Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jestem i ja: w łóżku leże i nie wstaje. Nadal trwam w fochu na mojego i dopóki nie zrobi mi śniadania i nie zwoła, nie wstaję 😠
niestety, dzisiaj będę do baardzo późnego wieczora bez komputera, więc miejcie litość 😁

Ewelina, co do szkoły: ja daję sobie jeszcze z 4 zajęcia: jeżeli nadal będę wychodziła stamtąd tak samo ciemna jak przyszłam, tylko jeszcze wkurzona, to faktycznie nie ma to sensu: bosz, przecież teraz wszystko jest na youtubie, więc pewnie znajdę i tam informację o tym jak się pielęgnuje dziecko. 🤢

Dzisiaj mam w planach ogarnięcie mieszkania, leżenie plackiem z książką i może jakieś ciasto upiekę, bo mam chęci na coś słodkiego własnego wyrobu 😁
Na obiad pewnie potrawka z kurczaka i finito.


Kasia miałam już wczoraj napisać ale wkońcu nie usiadłam nawet do kompa.PRZEPRASZAM że wczoraj byłam taka nie rozmowna i tak szybko uciekłam ale byłam tak naładowana że para mi uszami szła. już dawno mnie tak nie zdenerwowali chyba rozumiesz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
rzeczywiscie nieciekawie w tej szkole rodzenia.. nie licza sie w ogole z ludzmi, tyle czekac na nic.. tez bym sie zbulwersowala i nie chodzila tam juz;/


a szkoda wogóle gadać na nie ład jaki tam panuje.
szczerze bede każdemu odradzać! chyba że grupę bedą mieli mniejsza bo tak to czuje się potraktowana jak przedmiot! musze sie skontaktować z koleżanką z pracy bo ona tam rodziła 3 miesiące temu i dowiedzieć się o same warunki porodu!
Rozmawiałam z jej mężem to podobno sale poporodowe to obraz nędzy i rozpaczy! zdezelowane brudne i dużo pacjentek z maluchami na jednej sali

sala poporodowa jest 4-osobowa i jeszcze nie była remontowana 🥴


Sale poporodowe są już remontowane tylko nie wiadomo kiedy zostaną oddane do użytku może gdzieś w kwietniu ale nikt tego nie potwierdzi. Na razie trzeba się przygotować na te co są!a podobno są tragiczne..... 🤢

nam też o tym mówili i też nie wiedzieli kiedy je oddadzą, pewnie gdzieś w czerwcu, nie ma się co nastawiać..
wiesz z tymi opiniami koleżanek to jest tak jak z tą szkołą rodzenia - zależy jak się trafi 🙂
mnie się bardzo podobało, Wam z kolei wcale - z porodem może być identycznie - jedna trafi na fajną położną i będzie miała super opiekę a druga na zołzę i będzie kląć szpital w diabły.. trudno co ma być to będzie 🙂

moi znajomi trafili na między zmiane mowili że ta pierwsza to tragedia bo chyba już im się do domu spieszyło a druga bardzo fajna.Ja wiem że wszędzie zdarzaja sie nie przyjemności i wręcz na odwrót, ja jednak bym bardziej chciała się dowiedzieć jak w srodku to funkcjonuje od osoby która tam była jak z tymi salami jak z kolejką jaką opieke ma dziecko po narodzinach czy przychodzi pani od laktacji i takie tam.

pani od laktacji to sama nie przychodzi, musisz wyraźnie o to poprosić, sama nam o tym mówiła, ale wierz mi że ona jest super babką - nie mieliście z nią zajęć jeszcze? Pani Małgosia D. - taka położna z powołania, bardzo ciepła i ciągle uśmiechnięta a do tego kochająca swoją pracę, tyle że ona pracuje od poniedziałku do piątku do 15-tej, więc jak nam się trafi poród w weekend to dupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w każdym razie co do szpitala, inflancka nie będzie tym pierwszym do którego pojedziemy 🙂
będę mimo wszystko i mimo oporu mojego strzelać do Bródnowskiego, o którym nie słyszałam naprawdę złego słowa, oprócz tego, że to szpital kliniczny i stary..Moj sie uparł na żelazną, ale że tam rodziła jego eks i wcale nie jest to taki super szpital, ie chcę tam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
rzeczywiscie nieciekawie w tej szkole rodzenia.. nie licza sie w ogole z ludzmi, tyle czekac na nic.. tez bym sie zbulwersowala i nie chodzila tam juz;/


a szkoda wogóle gadać na nie ład jaki tam panuje.
szczerze bede każdemu odradzać! chyba że grupę bedą mieli mniejsza bo tak to czuje się potraktowana jak przedmiot! musze sie skontaktować z koleżanką z pracy bo ona tam rodziła 3 miesiące temu i dowiedzieć się o same warunki porodu!
Rozmawiałam z jej mężem to podobno sale poporodowe to obraz nędzy i rozpaczy! zdezelowane brudne i dużo pacjentek z maluchami na jednej sali

sala poporodowa jest 4-osobowa i jeszcze nie była remontowana 🥴


Sale poporodowe są już remontowane tylko nie wiadomo kiedy zostaną oddane do użytku może gdzieś w kwietniu ale nikt tego nie potwierdzi. Na razie trzeba się przygotować na te co są!a podobno są tragiczne..... 🤢

nam też o tym mówili i też nie wiedzieli kiedy je oddadzą, pewnie gdzieś w czerwcu, nie ma się co nastawiać..
wiesz z tymi opiniami koleżanek to jest tak jak z tą szkołą rodzenia - zależy jak się trafi 🙂
mnie się bardzo podobało, Wam z kolei wcale - z porodem może być identycznie - jedna trafi na fajną położną i będzie miała super opiekę a druga na zołzę i będzie kląć szpital w diabły.. trudno co ma być to będzie 🙂

moi znajomi trafili na między zmiane mowili że ta pierwsza to tragedia bo chyba już im się do domu spieszyło a druga bardzo fajna.Ja wiem że wszędzie zdarzaja sie nie przyjemności i wręcz na odwrót, ja jednak bym bardziej chciała się dowiedzieć jak w srodku to funkcjonuje od osoby która tam była jak z tymi salami jak z kolejką jaką opieke ma dziecko po narodzinach czy przychodzi pani od laktacji i takie tam.

pani od laktacji to sama nie przychodzi, musisz wyraźnie o to poprosić, sama nam o tym mówiła, ale wierz mi że ona jest super babką - nie mieliście z nią zajęć jeszcze? Pani Małgosia D. - taka położna z powołania, bardzo ciepła i ciągle uśmiechnięta a do tego kochająca swoją pracę, tyle że ona pracuje od poniedziałku do piątku do 15-tej, więc jak nam się trafi poród w weekend to dupa 🙂
znając moje szczęście to trafi mi się w świeta w nocy i trafie na jakoś taką w dup....zajebis...... zmiane....... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia, zmienia mi się licznik dopiero koło 23 😁 nie wiem czemu ale mnie to tam cieszy 😁

kmatus, no dobra przyznaję że z lenistwa nie nadrabiałam wczorajszego dnia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
asia, zmienia mi się licznik dopiero koło 23 😁 nie wiem czemu ale mnie to tam cieszy 😁

kmatus, no dobra przyznaję że z lenistwa nie nadrabiałam wczorajszego dnia ☺️

hehe masz oklaska za to "wyznanie" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, jak widze foch jest obustronny i jak sobie nie zrobię śniadania to go nie dostanę 😁 😁
a głodna zaczynam być... 🤢

Ewelina, spoko, następnym razem nadrobimy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
No w każdym razie co do szpitala, inflancka nie będzie tym pierwszym do którego pojedziemy 🙂
będę mimo wszystko i mimo oporu mojego strzelać do Bródnowskiego, o którym nie słyszałam naprawdę złego słowa, oprócz tego, że to szpital kliniczny i stary..Moj sie uparł na żelazną, ale że tam rodziła jego eks i wcale nie jest to taki super szpital, ie chcę tam !!



o żelaznej to słyszałam że to taka taśmówka ja jeszcze chce podjechać do orłowskiego zobaczyć tam. mama mi polecała chodz też nie jest wyremontowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kmatus napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
asia, zmienia mi się licznik dopiero koło 23 😁 nie wiem czemu ale mnie to tam cieszy 😁

kmatus, no dobra przyznaję że z lenistwa nie nadrabiałam wczorajszego dnia ☺️

hehe masz oklaska za to "wyznanie" 😁


dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
dobra, jak widze foch jest obustronny i jak sobie nie zrobię śniadania to go nie dostanę 😁 😁
a głodna zaczynam być... 🤢

Ewelina, spoko, następnym razem nadrobimy 😉


postrasz go że do pani marioli zadz. że cie zaniedbuje i głodna musisz chodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kurcze no - to mi teraz namąciłyście, do Bródnowskiego mam daleko, najbliżej to mam Bielański, na Kasprzaka i Inflancką... 🥴


takiej to dobrze ja i wszystko jedno jakiego muszę pól miasta przejechać bo na Pradze południe zapomnieli chyba o szpitalu położniczym. najbliżej mam praski i Solec ale ani do jednego ani drugiego nie wejdę nawet gdybym pod drzwiami zaczęła tam rodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kurcze no - to mi teraz namąciłyście, do Bródnowskiego mam daleko, najbliżej to mam Bielański, na Kasprzaka i Inflancką... 🥴


takiej to dobrze ja i wszystko jedno jakiego muszę pól miasta przejechać bo na Pradze południe zapomnieli chyba o szpitalu położniczym. najbliżej mam praski i Solec ale ani do jednego ani drugiego nie wejdę nawet gdybym pod drzwiami zaczęła tam rodzić

ja leżałam w Praskim na chirurgii na obserwacji i never again - mordownia - chociaż opiekę miałam dobrą bo tam siostry zakonne zamiast pielęgniarek 🙂 ale sam szpital obraz nędzy i rozpaczy.. ten kibel, te sale, ta pościel 🤪 nieeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kurcze no - to mi teraz namąciłyście, do Bródnowskiego mam daleko, najbliżej to mam Bielański, na Kasprzaka i Inflancką... 🥴


takiej to dobrze ja i wszystko jedno jakiego muszę pól miasta przejechać bo na Pradze południe zapomnieli chyba o szpitalu położniczym. najbliżej mam praski i Solec ale ani do jednego ani drugiego nie wejdę nawet gdybym pod drzwiami zaczęła tam rodzić

ja leżałam w Praskim na chirurgii na obserwacji i never again - mordownia - chociaż opiekę miałam dobrą bo tam siostry zakonne zamiast pielęgniarek 🙂 ale sam szpital obraz nędzy i rozpaczy.. ten kibel, te sale, ta pościel 🤪 nieeeee



no właśnie tam cały szpital tak wygląda do tego strasznie kradną bo wszędzie mozna wejść bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, no bo sama przyznaj:
1. szpital w remoncie, nie mają wystarczającej ilości miejsc a przyjmują bez ograniczeń
2. kiepska opieka poporodowa, o której wszędzie bębnią
3. ryzyko, że akcja przedporodowa będzie na korytarzu
4 pokoje wieloosobowe i ciasne : opis kilku koleżanek które tam rodziły
5. pewnie coś tam jeszcze..
a plus taki, że mają nowy sprzęt, i jak to ładnie wczoraj pani kasia zaznaczyła: a potrafią go używać ? 😉

moge rodzić na starym łóżku, nieważne bo i tak mnie będzie tak kurewsko bolało, że będzie mi to obojętne, byleby czysto było, ale opieka poporodowa, to dla mnie wyznacznik.
a w bródnowskim jeżeli chcesz się wyspać i odpocząć, to nawet zabierają ci dziecko na kilka godzin, co podobno bezcenne jest po takim zmęczeniu.
żeby tylko mój tam chciał rodzić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kurcze no - to mi teraz namąciłyście, do Bródnowskiego mam daleko, najbliżej to mam Bielański, na Kasprzaka i Inflancką... 🥴


takiej to dobrze ja i wszystko jedno jakiego muszę pól miasta przejechać bo na Pradze południe zapomnieli chyba o szpitalu położniczym. najbliżej mam praski i Solec ale ani do jednego ani drugiego nie wejdę nawet gdybym pod drzwiami zaczęła tam rodzić

ja leżałam w Praskim na chirurgii na obserwacji i never again - mordownia - chociaż opiekę miałam dobrą bo tam siostry zakonne zamiast pielęgniarek 🙂 ale sam szpital obraz nędzy i rozpaczy.. ten kibel, te sale, ta pościel 🤪 nieeeee



no właśnie tam cały szpital tak wygląda do tego strasznie kradną bo wszędzie mozna wejść bez problemu

ale już to nowe skrzydło chyba oddali co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam jeść 🙂

i coś nam się dziewczyny nudzą 😜 😜 taka asia coś ziewa.. 😉


Aaaaaa... zostałam poproszona na śniadanie !!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 no to lecę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Ola, no bo sama przyznaj:
1. szpital w remoncie, nie mają wystarczającej ilości miejsc a przyjmują bez ograniczeń
2. kiepska opieka poporodowa, o której wszędzie bębnią
3. ryzyko, że akcja przedporodowa będzie na korytarzu
4 pokoje wieloosobowe i ciasne : opis kilku koleżanek które tam rodziły
5. pewnie coś tam jeszcze..
a plus taki, że mają nowy sprzęt, i jak to ładnie wczoraj pani kasia zaznaczyła: a potrafią go używać ? 😉

moge rodzić na starym łóżku, nieważne bo i tak mnie będzie tak kurewsko bolało, że będzie mi to obojętne, byleby czysto było, ale opieka poporodowa, to dla mnie wyznacznik.
a w bródnowskim jeżeli chcesz się wyspać i odpocząć, to nawet zabierają ci dziecko na kilka godzin, co podobno bezcenne jest po takim zmęczeniu.
żeby tylko mój tam chciał rodzić 🤢

no wiem wiem Kasiu ale jakoś już się nastawiłam, jak rzeczywiście będę miała akcję porodową na korytarzu to powiem że mają mnie wieźć do Bródnowskiego i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kurcze no - to mi teraz namąciłyście, do Bródnowskiego mam daleko, najbliżej to mam Bielański, na Kasprzaka i Inflancką... 🥴


takiej to dobrze ja i wszystko jedno jakiego muszę pól miasta przejechać bo na Pradze południe zapomnieli chyba o szpitalu położniczym. najbliżej mam praski i Solec ale ani do jednego ani drugiego nie wejdę nawet gdybym pod drzwiami zaczęła tam rodzić

ja leżałam w Praskim na chirurgii na obserwacji i never again - mordownia - chociaż opiekę miałam dobrą bo tam siostry zakonne zamiast pielęgniarek 🙂 ale sam szpital obraz nędzy i rozpaczy.. ten kibel, te sale, ta pościel 🤪 nieeeee



no właśnie tam cały szpital tak wygląda do tego strasznie kradną bo wszędzie mozna wejść bez problemu

ale już to nowe skrzydło chyba oddali co?

oddali ale co z tego?? nie wiem czy w tym skrzydle jest porodówka musze aż z ciekawości zobaczyć ale i tak nie biorę tego szpitala wogóle pod uwage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...