Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Matylda, jak to nie znasz słowa syrki? 😁 o serdelkach też nie wiedziałaś 😁

kuźwa jak wy nie wiadomo z jakich regionów to skąd mam to znać

a co ma region do tego???
akurat z dwóch różnych regionów jesteśmy 😜
a serdelki w każdym regionie sprzedają 😁

no bo nie znam tego słowa myślałam ze to z jakiejś gwary albo dialektu
a serdelki może i sprzedają tylko żeby znać ich nazwę to trzeba je kupować a ja tego niegdy w gębie nie miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Matylda, jak to nie znasz słowa syrki? 😁 o serdelkach też nie wiedziałaś 😁

kuźwa jak wy nie wiadomo z jakich regionów to skąd mam to znać

a co ma region do tego???
akurat z dwóch różnych regionów jesteśmy 😜
a serdelki w każdym regionie sprzedają 😁

no bo nie znam tego słowa myślałam ze to z jakiejś gwary albo dialektu
a serdelki może i sprzedają tylko żeby znać ich nazwę to trzeba je kupować a ja tego niegdy w gębie nie miałam

ręce mi opadają czasem jak czytam co piszesz 😁
ja też nie kupuję a nazwę znam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się dziś napracowałam ojojj 🙂 czytam to już każdej coś dolega 🙂 mnie od miesiąca krocze napier*** ze czasem w nocy jak się przewracam to się budzę z bólu lekarz powiedział ze to mała tak główką pcha... w czw 35 tydz mi się zaczął boziu jak mi dziwnie strasznie jak patrzyłam na was co niektóre ze już 35 to tak myślałam boziu kiedy ja..a tu za tydz 36 już będzie hehe tak mi dziwnie... pierwsza pewnie będzie Ewelina a ciekawe która druga? 🙂 obstawiamy heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zaraz mnie wyśmiejecie ale tak mnie zastanawia jak macie co niektóre te rozwarcie to w kroku czuć różnice jest jakoś szerzej czy coś czy tego nie czuć bo jest to jakoś głęboko? no np. jak sie palec włoży? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
ale się dziś napracowałam ojojj 🙂 czytam to już każdej coś dolega 🙂 mnie od miesiąca krocze napier*** ze czasem w nocy jak się przewracam to się budzę z bólu lekarz powiedział ze to mała tak główką pcha... w czw 35 tydz mi się zaczął boziu jak mi dziwnie strasznie jak patrzyłam na was co niektóre ze już 35 to tak myślałam boziu kiedy ja..a tu za tydz 36 już będzie hehe tak mi dziwnie... pierwsza pewnie będzie Ewelina a ciekawe która druga? 🙂 obstawiamy heheh

a dlaczego Ewelina pierwsza???????????????
teraz już każda może byc pierwsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
ale się dziś napracowałam ojojj 🙂 czytam to już każdej coś dolega 🙂 mnie od miesiąca krocze napier*** ze czasem w nocy jak się przewracam to się budzę z bólu lekarz powiedział ze to mała tak główką pcha... w czw 35 tydz mi się zaczął boziu jak mi dziwnie strasznie jak patrzyłam na was co niektóre ze już 35 to tak myślałam boziu kiedy ja..a tu za tydz 36 już będzie hehe tak mi dziwnie... pierwsza pewnie będzie Ewelina a ciekawe która druga? 🙂 obstawiamy heheh

a dlaczego Ewelina pierwsza???????????????
teraz już każda może byc pierwsza


bo leży w szpitalu i może już rodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
Matylda dzisiaj kuje jak kaktus 😁

bez przesady
mam zajebisty humor
terrorystka ciut mnie wkurza i czasem sobie siknę albo popłaczę ale tak to git
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Matylda dzisiaj kuje jak kaktus 😁


tak coś właśnie zauważyłam 🙂
Matylda idź już spać
(żarcik oczywiście)

zwyczajnie się czepiacie mam nadzieję że nie dlatego że mam ubogie słownictwo????????????
a z tą Eweliną to tak zapytałam bo ta sytuacja jest dla mnie co najmniej dziwna a to że leży w szpitalu nie znaczy że będzie pierwsza zwłaszcza że zdaje się że oni robią wszystko żeby jednak nie urodziła
a my wszystkie jesteśmy na takim etapie że każda może już zacząć rozwiązywać ten worek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Matylda dzisiaj kuje jak kaktus 😁


tak coś właśnie zauważyłam 🙂
Matylda idź już spać
(żarcik oczywiście)

zwyczajnie się czepiacie mam nadzieję że nie dlatego że mam ubogie słownictwo????????????
a z tą Eweliną to tak zapytałam bo ta sytuacja jest dla mnie co najmniej dziwna a to że leży w szpitalu nie znaczy że będzie pierwsza zwłaszcza że zdaje się że oni robią wszystko żeby jednak nie urodziła
a my wszystkie jesteśmy na takim etapie że każda może już zacząć rozwiązywać ten worek


ja zażartowałam i tyle 🙂 bo sama mam czasem takie dni że kuła bym wszystko myślałam że Ciebie naszło 🙂
Jakie ubogie słownictwo co ma piernik do wiatraka syry można zaliczyć do slangu więc nie każdy musi wiedzieć, więc czym się przejmujesz.

Chyba zaraz usnę już ledwo siedzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
Matylda dzisiaj kuje jak kaktus 😁


tak coś właśnie zauważyłam 🙂
Matylda idź już spać
(żarcik oczywiście)

zwyczajnie się czepiacie mam nadzieję że nie dlatego że mam ubogie słownictwo????????????
a z tą Eweliną to tak zapytałam bo ta sytuacja jest dla mnie co najmniej dziwna a to że leży w szpitalu nie znaczy że będzie pierwsza zwłaszcza że zdaje się że oni robią wszystko żeby jednak nie urodziła
a my wszystkie jesteśmy na takim etapie że każda może już zacząć rozwiązywać ten worek

ja nie mogę jeszcze, bo nie mam spakowanej torby!!! a co gorsze, nie mam żadnych ubranek popranych i poprasowanych!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
oj Matyldo nasza kochana, ja to płaczę co noc, bo mój facet tak chrapie, że spać nie mogę. Przez to się kłócimy itp. Dzisiaj w nocy i wczoraj musiałam go na kanapę wygonić, chociaż jest mała.



e tam ja już nawet ze swoim nie gadam

jak był chory też spaliśmy oddzielnie i teraz juz jestem pewna że tak zostanie na bardzo bardzo długo
mogę spać w poprzek, nie muszę uważać na żadne szturchnięcia, nikt nie chrapie ani nie pierdzi- błogostan choroba pomogła podjąć mi decyzje- nie sypiamy już w jednym lóżku 🤪
a dziś mam fajny dzionek tzn w sumie miałam bo już ktoś zaczyn mnie wkurzać, tylko mam problem bo nie mam co oglądać i chyba se zaraz pójdę bo Leon coś ostatnio wcześniej wstaje więc pobudka pewnie o 6.00

a jutro przyjeżdża kuzynka z 3 córkami i dwumiesięczną Leną której miałam być chrzestną 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
aaa i nie mam materacyka do łóżeczka i ochraniacza i wózka!

UWAGA UWAGA KOLEJNE PYTANIE PEWNIE NIE NA MIEJSCU :
Co to jest ochraniacz do wózka??????????????????????????????????????/

Nina ani mi się waż nie ma spania 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
oj Matyldo nasza kochana, ja to płaczę co noc, bo mój facet tak chrapie, że spać nie mogę. Przez to się kłócimy itp. Dzisiaj w nocy i wczoraj musiałam go na kanapę wygonić, chociaż jest mała.



e tam ja już nawet ze swoim nie gadam

jak był chory też spaliśmy oddzielnie i teraz juz jestem pewna że tak zostanie na bardzo bardzo długo
mogę spać w poprzek, nie muszę uważać na żadne szturchnięcia, nikt nie chrapie ani nie pierdzi- błogostan choroba pomogła podjąć mi decyzje- nie sypiamy już w jednym lóżku 🤪
a dziś mam fajny dzionek tzn w sumie miałam bo już ktoś zaczyn mnie wkurzać, tylko mam problem bo nie mam co oglądać i chyba se zaraz pójdę bo Leon coś ostatnio wcześniej wstaje więc pobudka pewnie o 6.00

a jutro przyjeżdża kuzynka z 3 córkami i dwumiesięczną Leną której miałam być chrzestną 🤢

noo to musisz być wypoczęta, bo cię wykończą.
Ja też spadam, bo jeszcze muszę naczynia pozmywać ;/ a miałam tak czysto w domu ;/ ehhh
Dobranoc kobiety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
aaa i nie mam materacyka do łóżeczka i ochraniacza i wózka!

UWAGA UWAGA KOLEJNE PYTANIE PEWNIE NIE NA MIEJSCU :
Co to jest ochraniacz do wózka??????????????????????????????????????/

Nina ani mi się waż nie ma spania 😠

ochraniacz do łóżeczka 😁 na szczebelki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiagda napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
aaa i nie mam materacyka do łóżeczka i ochraniacza i wózka!

UWAGA UWAGA KOLEJNE PYTANIE PEWNIE NIE NA MIEJSCU :
Co to jest ochraniacz do wózka??????????????????????????????????????/

Nina ani mi się waż nie ma spania 😠

ochraniacz do łóżeczka 😁 na szczebelki 😁


ale ze wzrokiem to mam problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...