Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
myślicie że Lence może się nie podobać to że dziś nic nie jadłam?????? bo ona chyba oszalała

no jasne, mamuśka już od przedpoczątku dba o linię córki 😁 Weź kobieto się ogarnij i coś zjedz; bo zobaczysz jak Ci się Lenka mścić będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
no to się Januszowi oberwało 😁

i dobrze 😁

jak dla mnie to Marta powinna dostac w jape 🙂 gdyby ona nie chciala to z januszem by sie nie spotykala 🙂

a to swoją drogą ale on też nie musiał się komuś pchać z buciorami więc za darmochę nie wyhaczył 😁

Oboje tu zawinili alekoleś jako dojrzały facet po przejściach nie powinien młodej zawracać głowy; zwłaszcza jeśli z niego taki dobry ojciec... Kto jak kto ale on powinien zczaić, że coś tu nie jest w porządku w stosunku do syna Marty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
myślicie że Lence może się nie podobać to że dziś nic nie jadłam?????? bo ona chyba oszalała

no jasne, mamuśka już od przedpoczątku dba o linię córki 😁 Weź kobieto się ogarnij i coś zjedz; bo zobaczysz jak Ci się Lenka mścić będzie

Anka nie mogę po nocnych i porannych akcjach
zjadłam tylko rano kisiel i trochę krakersów przez cały dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
myślicie że Lence może się nie podobać to że dziś nic nie jadłam?????? bo ona chyba oszalała

no jasne, mamuśka już od przedpoczątku dba o linię córki 😁 Weź kobieto się ogarnij i coś zjedz; bo zobaczysz jak Ci się Lenka mścić będzie

Anka nie mogę po nocnych i porannych akcjach
zjadłam tylko rano kisiel i trochę krakersów przez cały dzień


Aaa to jak cię na haftowanie bierze to co innego; mały post raczej nie zaszkodzi ale i tak lepiej jakbyś coś spróbowała zjeść, masz może jakiś kleik czy kaszkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
myślicie że Lence może się nie podobać to że dziś nic nie jadłam?????? bo ona chyba oszalała

no jasne, mamuśka już od przedpoczątku dba o linię córki 😁 Weź kobieto się ogarnij i coś zjedz; bo zobaczysz jak Ci się Lenka mścić będzie

Anka nie mogę po nocnych i porannych akcjach
zjadłam tylko rano kisiel i trochę krakersów przez cały dzień


Aaa to jak cię na haftowanie bierze to co innego; mały post raczej nie zaszkodzi ale i tak lepiej jakbyś coś spróbowała zjeść, masz może jakiś kleik czy kaszkę?


nie nie mam takich specyfików
jakieś suchary są, chrupnę trochę a od rana zacznę nadrabiać, dobrze przynajmniej że już nie rzygam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
O matko - widziałyście to?

http://youcandance.plejada.pl/47,20587,5,ycd_6_exclusive_tego_nie_bylo_w_tv_-_odcinek_2,1,wideo.html


........"że tak powiem................"
Wiola dziękuję za tego linka na prawdę od razu mam lepszy humor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A na onecie piszą o tym co wczoraj Dorka zapodała :
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/ojciec-umiescil-dramatyczny-film-w-internecie,1,4207340,region-wiadomosc.html


tego to wogole nie moglam sluchac wylaczylam glos i tylko czytalam bo łzy to mi same pociekly Tylko wziąść taka matke za łeb i pierdolnąć o ścianę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A na onecie piszą o tym co wczoraj Dorka zapodała :
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/slask/ojciec-umiescil-dramatyczny-film-w-internecie,1,4207340,region-wiadomosc.html


tego to wogole nie moglam sluchac wylaczylam glos i tylko czytalam bo łzy to mi same pociekly Tylko wziąść taka matke za łeb i pierdolnąć o ścianę


I takie suki mają dzieci. Szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...