Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiola1983 napisał(a):
Sto lat, sto lat Matylda!!!

Wszystkiego najlepszego dla ciebie i Lenki 🙂 Głowa do góry - jedną duszyczkę, która będzie cię kochać bezwarunkowo już w sobie nosisz. A i inne się znajdą więc zero stresu.
Życzę ci spokojnego rozwiązania i dużo zdrówka dla was obojga 🙂

Tutliputli - najgorsze jest jednak to że nie ten mój lekarz co mi będzie cc robił nie zlecił tego posiewu 😞 A jeden o drugim nic nie wiem i nie wiem jak to rozwiązać 😞

Dzięki Wiola,
a może powiedz swojemu lekarzowi że zrobiłaś te badania na własną rękę , z resztą co go to obchodzi masz i tyle a wynik konsultujesz z nim i zobaczysz co powie,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):


Tutliputli - najgorsze jest jednak to że nie ten mój lekarz co mi będzie cc robił nie zlecił tego posiewu 😞 A jeden o drugim nic nie wiem i nie wiem jak to rozwiązać 😞

Dzięki Wiola,
a może powiedz swojemu lekarzowi że zrobiłaś te badania na własną rękę , z resztą co go to obchodzi masz i tyle a wynik konsultujesz z nim i zobaczysz co powie,



ja tez bym tak zrobiła ze bym powiedziala ze zrobilam na wlasna reke i co o tym sadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
dalam po oklasku Matyldzie Kasi i Wioli i uciekam 🙂

a ja Tobie
wracaj szybko

a czy ktoś może mi wyjaśnić jak wyglada to pobranie tego posiewu?????????pytam serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
dalam po oklasku Matyldzie Kasi i Wioli i uciekam 🙂

a ja Tobie
wracaj szybko

a czy ktoś może mi wyjaśnić jak wyglada to pobranie tego posiewu?????????pytam serio


Dzwoniłam właśnie do tego centrum i odbiorę sobie oryginał wyniku jutro i w poniedziałek pokażę temu lekarzowi mojemu - zobaczymy co powie. Może mnie zjebać - ważne żeby małej nic nie groziło. To jest dla mnie najważniejsze.

A to badanie wygląda tak że na takim długim patyczku z wacikiem pobiera ci lekarz wymaz z pochwy i daje do analizy - nie boli, nie kłuje, nie piecze 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
dalam po oklasku Matyldzie Kasi i Wioli i uciekam 🙂

a ja Tobie
wracaj szybko

a czy ktoś może mi wyjaśnić jak wyglada to pobranie tego posiewu?????????pytam serio


Dzwoniłam właśnie do tego centrum i odbiorę sobie oryginał wyniku jutro i w poniedziałek pokażę temu lekarzowi mojemu - zobaczymy co powie. Może mnie zjebać - ważne żeby małej nic nie groziło. To jest dla mnie najważniejsze.

A to badanie wygląda tak że na takim długim patyczku z wacikiem pobiera ci lekarz wymaz z pochwy i daje do analizy - nie boli, nie kłuje, nie piecze 😉 😉

oki tak zrób
a pytałam dlatego że mój lekarz jeszcze nic o tym nie mówił, ja myślałam że może w szpitalu mi pobiorą i nic
i wolałabym żeby mój to zrobił i oddał do badania w laboratorium w szpitalu niż jakbym miała to robić właśnie gdzieś indziej i ktoś inny miałby mi tam grzebać
bo ostatnio i tak coś za dużo osób oglądało moją Grażynę, w szpitalu w zabiegowym 4 razy byłam na badaniu i siedziało tam 7-8 osób a ja rozwalona na samolocie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda wszystkiego najlepszego 🙂

Odnośnie wcześniejszych pytań waszych; mi się brzuch opuscił i to bardzo musze co chwile do lazienki chodzić.
Koszule kupiłam 3 bo może sie cos zakrwawić :P

i wiadomość dla tych (bez obrazy oczywiście) które rzadko zaglądają napisza cześć i czekają lekko podenerwowane 🙂
Słuchajcie kochane jak jest jakis temat na forum i któras wczodzi pisze czesc i zadna nie odp to normalne ze czekamy zeby taka os. wbiła sie do rozmowy...
bo ostatnio to jakoś czesto pretęsje wynikają z tego powodu 🙂
wchodzic udzielać sie a nie pretesje nie wiadomo za co 🙂
to tyle tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
dalam po oklasku Matyldzie Kasi i Wioli i uciekam 🙂

a ja Tobie
wracaj szybko

a czy ktoś może mi wyjaśnić jak wyglada to pobranie tego posiewu?????????pytam serio


Dzwoniłam właśnie do tego centrum i odbiorę sobie oryginał wyniku jutro i w poniedziałek pokażę temu lekarzowi mojemu - zobaczymy co powie. Może mnie zjebać - ważne żeby małej nic nie groziło. To jest dla mnie najważniejsze.

A to badanie wygląda tak że na takim długim patyczku z wacikiem pobiera ci lekarz wymaz z pochwy i daje do analizy - nie boli, nie kłuje, nie piecze 😉 😉


tez juz to miałam robione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Nina, dzięki za życzenia a co do tych aktywności niektórych to popieram 🤪
czasem jak napiszą cześć to nawet nie widać tak ostro naginamy, trzeba od razu wbijać się do rozmowy

OLA where are you?????????? teraz sobie przypomniałam że pisałaś ze jak mała się nie będzie ruszała o o 22.00 pojedziesz do szpitala, mam nadzieję że nigdzie nie pojechałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
dalam po oklasku Matyldzie Kasi i Wioli i uciekam 🙂

a ja Tobie
wracaj szybko

a czy ktoś może mi wyjaśnić jak wyglada to pobranie tego posiewu?????????pytam serio


Dzwoniłam właśnie do tego centrum i odbiorę sobie oryginał wyniku jutro i w poniedziałek pokażę temu lekarzowi mojemu - zobaczymy co powie. Może mnie zjebać - ważne żeby małej nic nie groziło. To jest dla mnie najważniejsze.

A to badanie wygląda tak że na takim długim patyczku z wacikiem pobiera ci lekarz wymaz z pochwy i daje do analizy - nie boli, nie kłuje, nie piecze 😉 😉


ale drapie 😁

dzień dobry 🙂
tyminka, ty z rana z taką świętą racją 😁 popieram 🙂
Ja już po śniadaniu, pogoda nie sprzyja spacerom ( tylko 3 stopnie 🤪 ), nie mam pomysłu na dzisiejszy dzień 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
cześć Nina, dzięki za życzenia a co do tych aktywności niektórych to popieram 🤪
czasem jak napiszą cześć to nawet nie widać tak ostro naginamy, trzeba od razu wbijać się do rozmowy

OLA where are you?????????? teraz sobie przypomniałam że pisałaś ze jak mała się nie będzie ruszała o o 22.00 pojedziesz do szpitala, mam nadzieję że nigdzie nie pojechałaś


ja sobie myślę, że jednak Ola pojechała, ale wszystko było ok i teraz zmęczona odsypia stres. Taką mam głęboką bardzo nadzieję 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja nie wiem ile u mnie stopni ale wieje normalnie jakiś HALNY 🤪 🤪
jak już Leon ulokował się w budzie tzn że jest na prawdę nieprzyjemnie
dobra ja odkurzyłam wszystko ogarnęłam a teraz mokra robota czyli łazienka i podłogi i będzie git hihi a dopiero 9.20 suuuuuuuuuuuuuuuuper
jednak warto wstawać o 4.00- no w sumie od tej godziny nie śpię bo na dole telefon dzwonił ciągle a mama nie odbierała myślałam że mnie kurwica weźmie , przestał dzwonić o 6.00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
no narzuciłaś dzisiaj tempo, aż się czuję leniem przy tobie 😁 😁

przestań
przecież ja nigdy nic nie robię
a tak se pomyślałam że muszę parę rzeczy zrobić bo mamy mieć tych niespodziewanych gości bo mamy pogrzeb tzn pogrzeb nie w mojej rodzinie ale ci co przyjadą to moja rodzina i u nas się zatrzymają no i dziś jeszcze ta wizyta a skoro wstałam w wcześniej to chociaż ciut to wykorzystam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda wszystkiego naj najlepszego z okazji urodzin ! 🙂 Duzo zdrowka przede wszystkim, szczescia, milosci, bezbolesnego porodu i mniej nerwow 😉 Pamietaj, ze najwazniejsza osobe nosisz w brzuszku, ktora pokocha Cie taka jaka jestes 🙂 100 latek kochana ! 😘
P.S chcialam dodac jakies zdjecie, ale zapomnialam jak to sie robi ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a w DDTVN wlasnie mowili, ze nawet dzieci w krochmalu mozna kapac, jesli maja np Atopowe Zapalenie Skory.. jednak ta nasza Kasia troche racji czasami ma hehe 😜 A co do Oli to tez sie juz martwie, mam nadzieje, ze wszystko jest ok, moze dluzej pospala po prostu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
Matylda wszystkiego naj najlepszego z okazji urodzin ! 🙂 Duzo zdrowka przede wszystkim, szczescia, milosci, bezbolesnego porodu i mniej nerwow 😉 Pamietaj, ze najwazniejsza osobe nosisz w brzuszku, ktora pokocha Cie taka jaka jestes 🙂 100 latek kochana ! 😘
P.S chcialam dodac jakies zdjecie, ale zapomnialam jak to sie robi ☺️

DZIĘKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie przejmuj się życzenia ważniejsze niż fotka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia, trochę ?! czasami ?!!
przykrość mnie dopadła.. 😉 😉 😉 😉
😁 😁 😁 😁
gdyby z Olą było coś nie tak, na pewno wysłałaby nam chociaż smsa 🙂

idę w ślady Matyldy, posprzątam troszkę 😁
troszkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
asia, trochę ?! czasami ?!!
przykrość mnie dopadła.. 😉 😉 😉 😉
😁 😁 😁 😁
gdyby z Olą było coś nie tak, na pewno wysłałaby nam chociaż smsa 🙂

idę w ślady Matyldy, posprzątam troszkę 😁
troszkę...

ojj przeciez wiesz, ze to byla taka ironia 😁 wiesz duuuuuuzo i czeeesto 😁 ja ide wlosy umyc, najwyzsza pora 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Matylda wszystkiego naj najlepszego z okazji urodzin ! 🙂 Duzo zdrowka przede wszystkim, szczescia, milosci, bezbolesnego porodu i mniej nerwow 😉 Pamietaj, ze najwazniejsza osobe nosisz w brzuszku, ktora pokocha Cie taka jaka jestes 🙂 100 latek kochana ! 😘
P.S chcialam dodac jakies zdjecie, ale zapomnialam jak to sie robi ☺️


na forum to na http://www.iv.pl/ i wczytac z kompa chyba ze chodzi ci o miniaturke twojego ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂
Jak to miło że ktoś się o mnie martwi 😉 Na szczęście niepotrzebnie, wprawdzie mała rusza się ale bardzo leniwie i jakoś tak jak nie ona... no ale się rusza a to znak że jest ok 🙂

A teraz do meritum

MATYLDA


Życzę Ci tego wszystkiego o czym marzysz, samych pogodnych dni, dobrych ludzi na Twojej drodze, miłości gorącej jak ogień i czerwonej jak wino a jeśli kiedyś zapłaczesz - życzę Ci aby były to łzy szczęścia.

Najbardziej jednak życzę Ci spełnienia w:

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/49297178191164484252.jpg[/IMG][/URL]

i tego żeby ta maleńka dłoń nigdy Cię nie opuściła i była podporą i radością w życiu:

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/02348142370373949850.jpg[/IMG][/URL]

100 LAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...