Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fajne ciało nie jest złe 😁

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/73839995264853458079.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/30403477639890588567.jpg[/IMG][/URL]

Kasia nie masz TV to chociaż tu sobie popatrz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
a tak zmieniając temat to wiecie ze jeszcze nie uświadomiłam sobie że to już koncówka i mogę w każdej chwili zaqcząć rodzić hehe chyba bede w szoku jak się zacznie 🙂
no wlasnie.. wiem o czym mowisz, ja te ostat nie dwa tygodnie musze spedzic przygotowujac sie do tego ze to juz final i ze wszystko sie zaraz zmieni. Jak to lekarz moj powiedzial ze za te dwa tygodnie ustalimy wszystko bo on sam nie wierzy ze ja sobie jeszcze pochodze, az sie usmiechal jak mi tam grzebal bo nie wierzyl ze ja jeszcze chodze, jak stwierdzil ktos u gory chyba nade mna czuwa. Ale wspomnial ze moze jednak postanowi mnie polozyc do szpitala cholera jasna.. bo bedzie chcial mnie miec na obserwacji. Ale nie dam sie 🙂 Chce zaczac rodzic w domu i tu juz sie postaram by sie zaczelo, odstawie leki i bede robic wszystko by sie zaczelo a w szpitalu to sie tak nie da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
a tak zmieniając temat to wiecie ze jeszcze nie uświadomiłam sobie że to już koncówka i mogę w każdej chwili zaqcząć rodzić hehe chyba bede w szoku jak się zacznie 🙂


mi sie dzis 9 miesiąc zaczął i mówie do Daniela no teraz może zdarzyć się wszystko 🙂tylko nie zapomnij aparatu wziąć pamietaj mówi ze bedzie pamiętał ale wiem ze ja bede musiała 🙂
Ja sie teraz nie boje ale jak wyobrazam sobie taka syt. ze zaczynam rodzić zaczynam czuc sie inaczej to i lewatywa nie bedzie potrzebna obsram sie ze strachu az boje sie myslec jak to bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo tak teraz sobie mysle ze siedze moecze sobie stopy w wodzie i bede musiała cos w necie zrobic a ona bedzie płakc i co wtedy szybko leciec do niej i nic juz nie zrobie 🙂 takie to dziwne, a jak wczoiraj lezałam to sobie tak pomyslałam... ciąża to nic i ten cały stres czy wszytsko ok teraz juz bedzie tak zawsze do konca zycia stach o dziecko...juz bedzie tak zawsze, bedzie biegunka to znów stres czy dzidzi sie nic nie dzieje bedzie kichac to strach itp. i juz tak zawsze nieby banalne i oczywiste al jednak ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
ola bo nas dziewczyny zlinczują bo one temat zmieniają 🤪


róbcie co chcecie ogladajcie co chcecie mi nic do tego możecie tu wstwiac co wam sie tylko podoba był temat to wypowiedziałam sie i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
ja sie nie boje porodu ale jakoś nie mogę sobie uświadomić ze to już i tak jak ty Justyna tez bym chciala zeby wszystko sie zaczelo w domu bo jak patrzylam w szpitalu na dziewczyny po terminie jak sie mecza czekajac na porod to masakra


właśnie tego sie boje rodzic po terminie ... najlpiej tak znienacka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
ja sie nie boje porodu ale jakoś nie mogę sobie uświadomić ze to już i tak jak ty Justyna tez bym chciala zeby wszystko sie zaczelo w domu bo jak patrzylam w szpitalu na dziewczyny po terminie jak sie mecza czekajac na porod to masakra


właśnie tego sie boje rodzic po terminie ... najlpiej tak znienacka 🙂


zgadza sie najlepiej do szpitala i odrazu na porodówke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie wiecie moje dwie kumpele lakarz badal w dzien i jednej pow ze uuu jeszcze dwa tyg spokojnie i niestety musiała jechac na ostry dyżur bo jeszcze tego samego dnia urodziła 🙂
i wez tu słuchaj co? a druga wypisali bo na ktg nic nie widac ale ona mówi no to nie mozliwe ja rodze i przy drzwiach sie cofnęła bo co ? zaczeła rodzić i urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie wiecie moje dwie kumpele lakarz badal w dzien i jednej pow ze uuu jeszcze dwa tyg spokojnie i niestety musiała jechac na ostry dyżur bo jeszcze tego samego dnia urodziła 🙂
i wez tu słuchaj co? a druga wypisali bo na ktg nic nie widac ale ona mówi no to nie mozliwe ja rodze i przy drzwiach sie cofnęła bo co ? zaczeła rodzić i urodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam: mnie nie ruszają tacy faceci, wypoceni na siłowniach, opaleni na solarkach 🤔
i ja z kolei mam ogroooomną słabość do owłosionych: no musi mieć futro i koniec kropka, inaczej się nie liczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
E tam: mnie nie ruszają tacy faceci, wypoceni na siłowniach, opaleni na solarkach 🤔
i ja z kolei mam ogroooomną słabość do owłosionych: no musi mieć futro i koniec kropka, inaczej się nie liczy.
fuuu 😁


e tam fuu: mój ma aż skrzydła na plecach: uwielbiam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
E tam: mnie nie ruszają tacy faceci, wypoceni na siłowniach, opaleni na solarkach 🤔
i ja z kolei mam ogroooomną słabość do owłosionych: no musi mieć futro i koniec kropka, inaczej się nie liczy.

🤪
o nie! mój gdy się poznaliśmy to nie miał ani jednego a teraz bliżej 30- stki prawie całą klate ma owłosioną! ale jakoś się przyzwyczaiłam ale gdyby przyszło mi z takim misiem to nie!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
E tam: mnie nie ruszają tacy faceci, wypoceni na siłowniach, opaleni na solarkach 🤔
i ja z kolei mam ogroooomną słabość do owłosionych: no musi mieć futro i koniec kropka, inaczej się nie liczy.
fuuu 😁


e tam fuu: mój ma aż skrzydła na plecach: uwielbiam !!!
ja niecierpieeee ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
E tam: mnie nie ruszają tacy faceci, wypoceni na siłowniach, opaleni na solarkach 🤔
i ja z kolei mam ogroooomną słabość do owłosionych: no musi mieć futro i koniec kropka, inaczej się nie liczy.

🤪
o nie! mój gdy się poznaliśmy to nie miał ani jednego a teraz bliżej 30- stki prawie całą klate ma owłosioną! ale jakoś się przyzwyczaiłam ale gdyby przyszło mi z takim misiem to nie!!!!!!!!!!!!!



moj ma 27 lat i puki co ma ale niewiele tego praktycznie wogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...