Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
linkaa napisał(a):
ja juz po obiadku najdłam się pieroszków 🙂 a teraz pozostaje mi tylko nuda;/ chyab sobie skoki pooglądam z tego wszystkiego.


ale masz cudny brzuszek 🙂


dzieki :* twoj tez ładniutki i taki opalony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
raczek88 napisał(a):
aisak napisał(a):
😉

gdzies wczesniej mnie zacepialas a ja nie zauwazylam 🙂 co tam 🙂


Madziu bo wiem ze masz taką samą pościel w paseczki jak ja
i związku z tym moje pytanie ☺️ ☺️ ☺️
jak prałaś to nic ci nie pofarbowało????? , bo tam zarówno sa elementy białe i kolorowe, w jakiej temperaturze prałaś ???
no i powiedz mi jeszcze czy prałaś tez ten ochraniacz do łóżeczka bo tam jest jakaś gąbka i sie zastanawiam, no i rożek tez prałaś ?????????????
😉 😉 😉 😉 😉 😉

ja pralam sama posciel w 40 stopniach i rożek tez 🙂 ten ochranaicz sobie podarowalam bo w sumie malec nie ma z tym kontaktu 🙂nic sie nie stalo kolory sie nie pozmienialy wyprasowalam i jest ladne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
http://allegro.pl/sliczny-zestw-dla-twojej-gwiazdki-5szt-i1480355092.html
i reszte zobaczysz w inne przedmioty sprzedającego

te buciki taki sliczne 🙂 czemu nie ma takich dla chlopcow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem mi sie wydaje ze mali chlopcy sa dyskryminowani 🙂 albo sezon taki bo ja chialam mu kupic taki jakis fajny zestaw na wyjscie to wszystko jeszcze jest zimowe a na kwiecien to racej sie nie przyda 🙂ale mam nadzieje ze jeszcze poszaleje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
http://allegro.pl/sliczny-zestw-dla-twojej-gwiazdki-5szt-i1480355092.html
i reszte zobaczysz w inne przedmioty sprzedającego

te buciki taki sliczne 🙂 czemu nie ma takich dla chlopcow 🙂


buciki ekstra 🙂
tez ostatnio chciałam kupić fajne buciki dla chłopca to jakoś tak ciennko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
mi to się takie podobają ale najpierw chciała bym takie dla niemowlaka


http://allegro.pl/timberland-i1459084681.html

ja mam nizsze(tak jak bez tej skorki) kroj podobny ale w szarym kolorze i z innego materialu bo ten chyba jest twardy 🙂 takie bardziej adidaskowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja do sklepu bo obawiam sie, ze pomimo ze lodowka nie jest pusta to nic konkretnego w niej nie ma 🙂wy tez sie tak namachacie przy zakaldaniu butow??? 🙂 to jest moj glowny demotywator jak mam gdzies wyjsc:/ mam nadzieje, ze zima sie skonczy i bedzi mozna zalozyc polbuty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
a ja do sklepu bo obawiam sie, ze pomimo ze lodowka nie jest pusta to nic konkretnego w niej nie ma 🙂wy tez sie tak namachacie przy zakaldaniu butow??? 🙂 to jest moj glowny demotywator jak mam gdzies wyjsc:/ mam nadzieje, ze zima sie skonczy i bedzi mozna zalozyc polbuty 🙂

😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w końcu ale padam na twarz..
Te zakupy to masakra w takim stanie a do tego tyle kasy wydaliśmy, że katastrofa, kwota z 3 zerami 🤪 a i tak pościeli nie kupiłam bo nie było tej co chciałam.. chyba na razie sobie ją odpuszczę. Za to kupiliśmy dywan do salonu i lampę bo prawie rok mieszkamy a żarówka wisiała jak zresztą wszędzie 😁
Na zakupy spożywcze już nie daliśmy radu pojechać więc czekają nas jutro. Miałam dziś też pastę z makreli robić ale nie wiem czy znajdę siłę do wieczora 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Jestem w końcu ale padam na twarz..
Te zakupy to masakra w takim stanie a do tego tyle kasy wydaliśmy, że katastrofa, kwota z 3 zerami 🤪 a i tak pościeli nie kupiłam bo nie było tej co chciałam.. chyba na razie sobie ją odpuszczę. Za to kupiliśmy dywan do salonu i lampę bo prawie rok mieszkamy a żarówka wisiała jak zresztą wszędzie 😁
Na zakupy spożywcze już nie daliśmy radu pojechać więc czekają nas jutro. Miałam dziś też pastę z makreli robić ale nie wiem czy znajdę siłę do wieczora 🥴


ola dobrze że jesteś w sumie to czekałam na ciebie żeby ci pytanie zadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Jestem w końcu ale padam na twarz..
Te zakupy to masakra w takim stanie a do tego tyle kasy wydaliśmy, że katastrofa, kwota z 3 zerami 🤪 a i tak pościeli nie kupiłam bo nie było tej co chciałam.. chyba na razie sobie ją odpuszczę. Za to kupiliśmy dywan do salonu i lampę bo prawie rok mieszkamy a żarówka wisiała jak zresztą wszędzie 😁
Na zakupy spożywcze już nie daliśmy radu pojechać więc czekają nas jutro. Miałam dziś też pastę z makreli robić ale nie wiem czy znajdę siłę do wieczora 🥴


ola dobrze że jesteś w sumie to czekałam na ciebie żeby ci pytanie zadać

słucham Cię słońce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...