa!!!!!!!!!!!!!!!

ptfu ptfu... moja mama tylko mnie dotrzymała do końca w brzuchu... Mój brat urodził się w 30 tygodniu a moja siostra w 35 a ze mną leżała w szpitalu 4 ostatnie miesiące w szpitalu masakra....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
łaaa zostałam z babką sama na chacie, no i od razu kurde ciśnienie w górę i gardło zdarte od darcia się. robię pranie a ta mi włazi do łazienki 3x3 gdzie połowę miejsca plastikowa micha zajmuje i mi pieprzy o tym jak się robi pranie (no za niedorozwoja mnie ma) co z czym itp. mnie tam szlag trafia i jej coś próbuję warknąć bo mi na serio przeszkadzała... jak wsypałam proszek i się spytała czy na pewno do kolorów to już nie wytrzymałam i się na nią zaczęłam drzeć. A ta nic, bierze michę z praniem, baba 90 lat prawie, nie wolno jej dźwigać i się męczyć i ciśnie po stromych wąskich schodach na strych, no ja chciałam ją już 2 razy zabić: za to, że to dźwiga i jakby jej się coś stało no to super, wyrzuty do końca życia że babkę załatwiłam; i za to, że ja sobie posegregowałam tam rzeczy i na wierzchu miałam swoje które zamierzałam wywiesić u siebie w pokoju. i tak muszę tam cisnąć pościągać inne pranie, odszukać swoje rzeczy wrócić i porozwieszać. Ahhh jak ja nie lubię jak mi się ktos wtrąca w to co ja robię!!!!!!!
sorry ale musiałam to wyrzucić z siebie a nawet pies nie chce mnie już słuchać....

ha a ja mam spokój moja babuszka się obraziła bo długo jej nie odwiedzałam , bo ona nie rozumie że ja za bardzo nie mogę i chęci nie mam teraz nawet nie dzwoni a jeśli nawet to do mamy i nawet o mnie nie zapyta 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
eunia91 napisał(a):
A ja w końcu złożyłam łózeczko 🙂 kurcze teraz to już w ogóle nie ma miejsca w tym pokoju... A jeszcze trzeba tu komodę wmontować...

nasze jeszcze w pudle nawet nie zagladalismy ..ciekawe czy wszystko z nim w porzadku 🤔

ja już chcę mieć wszystko gotowe na przyjście małej... a nóż widelec dzisiaj zacznę rodzić i kiedy to wszystko sie zrobi...

wypluj te słowa!!!!!!!!!!!!!!!

ptfu ptfu... moja mama tylko mnie dotrzymała do końca w brzuchu... Mój brat urodził się w 30 tygodniu a moja siostra w 35 a ze mną leżała w szpitalu 4 ostatnie miesiące w szpitalu masakra....

w twoim przypadku nie musi tak byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...