Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

ewelinka1007 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
nad czym Ty tam dumasz przed lustrem Matylda? 😜

mam dylemat
umalować się czy nie hehe
ale chyba sobie odpuszczę bo spotykam się z mężem i pewnie się pokłócimy i się poryczę i się rozmarzę więc malowanie odpada

od razu zakładasz ze sie pokłocisz ....co ty taka kłótliwa jestes 😜

ja nie zakładam JA TO WIEM
już dziś rano usłyszałam że tylko same problemy przeze mnie i że jestem beznadziejna więc miałam miły początek dnia jak zwykle z resztą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
nad czym Ty tam dumasz przed lustrem Matylda? 😜

mam dylemat
umalować się czy nie hehe
ale chyba sobie odpuszczę bo spotykam się z mężem i pewnie się pokłócimy i się poryczę i się rozmarzę więc malowanie odpada

po co się tak nastawiasz? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ! Matylda nie fisiuj tylko pieknie sie maluj i pozytywnie nastawiaj !! Czasami mam wrazenie ze drzecie koty ze soba bo kazdy jest od razu na starcie zle nastawiony.. ktos musi to przerwac, moze Ty? Nie mysl od razu ze sie poklocicie, a noz widelec bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
no juz skonczylam odkurzac, myc podlogi, wloski umyte i wymodelowane, buzka pomalowana i ja ubrana 😁 czekam na meza i jedziemy zawiesc zwolnienie.



do pracy zawieść zwolnienie??
jak to jest bo ja jak jeżdze do pracy ze zwolnieniem też zawrze wyglądam jak prosto od fryzjera uśmiechnięta, zadbana itp a pomiędzy zwolnieniami nie raz łapie się na tym że nawet mi się pomalować nie chce tak jak dziś np 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
kamikusia napisał(a):
no juz skonczylam odkurzac, myc podlogi, wloski umyte i wymodelowane, buzka pomalowana i ja ubrana 😁 czekam na meza i jedziemy zawiesc zwolnienie.



do pracy zawieść zwolnienie??
jak to jest bo ja jak jeżdze do pracy ze zwolnieniem też zawrze wyglądam jak prosto od fryzjera uśmiechnięta, zadbana itp a pomiędzy zwolnieniami nie raz łapie się na tym że nawet mi się pomalować nie chce tak jak dziś np 😮

no do pracy. nie wiem bo ja codziennie sie maluje i wlosy sobie robie. nie chce byc zapuszczona 🙂 pomimo tego ze w domu siedze 🙂 Chociaz czasami jak wiem ze bede siedziala w domu caly dzien i nigdzie nie bede wychodzila to daje odpoczac wlosa od mycia codzinnego i buzi od malowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powoli wybywam nie wiem kiedy będę więc gdybyście miały się o mnie martwić to nie ma sensu,
a mam takie pytanie myślicie że wypada zabrać laptopa do szpitala teraz jak pójdę we wtorek??? wiem głupie pytanie ale ja mam takie stresa że nie będę miała tam co robić 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dobra powoli wybywam nie wiem kiedy będę więc gdybyście miały się o mnie martwić to nie ma sensu,
a mam takie pytanie myślicie że wypada zabrać laptopa do szpitala teraz jak pójdę we wtorek??? wiem głupie pytanie ale ja mam takie stresa że nie będę miała tam co robić 😮
ja gdybym tylko miala przenosny internet to bym zabrala, ale niestety nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dobra powoli wybywam nie wiem kiedy będę więc gdybyście miały się o mnie martwić to nie ma sensu,
a mam takie pytanie myślicie że wypada zabrać laptopa do szpitala teraz jak pójdę we wtorek??? wiem głupie pytanie ale ja mam takie stresa że nie będę miała tam co robić 😮

wiesz teraz jak ja lezalam w szpitalu to strasznie mi sie nudzilo. tylko czytalam i ogladalam TV i zalowalam ze nie mam laptopa !!
Ale jak Ty bedziesz na ginekologii to nie wiem..ja bylam tylko na obserwacji wiec mi zadnych badan tam nie boli ani nic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam wezmę może mi nie ukradną, najwyżej schowam pod łóżko a wieczorem cichaczem włączę
przecież badan nie robią non stop, albo się mylę bo ja nigdy w szpitalu nie byłam 😮
a ja klasnęłam, szanownej, kochanej, cudownej Tutliputli, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz PAMIĘTAM o TOBIE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
ja bym wziela 🙂 i jak lezalam ostatnio to niektóre laski mialy na ginekologi 🙂

NO TO POSTANOWIONE BIERE!!!!!
Angelika dzięki
dobra laski spadam , jakby co miłego weekendu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...