Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kamikusia napisał(a):
ej powiedzcie mi.. wypada juz lozeczko skrecac ?? bo ja wlasnie nie wiem.. Czy to za wczesnie jeszcze?

wypada wypada skręcaj
o pochwal się jak wyszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
ej powiedzcie mi.. wypada juz lozeczko skrecac ?? bo ja wlasnie nie wiem.. Czy to za wczesnie jeszcze?

ja też ostatnio o to pytałam.. 😮 i też chciałam ale mąż mi się zbuntował i nie złożył, nawet łzy i tupanie nie pomogły, pogłaskał mnie tylko z politowaniem, pocałował i powiedział:
jeszcze za wcześnie, nie bądź głupolem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie ja nie wiem.. chcialabym zeby mi zlozyl dzisiaj, a z drugiej strony to chyba za wczesnie jeszcze. Bedzie tak stalo i tylko kurz bedzie sie na nim zbieral. Nieee wieeem 😞
I tez boje sie ze jakbys cos bylo nie tak < tfu, tfuu > to bede sie obwiniac ze to przez te lozeczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
no wlasnie ja nie wiem.. chcialabym zeby mi zlozyl dzisiaj, a z drugiej strony to chyba za wczesnie jeszcze. Bedzie tak stalo i tylko kurz bedzie sie na nim zbieral. Nieee wieeem 😞
I tez boje sie ze jakbys cos bylo nie tak < tfu, tfuu > to bede sie obwiniac ze to przez te lozeczko.

ja poczekam do końca marca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nieeee !! Zaraz wyjde z siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maz do mnie dzwonil i poinformowal mnie ze jego brat u nas pare dni pomieszka !!!
Oni chyba upadli na glowe !!!!
kur... ja nie wytrzymam z nimi !!! My mamy kawalerke- na glowie bedzie nam siedzial 😠 😠
Ten jego brat nic nie robi, a tylko balagani !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki moje, ja wlasnie koncze sniadanko. Co do lozeczka to troche zdziwiona jestem bo wogole mi do glowy takie obawy nie przyszly jak wasze 😮 moj maz wraca dzisiaj i skreca lozeczko bo wlasnie wczoraj je odebralismy w koncu po 4 tygodniach..mamy oboje juz dosc skrecania wiercenia wiec dlatego chcemy zrobic to jak najszybciej, przybic te puleczki i KONIEC z wszelkimi skrecaniami 🙂 bo juz od listopada nam zbrzydly te wszelkie remonty wiercenia i inne pierdoly. Tak wiec ja dzisiaj bede miala juz caly pokoik gotowy 🤪 tylko potem dokupie jeszcze pare ladnych drobiazgow jak jakies obrazeczki i ine pierdolki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
kamila olej szwagra hihi
tak jak ja olewam szwagierki szkoda nerwów

Tylko ze one nie pomieszkuja z Toba!! a ten ma mieskzac pare dni.. no kur.. poje... ich...
Zero prywatnosci a jeszcze wiecej roboty !!
Szkoda ze moj kochany maz sie mnie nie zapytal o zdanie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
kamila olej szwagra hihi
tak jak ja olewam szwagierki szkoda nerwów

Tylko ze one nie pomieszkuja z Toba!! a ten ma mieskzac pare dni.. no kur.. poje... ich...
Zero prywatnosci a jeszcze wiecej roboty !!


współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ja chyba zamówię te obrazki mojej truskaweczce bo ten pokoik wcale nie przypomina dziecinnego...

http://allegro.pl/3-nowe-obrazeczki-next-ptak-kot-mis-pokoj-marzen-i1476206760.html
Olus ja wlasnie te bede kupowac 🙂 tylko oczywiscie innego koloru, jeszcze nie wymyslilam w jakim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🥴
To była jedna z najgorszych nocy w moim życiu. Dostałam takich bóli brzucha i żołądka że myślałam że to już koniec. Najpierw zaczęło się od kręgosłupa - nie wiedziałam jak leżeć żeby przeszło a potem zrobiło mi się niedobrze i cały brzuch się napiął. Poleciałam do kibelka i siedziałam na klopie pół godziny - bolało mnie tak że nie byłam w stanie się ruszyć ani mamy zawołać a spociłam się jak świnia. Najpierw myślałam że to już "to" i że mi zaraz wody odejdą i się posram z nerwów. Ale potem mama chyba usłyszała moje dyszenie bo się obudziła i ruszyła do akcji. Zrobiła mi herbaty i dała nospę i przeszło po jakieś godzinie. Chyba z setkę zdrowasiek na tym kiblu wymodliłam.

Powiem wam że po tym co czułam wcale się nie zmartwię jak tą cesarkę mi zrobią. Przyjadę sobie spokojnie do szpitala na konkretną godzinę i tyle a nie w jakimś stresie, bólach i amoku będę jechać. 🤢 🤢 🤢

Dzisiaj mam zamiar spędzić dzień w łóżku bo osłabłam nieźle. A moje dziecko zamilkło - tylko od czasu do czasu da lekko o sobie znać. Pewnie się bidulka wystraszyła sama takiej sytuacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...