Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

no ja na jutro nie mam żadnych poważniejszych planów więc zajmę się chatką
a dziś wieczorem może jak wrócę to sobie poprasuję resztę która mi została
a dziś obkupiłam sie trochę do szpitala ale nie już na porodówkę tylko na teraz jakieś kosmetyki, ładne majteczki , kapcioszki i takie tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kamikusia napisał(a):
raczek88 napisał(a):
http://www.cosmo.ru/monitor/monitor_cleaner.swf dla lubiacych psy


jaki slooooooodki 😁 Boski ten piesek 😁 😁

ło ble 🤢
ja lubię jak mnie moje psy liżą pod warunkiem że im z mordy nie jedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tak nie bawię
nie było mnie kilka godzin i nadrabiałam 20 stron
teraz jak jestem to Wy się zmywacie
czy ja Was odstraszam????jeśłi tak to ja sobie pójde a Wy wracajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
o matko właśnie skończyłam sprzątać! nareście czysto świeżo i pachnąco 🤪

a ja muszę się chyba zabrać za sprzątanie, bo u mnie nie jest wcale świeżo i pachnąco. I aż mi źle się siedzi!

ja nie lubię gdy mam brudno ale nie zawsze mam ochotę się wziąć za sprzątanie jednak gdy już jest ogarnięte to aż milej mi jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Małgosia masz moją obszerną wypowiedź na marcóweczkach


Och, no to ładnie. Zacznę od podziękowań za szybką odpowiedź 🙂
Co do mojej pani doktor, to jest naprawdę bardzo dobra i ufam jej, jedyny mankament jet taki, że nie pracuje na porodówce, tylko prywatnie w przychodniach, pracowała oczywiście pracowała, ale zamknęli (w Zamościu w starym szpitalu), no i ona delikatnie mi proponuje ten Bilgoraj, bo tam pracują jej "koledzy", tak mówi, i ona mnie umówi na to cięcie. Co do Zamościa - wiem, że jest ok w nowym szpitalu bo tam rodziłam, ale Michaś był ułożony prawidłowo i nie było mowy nawet o cesarce, a teraz - położenie miednicowe, głowę mam cały czas w żebrach 😉 (nie mogę już wogóle siedzieć w samochodzie, chyba że na półleżąco) i coś ta moja panna nie ma zamiaru fiknąć 😉 i właśnie - to nie jest takie 100% wskazanie do cesarki, bo raz już rodziłam, bo nie wiadomo czy będzie duża, itp., itd. - prawda jest taka, że strasznie się boję porodu naturalnego z takim położeniem, bo znam kilka przypadków, w których lekarze nie decydowali o cięciu, no i strasznie umęczone są dzieciaczki, jakieś zwichnięcia, złamania, podduszenia - no bo duża główka na końcu, kurczę - według mnie więcej przeciw niż za.
A w Zamościu - zależy na kogo trafię, taka będzie decyzja i to mnie przeraża, ale myślałam, że lepsze opinie są o Biłgoraju...no nie wiem, 1 marca mam wizytę, zobaczymy jeszcze, może się obróci maleństwo, podobno jeszcze może...
No nic, koniec moich obaw, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
wiecie co tak sobie pomyślałam że skoro tyle wytrzymałam w tym brudzie to jeszcze do jutra wytrzymam
z resztą nie mam ani siły ani chęci a później jeszcze wychodzę wiec muszę trochę odpocząć

no pewnie Matylda nie przemeczaj sie... Sprzatanie nie zajac.. nie ucieknie 😁 😜
ja dzisiaj tez nie sprzatam !! chociaz przydalo by sie odkurzyc, ale mnie sie nie chce 🙃
Ide do sklepu po pieczywko.. po pączki 🙃


he, he przeczytawszy Twój post Kamikusia wpadłam w panikę! - a może to dziś tłusty czwartek?!!! Jednak nie... jeszcze nie 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamamichala napisał(a):
kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
wiecie co tak sobie pomyślałam że skoro tyle wytrzymałam w tym brudzie to jeszcze do jutra wytrzymam
z resztą nie mam ani siły ani chęci a później jeszcze wychodzę wiec muszę trochę odpocząć

no pewnie Matylda nie przemeczaj sie... Sprzatanie nie zajac.. nie ucieknie 😁 😜
ja dzisiaj tez nie sprzatam !! chociaz przydalo by sie odkurzyc, ale mnie sie nie chce 🙃
Ide do sklepu po pieczywko.. po pączki 🙃


he, he przeczytawszy Twój post Kamikusia wpadłam w panikę! - a może to dziś tłusty czwartek?!!! Jednak nie... jeszcze nie 😉 😉 😉

Dzisiaj jest środa 🙂 wiec tlusty czwartek to nie moze byc dzisiaj 🙃 a ktorego marca jest tlusty czwartek ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...