Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

beatak83 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola a ryby nie lubię i nie jadam i jak czuję zapach ty od razu rzyg

A pomidorówkę lubisz??? Jeszcze mam mogę się podzielić 🙂
Takie skurcze to podobno norma w ciąży ale ja ich nie mam, może magnezu masz za mało??? Kiedy miałaś ostatnio krew badaną?

ale wy wszystkie miłe jesteście z tym dzieleniem żarciem tylko szkoda że tak daleko mieszkacie 😮
a pomidorówka no cóż w ciąży tez totalny odrzut, chociaż teraz jak sobie myślę to zjadłabym taką jak gotuję moja ciotunia
a co do magnezu to mam zakaz zażywania go z CORDAFENEM który teraz biorę ponoć w połączeniu znacznie obniżają ciśnienie
kurde w sunie i tak nie brałam magnezu a wyniki były oki to dopiero trzeci taki skurcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matyldusia napisał(a):
beatak83 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Ola a ryby nie lubię i nie jadam i jak czuję zapach ty od razu rzyg

A pomidorówkę lubisz??? Jeszcze mam mogę się podzielić 🙂
Takie skurcze to podobno norma w ciąży ale ja ich nie mam, może magnezu masz za mało??? Kiedy miałaś ostatnio krew badaną?

ale wy wszystkie miłe jesteście z tym dzieleniem żarciem tylko szkoda że tak daleko mieszkacie 😮
a pomidorówka no cóż w ciąży tez totalny odrzut, chociaż teraz jak sobie myślę to zjadłabym taką jak gotuję moja ciotunia
a co do magnezu to mam zakaz zażywania go z CORDAFENEM który teraz biorę ponoć w połączeniu znacznie obniżają ciśnienie
kurde w sunie i tak nie brałam magnezu a wyniki były oki to dopiero trzeci taki skurcz

duza dawka magnezu dziala takze przeciwskuczowo ja biore 3 abletki dziennie od 20 tyg na szczescie nic sie nie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak teraz mi sie przypomnialo, ze mowilyscie o czkawkach u dzieci a ja nigdy nie czulam zeby maly mial 🙂 a teraz sie zmobilizowal 🙂 hehehhe fajne uczucie jak ci sie rusza brzuch rytmicznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1)Odnośnie kwestii ubezpieczenia: ŻADEN szpital nie ma prawa odmówić przyjęcia bez ubezpieczenia, niektóre próbują się wycwanić i zdają się na niewiedzę pacjenta, ale jeżeli któryś odmówi (no chyba, że naprawdę miejsc nie mają na porodówce) to brać odmowę na papierze!!!
2) Linka i Beata- witajcie ponownie!
3) Matylda ja też nie wyobrażam sobie pobytu w szpitalu bo nie lubię ich i wolałabym pojechać do szpitala, urodzić i wracać od razu do domu i rozumiem twoją niechęć do sugestii, żebyś może lepiej w szpitalu pobyła trochę. Uważaj na siebie i na to co robisz, i najważniejsze nie stresuj się i bądź dobrej myśli a mała na pewno urodzi się w przyzwoitym terminie.
4) Nie kumam za bardzo, o co laski z video-camów się tak oburzyły- to był ich wybór pokazywać siebie i maleństwa i powinny się liczyć z różnymi komentarzami i nie obrażać na nieprzychylne komentarze ze strony innych mamusiek. Mnie osobiście też kilka zachować nie odpowiadało ale to moja opinia i nikomu innego nic do tego. Dobrze, że to już zniknęło bo prowokowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka ja nie mówię ze mnie nie przyjmą w szpitalu czy coś ale oni chcą wiedzieć z kim się z ten mój pobyt rozliczać a ubezpieczenie będę miała w sumie mam cały czas tylko jakby co nie wiem jak im to "okazać" ale tak jak pisałam nie istotne dowiem się jeszcze mam czas
Marta jak o teściowa wparowała ci do pokoju co?????można to tak?????? moja też raz wpraowała do jego pokoju jak jeszcze nie była moją teściową i uwierzcie szybciej wyszła niż weszła
a co do czkawki to moja ma już od dawna może jakie dwa miesiące a powtarza się średnio co kilka dni
o ale se BEKŁAM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
ojeej, dzialo sie przez ten czas co mnie nie bylo na forum 😜 co do czkawki, to ja jedynie raz, pare dni temu zauwazylam, aby synek mial czkawke, a poza tym nie mial, albo nie wiedzialam, ze to czkawka 🙃 jak mnie wkuuuuurza ta Marta z Na Wspolnej;/

ta Marta to cały czas beczy!! wiecznie niezadowolona z zycia!! zresztaw tym filmie to wszyscy placza.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ojeej, dzialo sie przez ten czas co mnie nie bylo na forum 😜 co do czkawki, to ja jedynie raz, pare dni temu zauwazylam, aby synek mial czkawke, a poza tym nie mial, albo nie wiedzialam, ze to czkawka 🙃 jak mnie wkuuuuurza ta Marta z Na Wspolnej;/

ta Marta to cały czas beczy!! wiecznie niezadowolona z zycia!! zresztaw tym filmie to wszyscy placza.. 🙂

o to tak jak ja 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ojeej, dzialo sie przez ten czas co mnie nie bylo na forum 😜 co do czkawki, to ja jedynie raz, pare dni temu zauwazylam, aby synek mial czkawke, a poza tym nie mial, albo nie wiedzialam, ze to czkawka 🙃 jak mnie wkuuuuurza ta Marta z Na Wspolnej;/

ta Marta to cały czas beczy!! wiecznie niezadowolona z zycia!! zresztaw tym filmie to wszyscy placza.. 🙂

kto jeszcze? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
ojeej, dzialo sie przez ten czas co mnie nie bylo na forum 😜 co do czkawki, to ja jedynie raz, pare dni temu zauwazylam, aby synek mial czkawke, a poza tym nie mial, albo nie wiedzialam, ze to czkawka 🙃 jak mnie wkuuuuurza ta Marta z Na Wspolnej;/

ta Marta to cały czas beczy!! wiecznie niezadowolona z zycia!! zresztaw tym filmie to wszyscy placza.. 🙂

Pomylilam filmy 🙂 Ty o na wspolnej a ja o m jak milosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
a ja wciagłam miche budyniu
linka i beata witam z powrotem 😘
dajta tych lodow?
a co wy robiliscie ze ta tesciówka szybciej wyszla jak weszła? 😁

ja to w sumie nie pamiętam bo pod kołdrą byłam
ale to dawno było ja wtedy byłam ryczącą 18tką 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...