Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

matylda hahahaha
jestem pozmywałam mąż wpadł chciała kanapki a chleba nie ma, rosół podgrzałam.
Ide sprzątne w końcu reszte w tej biblioteczce bo co zaczne to ktoś przyjeżdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
ja wzielam sie ostatnio ostro do pracy!pomylam okna i zaczelam ogarniac mieszkanko zeby bylo czysto bo nie wiadomo kiedy mi sie pojedzie do szpitala nawet juz rozstawilam lozeczko teraz tylko czekac na synka kiedy sie w nim pojawi 🙂


no u ciebie to juz może byc na dniach
no niech się w końcu któraś rozpakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej a ja niby jestem głodna ale niby nie jestem no ale w sumie mogę coś wszamać tylko nie mam co myślicie ża taka pizza z mrożonki mi nie zaszkodzi???????????ja wiem że to sama chemia ale mam teraz na to ochotę i dawno dawno takiej nie jadłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyminka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
ja wzielam sie ostatnio ostro do pracy!pomylam okna i zaczelam ogarniac mieszkanko zeby bylo czysto bo nie wiadomo kiedy mi sie pojedzie do szpitala nawet juz rozstawilam lozeczko teraz tylko czekac na synka kiedy sie w nim pojawi 🙂


no u ciebie to juz może byc na dniach
no niech się w końcu któraś rozpakuje 🙂

nie nie nie
powinnyśmy sie rozpakować wszystkie razem a tak te co urodzą będa już o dzieciach pisać , inne będą się denerwować i niecierpliwić , powinnyśmy wybrać jakąś optymalną datę na wspólne wywołanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
Andziucha napisał(a):
ja wzielam sie ostatnio ostro do pracy!pomylam okna i zaczelam ogarniac mieszkanko zeby bylo czysto bo nie wiadomo kiedy mi sie pojedzie do szpitala nawet juz rozstawilam lozeczko teraz tylko czekac na synka kiedy sie w nim pojawi 🙂


no u ciebie to juz może byc na dniach
no niech się w końcu któraś rozpakuje 🙂

nie nie nie
powinnyśmy sie rozpakować wszystkie razem a tak te co urodzą będa już o dzieciach pisać , inne będą się denerwować i niecierpliwić , powinnyśmy wybrać jakąś optymalną datę na wspólne wywołanie 😉


o racja nie pomyslałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
tyminka napisał(a):
Ola z tą moja paczka to sie cuda dzieja dzis przyszła ale nikt pieniedzy nie chciał

no to ja bym do góry skakała 😉


haha ale jaja 150zł w kieszeni zostało, jak sie upomni to oczywiście przeleje nie jestem świnia a jak nie bo maja bajzel w wysyłkach to sie tam upominac nie będe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Ola z tą moja paczka to sie cuda dzieja dzis przyszła ale nikt pieniedzy nie chciał

może rzeczywiście dziewczyna w szpitalu i ktoś jej przysługę zrobił i wysłał a nie wiedział że za pobraniem miało być 🙂
ja tam też uczciwa jestem, jak się odezwie to jej kasę wyślij albo sama przekazem na adres nadawcy i już 🙂 sumienie czyste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam artykuł dla Wioli i Brechti, pewnie i tak nic nie pomoze ale warto sprobowac 🙂

pomóż dziecku się obrócić
jesli przed porodem okaze sie , ze maluszek ma problemy z przyjeciem pozycji glowkowej, w jej uzyskaniu moze mu pomoc mama. zaleca sie wtedy takie cwiczenia :

PERSWAZJA PSYCHICZNA
mama lezy na plecach na stosie poduszek , tak aby posladki byly wyzej . koncetruje uwage na dziecku i siła woli nakazuje mu sie obrucic, jesli sie nie uda to za pierwszym razem, powinna probowac dalej. po pewnym czasie dziecko moze sie obrocic . Gdy to juz zrobi , mama powinna wstac, by jego glowka ulozyła sie w odpowienim miejscu.
GIMNASTYKA
mama kładzie sie na brzuchu z biodrami uniesionymi wyzej niz plecy . kolysze sie z boku na bok przez kilkanascie minut . cwiczenia nalezy powtarzac po kilka razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...