Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

ej muszę troszkę pomarudzić z rana
nie wyspałam się bo mi pies sąsiada szczekał pod oknem całą noc 😠
teraz mam trochę 'papierologicznej" roboty i znowu jadę do urzędów 😮
w domu syf oczywiście bo magicznej mocy nie mam , a szkoda 😞
a dziś muszę kupić parę rzeczy które teraz będą mi potrzebne do szpitala a za cholerę nie wiem co będzie mi potrzebne bo nigdy nie leżałam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też jestem od 20 minut - dzień dobry 🙂
Nadrabiałam wczorajsze posty bo żeście naszrajbowały 20 stron 🙂
Widzę że znów był hot-temat na tapecie i dobrze, że poszłam bo jeszcze by się nowa "afera" wywiązała 😁
Podobno już jest jakaś "wojna" o której nic nie wiemy 😁
Tutliputli - to samo powiedziałam do Matyldy - uderz w stół... 😉 a poza tym co to za podglądanie czyichś wątków - ja nie łażę po niczyich i nie czytam... Permanentna inwigilacja. Żadnej dyskusji nie było, jedynie między nimi.
Admin wyłączył kamery i bardzo dobrze, nie każdy ma ochotę oglądać co ktoś robi przed ekranem 🙂
To tyle w temacie i proszę skończmy go już 🙂
Co tam na dzisiaj planujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRA JA SPADAM NIE WIEM KIEDY BĘDĘ
a ja dodam że śmigam po innych wątkach i inwigiluję!!!!!!!!
a słowa AFERA ja użyłam po raz pierwszy bo mnie to wszystko BAWI a piszę to tylko dla PODGLĄDACZEK
jak już pisałam mnie to lotto kto i co robi ze swoim dzieckiem, pewnie sama siedziałabym z małą przed kompem gdybym nie miała co robić gdyż musze przyznać ze od tego urządzenia niestety jestem uzależniona
najgorsze jest to że krytyka boli i ktoś nie potrafi jej przyjąć
a co do kamerek to też wisi mi czyja to zasługa że zniknęły , ale to bardzo dobre rozwiazanie bo kto chce to i tak podgląda a kto sobie nie życzy nie musi na to patrzeć
i ta AFERA ( hi hi fajne słowo) jest już nudna, trzeba wymyślić coś nowego 😉
bye bye kangurzyce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Hej dziewczynki!
A ja dziś cały dzień w domku mam zamiar spędzić może tylko na chwile wyskoczę do sklepu pod blokiem i nigdzie się więcej nie ruszam. Po wczorajszym zbulwersowaniu w szkole rodzenia muszę ochłonąć.....






hej...
Kasia opowiadała jak Was potraktowali 🥴
Na szczęście mnie to ominęło; wiesz - tak się zastanawiam, że może oni to zrobili z rozmysłem, żeby potencjalne pacjentki poszły rodzić gdzie indziej? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie oczekujące mamusie ciepło, termin mam na koniec marca, więc w wątku marcowym jestem, ale wiadomo - różnie może być i w kwietniu też bobo może się wydostać.
Niestety nie działają tu prywatne wiadomości a chyba właśnie taka chciałabym wysłać - oczywiście oprócz pozdrowień dla wszystkich,
do Matyldy, bo widzę, ze jest z Biłgoraja a mnie moja pani doktor chce właśnie do Biłgoraja wysłać na poród (prawdopodobnie cc, bo położenie miednicowe i dzidzia jakoś nie przejawia chęci obrotu). Matylda czy możesz mi napisać coś o porodówce w Biłgoraju, gdybyś coś wiedziała, bardzo, bardzo proszę, co trzeba mieć, jaka opieka, cokolwiek. Pierwszego synka rodziłam w Zamościu naturalnie, no a teraz przez ta cesarkę i to w innym mieście trochę się boje.
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie niecierpliwie (pewnie niecierpliwie) oczekujące, dużo sil życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...