Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
rozwarcie z 1.5 cm zmieniło się na 2 cm
długość szyki z 39mm na 27mm
jedyna dobra wiadomość to taka że od "zewnątrz" jest gorzej bo powiedział że palcem mógłby przebić to co tam zostało ale od wewnątrz przy nacisku nie robi się tam taka tulejka czyli na razie jest szczelnie
NO spa tylko doraźnie za to CORDAFEN Z dwóch na trzy razy dziennie
teoretycznie w szpitalu powinnam pojawić się jutro ale niestety nie mogłam, mam sie tam pojawić w poniedziałek lub we wtorek rano na jego dyżurze , chodzi o te sterydy na płuca bo nawet jeśli szyjka wytrzyma to lekarz i tak najpóźniej wróży nam 36 tydzień bo mam taką macicę że się nie rozciągnę, z reszta to i tak na wszelki wypadek no i ponieważ zamierzam rodzić w tym szpitalu to tam zrobią mi już te wszystkie ostatnie badania
chyba nic więcej nie mam do dodania oprócz tego że wyłam całą drogę

no to dupa i kamieni kupa 🥴
Oby tylko Lenka zdrowa się urodziła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
rozwarcie z 1.5 cm zmieniło się na 2 cm
długość szyki z 39mm na 27mm
jedyna dobra wiadomość to taka że od "zewnątrz" jest gorzej bo powiedział że palcem mógłby przebić to co tam zostało ale od wewnątrz przy nacisku nie robi się tam taka tulejka czyli na razie jest szczelnie
NO spa tylko doraźnie za to CORDAFEN Z dwóch na trzy razy dziennie
teoretycznie w szpitalu powinnam pojawić się jutro ale niestety nie mogłam, mam sie tam pojawić w poniedziałek lub we wtorek rano na jego dyżurze , chodzi o te sterydy na płuca bo nawet jeśli szyjka wytrzyma to lekarz i tak najpóźniej wróży nam 36 tydzień bo mam taką macicę że się nie rozciągnę, z reszta to i tak na wszelki wypadek no i ponieważ zamierzam rodzić w tym szpitalu to tam zrobią mi już te wszystkie ostatnie badania
chyba nic więcej nie mam do dodania oprócz tego że wyłam całą drogę

no to dupa i kamieni kupa 🥴
Oby tylko Lenka zdrowa się urodziła....

A jak dlugo maja cie trzymac?do konca? przeciez to cały tydzien do wtorku? 😮
a czemu jutro nie mozesz? 😞 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce pisać dlaczego nie mogę bo chyba zostałbym tu ukamienowana , po prostu nie mogę a lekarz powiedział że może nie urodzę przez ten tydzień skoro zwiększymy dawkę CORDAFENU
sama kroplówka 2 lub trzy dni zależy o której dostanę pierwszą no i jeszcze te badania nie wiem jakie
powiedział że wszystko od 2 do 4 dni więc jeśli pójdę we wtorek to powinnam wrócić czwartek lub piątek , na weekend nie będą mnie tam trzymać bo i tak nic tam nie robią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Nie chce pisać dlaczego nie mogę bo chyba zostałbym tu ukamienowana , po prostu nie mogę a lekarz powiedział że może nie urodzę przez ten tydzień skoro zwiększymy dawkę CORDAFENU
sama kroplówka 2 lub trzy dni zależy o której dostanę pierwszą no i jeszcze te badania nie wiem jakie
powiedział że wszystko od 2 do 4 dni więc jeśli pójdę we wtorek to powinnam wrócić czwartek lub piątek , na weekend nie będą mnie tam trzymać bo i tak nic tam nie robią

a krążek nie wchodzi w grę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Nie chce pisać dlaczego nie mogę bo chyba zostałbym tu ukamienowana , po prostu nie mogę a lekarz powiedział że może nie urodzę przez ten tydzień skoro zwiększymy dawkę CORDAFENU
sama kroplówka 2 lub trzy dni zależy o której dostanę pierwszą no i jeszcze te badania nie wiem jakie
powiedział że wszystko od 2 do 4 dni więc jeśli pójdę we wtorek to powinnam wrócić czwartek lub piątek , na weekend nie będą mnie tam trzymać bo i tak nic tam nie robią

niechce zebys zle o mnie myslala
ale ta sprawa jest wazniejsza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o krążku nie było mowy bo szyjka musiałaby być zupełnie nieszczelna i krótsza niż 20mm

lekarz nie straszył ani tym rozwarciem ani szyjką , nawet mówił że nie jest źle, te sterydy to na wszelki wypadek żeby nie było że coś można było zrobić a nic się nie zrobiło

ja zwyczajnie nie chcę do szpitala, po prostu nie potrafię tego wytłumaczyć, ja wiem że trzeba ale to nie znaczy że się nie boję
ja nie lubię być POZA DOMEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
o krążku nie było mowy bo szyjka musiałaby być zupełnie nieszczelna i krótsza niż 20mm

lekarz nie straszył ani tym rozwarciem ani szyjką , nawet mówił że nie jest źle, te sterydy to na wszelki wypadek żeby nie było że coś można było zrobić a nic się nie zrobiło

ja zwyczajnie nie chcę do szpitala, po prostu nie potrafię tego wytłumaczyć, ja wiem że trzeba ale to nie znaczy że się nie boję
ja nie lubię być POZA DOMEM

te kilka dni szybko by zlecialy a ty bys miała wieksza pewnosc
ale zrobisz jak uwazasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Nie chce pisać dlaczego nie mogę bo chyba zostałbym tu ukamienowana , po prostu nie mogę a lekarz powiedział że może nie urodzę przez ten tydzień skoro zwiększymy dawkę CORDAFENU
sama kroplówka 2 lub trzy dni zależy o której dostanę pierwszą no i jeszcze te badania nie wiem jakie
powiedział że wszystko od 2 do 4 dni więc jeśli pójdę we wtorek to powinnam wrócić czwartek lub piątek , na weekend nie będą mnie tam trzymać bo i tak nic tam nie robią

niechce zebys zle o mnie myslala
ale ta sprawa jest wazniejsza?

wiem że jest ale skoro lekarz nie miał nic przeciwko to idę w przyszłym tygodniu
gdybym poszła jutro to miałabym jeszcze bardziej skopane życie niż mam
będzie dobrze
jak już wrócę ze szpitala cała i zdrowa bez depresji tzn że już nic mi nie straszne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Nie chce pisać dlaczego nie mogę bo chyba zostałbym tu ukamienowana , po prostu nie mogę a lekarz powiedział że może nie urodzę przez ten tydzień skoro zwiększymy dawkę CORDAFENU
sama kroplówka 2 lub trzy dni zależy o której dostanę pierwszą no i jeszcze te badania nie wiem jakie
powiedział że wszystko od 2 do 4 dni więc jeśli pójdę we wtorek to powinnam wrócić czwartek lub piątek , na weekend nie będą mnie tam trzymać bo i tak nic tam nie robią

niechce zebys zle o mnie myslala
ale ta sprawa jest wazniejsza?

wiem że jest ale skoro lekarz nie miał nic przeciwko to idę w przyszłym tygodniu
gdybym poszła jutro to miałabym jeszcze bardziej skopane życie niż mam
będzie dobrze
jak już wrócę ze szpitala cała i zdrowa bez depresji tzn że już nic mi nie straszne

nie za bardzo rozumiem...ale ok skoro uwazasz ze tak bedzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwiazdka78 napisał(a):
Cześć dziewczyny ja tylko czytam forum i raczej się nie udzielam ale właśnie podglądam dziewczyny z kamerek i strasznie na was najeżdżają.pozdrawiam
wydaje mi się, że można było lepiej to zacząć - np. od "Uprzejmie donoszę"....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin napisał(a):
gwiazdka78 napisał(a):
Cześć dziewczyny ja tylko czytam forum i raczej się nie udzielam ale właśnie podglądam dziewczyny z kamerek i strasznie na was najeżdżają.pozdrawiam
wydaje mi się, że można było lepiej to zacząć - np. od "Uprzejmie donoszę"....

dokładnie to samo mi sie na myśl nasunęło jak to przeczytałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
aisak napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
aisak napisał(a):
😮 😮 😮

czemu taka zdziwiona?


a bo dziwne rzeczy tu sie dzieją 🤔 🤔

to znaczy?

a bo jakaś laska, która nigdy sie nie udzielała u nas na forum, pisze ze ktoś na nas najeżdża, potem admin pisze, ja nie kapewu 🥴 🥴
jakieś głupie sytuacje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mam kilka ciężkich dni przed sobą a jednocześnie kilka dni żeby się z tym szpitalem oswoić więc koniec tematu będę ryczeć na weekendzie jak będzie coraz bliżej

mam pytanie z innej beczki
wiem że większość z Was jest pracujących ja niestety nie i teraz mam inne ubezpieczenie a od marca zaczyna mi się ubezpieczenie przy Pawle wiecie o co chodzi
i pytanie dotyczy tego jaki ja mam mieć dowód ubezpieczenia czyli co mam okazać w szpitalu jak zechcą a wiem że zechcą ??? 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
aisak napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
aisak napisał(a):
😮 😮 😮

czemu taka zdziwiona?


a bo dziwne rzeczy tu sie dzieją 🤔 🤔

to znaczy?

a bo jakaś laska, która nigdy sie nie udzielała u nas na forum, pisze ze ktoś na nas najeżdża, potem admin pisze, ja nie kapewu 🥴 🥴
jakieś głupie sytuacje 🤢

no nie udzielala sie ale jak by nie ''doniosła''to bysmy nie wiedzialy ze smaruja nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwasiek_ napisał(a):
pekińczyk!! pekińczyk!! Pekińca widzę!! 🤪 🤪 🤪 Matuldusia, ucałuj ode mnie w nos tą uroczą mordkę 🙂 🙂

aaa, zbzikowałam. Trudno 🙂 🙂


ODDAM ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
żart oczywiście to zwierze jest inteligentniejsze niż nie jeden człowiek ale przy tym , wstrętny , uparty , złośliwy i zazdrosny taki jest mój PEKIN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
dobra mam kilka ciężkich dni przed sobą a jednocześnie kilka dni żeby się z tym szpitalem oswoić więc koniec tematu będę ryczeć na weekendzie jak będzie coraz bliżej

mam pytanie z innej beczki
wiem że większość z Was jest pracujących ja niestety nie i teraz mam inne ubezpieczenie a od marca zaczyna mi się ubezpieczenie przy Pawle wiecie o co chodzi
i pytanie dotyczy tego jaki ja mam mieć dowód ubezpieczenia czyli co mam okazać w szpitalu jak zechcą a wiem że zechcą ??? 🤨


Paweł ubezpieczył Cię u siebie tzn masz tak jak on ubezpieczenie pracownicze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
aisak napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
aisak napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
aisak napisał(a):
😮 😮 😮

czemu taka zdziwiona?


a bo dziwne rzeczy tu sie dzieją 🤔 🤔

to znaczy?

a bo jakaś laska, która nigdy sie nie udzielała u nas na forum, pisze ze ktoś na nas najeżdża, potem admin pisze, ja nie kapewu 🥴 🥴
jakieś głupie sytuacje 🤢

no nie udzielala sie ale jak by nie ''doniosła''to bysmy nie wiedzialy ze smaruja nas

a niech smarują, dajcie spokój, mamy tu ważniejsze tematy jak ten 🙂 Np Matylda, Tyska czy linkaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...