Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Oczywiście przyszlam ja i wszystkie uciekly...Nie lubicie mnie zauwazylam 😞 😞 😞
Dobra to sobie idem 😞 paaa


Oj Frytuś, nie przesadzaj 😜 😜 😜
bo przychodzisz, kiedy my się właśnie za robotę zdecydowałyśmy wziąć 😁 😁

ja lece gotowac obiad 🙂

Żartuje sobie;d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Kobiety!
wszystkiego dobrego z okazji naszego święta! 😘 A u mnie bez żadnych przyjemności ze strony męskiej połowy ale to już norma.. Ja już ogarnęłam dom, pranie powieszone i myślę co by tu na obiad?.. Jakieś pomysły? Mam na coś ochotę ale gdybym jeszcze wiedziała na co to byłoby super 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A ja zaraz uciekam na babską posiadówe. Ale najpierw do sklepu kupić składniki i na szybko sernik upiec - najulubieńszy u moich najbliższych 🤪

mniam :-) masz jakiś fajny przepis? jak będziesz miała chwilę to proszę podziel się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kmatus napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A ja zaraz uciekam na babską posiadówe. Ale najpierw do sklepu kupić składniki i na szybko sernik upiec - najulubieńszy u moich najbliższych 🤪

mniam :-) masz jakiś fajny przepis? jak będziesz miała chwilę to proszę podziel się 😘


Mam superasty przepis i wszyscy uwielbiają ten sernik - napiszę ci jak wrócę wieczorkiem. Będziesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
kmatus napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A ja zaraz uciekam na babską posiadówe. Ale najpierw do sklepu kupić składniki i na szybko sernik upiec - najulubieńszy u moich najbliższych 🤪

mniam :-) masz jakiś fajny przepis? jak będziesz miała chwilę to proszę podziel się 😘


Mam superasty przepis i wszyscy uwielbiają ten sernik - napiszę ci jak wrócę wieczorkiem. Będziesz?

dobra, będe czekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
zaklaskalam Brechti i Kmatus 😉 ja tez bym sobie zjadla sernika mniam 😁 ale jakby mi ktos zrobil najlepiej.. 🙃


a ja tobie 🙂

to ja Tobie tez 😁 a ja nic nie dostane, jedynie zyczenia i telefony, bo Moj przyjezdza dopiero okolo 30 marca.. ale najwazniejsze, ze pamietaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET 🙂
Wszyscy o mnie zapomnieli dzisiaj 😞 Nawet mąż 😞 ale co tam.. niech sie wali 😉
Ja juz po zakupach,mieszkanie ogarniete, pozniej kumpela na plotki na wpasc. Chociaz szczerze mowic nie chce mi sie gosci przyjmowac dzisiaj .. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh Kasia szkoda gadać- ja wiem gdzie on popedałował brak słów normalnie

ja nie wiem czy to ze mną coś nie tak czy z Wami (tzn mam na myśli te najbardziej aktywne) bo ja się pokręciłam trochę po kuchni w zasadzie dopiero poczyniłam przygotowania do obiadu i normalnie zaniemogłam 😮 skąd Wy bierzecie tyle siły i energii??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jestem 🙂
Ale wiosna na dworze, mamy wyległy z wózkami a ja swój cud jeszcze pod skórą mam 🙃 Taka pogoda że szłam przysłowiowe dwa na godzinę, w końcu czuć wiosnę w powietrzu (prócz warszawskich spalin 😁) Ale do rzeczy:

Tak jak mówiłam, pozamykana na 4 spusty jestem, dostałam wszystkie skierowania włącznie z HIV 😮 Na USG idę 23/03 niby pod kątem tych skurczów co w szpitalu miałam i wyglądu szyjki ale ja tam już lekarza zbajeruję co by mi dziecko zmierzył bo nie zamierzam rodzić sn klocka 🙃 To tyle, a teraz idę chociaż przetrę podłogę bo w słońcu widać jak koty latają. Będę za jakieś pół godzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
Idę jeść pączki bo dzisiaj ostatni 🤪
Jutro post.. 😞

hehe a co masz jakieś szczególne postanowienia na okres tych 40 dni??????????
w ciąży nie musisz się katować 😉
ja to w sumie też nie pomyślałam dziś u mnie ryba a jutro???????????????? nie mam opcji od rana będę się głowić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa to gdzie Wy mieszkacie??????????? u mnie żadnej wiosny nie widać tyle że słońce świeci ale zimno jak cholera i jeszcze wieje
jej ja to dopiero na wizytę muszę się umówić i jestem zła bo poczytałam ten wypis ze szpitala i tam mi tylko jakieś przeciwciała zrobili zamiast już wszystkie badania hurtem więc jeszcze mnie to wszystko czeka
ja kotów nie sprzątam nie mam dziś siły
idę zaraz ten obiad nastawiać tylko co ja zjem jak ja ryby nie lubię 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co taka ciekawostka mi się przypomniała
z OM mam termin na 17 kwietnia
z usg w 30 tygodniu na 13 kwietnia
a z usg z 33 tygodnia na 17 kwietnia i lekarz powiedział że jest idealnie
dziwne to bo Wasze pulpeciki takie ogromne a moja taka filigranowa a on mówi że jest idealnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...