Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
oj dziewczyny, nie ma się o co sprzeczać. Te co mogą i chcą to chodzą, a te co nie to nie. I tak będziemy cudownymi mamami, więc CISZA! 😁

u nas się niedługo zrobi jak na wrześniówkach dzisiaj, aż jedną admin zbanował 😁

NAWET WIEM JAKI NICK BY DO CIEBIE PASOWAŁ 😉

zaraz Ci ignora dam - jeszcze słowo 😉

co to jest IGNOR???????????????????????????????????????????????????
INDOR to wiem 😜

buahahahahah - pls nie osłabiaj mnie - głupol nooo 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
oj dziewczyny, nie ma się o co sprzeczać. Te co mogą i chcą to chodzą, a te co nie to nie. I tak będziemy cudownymi mamami, więc CISZA! 😁

ja nie będę cudowną mamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tez nie 🙂

zesrał się goły w rogu stodoły 😁
przestańcie gadać takie głupoty

bo Klaudia gada głupoty ( bez obrazy) skąd może wiedzieć jakimi bedziemy mamami
co najwyżej można sie starać a ze staran w moim wypadki i tak DUPA

ooooooooo i teraz będzie, że Klaudia to całe zło 😁

no właśnie. Chyba z hormonami się Wam coś moje drogie porobiło ;>
Pewnie, zakładajmy teraz, że nie będziemy dobrymi matkami 😁 ja tam wiem swoje i już 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
oj dziewczyny, nie ma się o co sprzeczać. Te co mogą i chcą to chodzą, a te co nie to nie. I tak będziemy cudownymi mamami, więc CISZA! 😁

ja nie będę cudowną mamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tez nie 🙂

zesrał się goły w rogu stodoły 😁
przestańcie gadać takie głupoty

bo Klaudia gada głupoty ( bez obrazy) skąd może wiedzieć jakimi bedziemy mamami
co najwyżej można sie starać a ze staran w moim wypadki i tak DUPA

ooooooooo i teraz będzie, że Klaudia to całe zło 😁

ło no ktoś musi
zawsze ktoś jest winien zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Ewelina, kończąc temat z mojej strony: możesz chodzić to chodź, a nawet sobie biegaj:
każda z nas mierzy siły na zamiary: co jednej wolno, drugiej niekoniecznie, co jedna może, druga niekoniecznie.
i po co od razu przytyki o nożycach i stole 🤨 🤨 ?
równie dobrze mogłabym wyrzucić, dlaczego spałaś dzisiaj tak długo skoro ja wstałam o 7 ? 😁 😁
powinnaś tak jak niektóre z nas wstawać skoro świt 😜 😜

Ola, no właśnie nie czuję się dobrze: cały czas czuję się poddenerwowana, cała trzęsę się w środku, nie wiem czemu, twardnieje mi brzuch i tu odpowiem na pytanie Matyldy: cały dzień przeleżałam sobie z książką. Nospą już nie chce się faszerować, bo wyjadłam dzienny limit 😁
I jeszcze raz jak ktoś kuźwa zadzwoni i będzie się pytał, czy urodziłam, to szlag mnie trafi 😠 😠

daj mi swój nr telefonu plizzzzzzzzzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
intere kogos ten pokoj ? 😁 bo nie wiem czy sie fatygowac 😉

interere dawaj te foty 😁

Tyska wrzucaj - czekamy 🙂


tiaa. tyska, jeszcze dorzuć mi uczucie zazdrości dzisiaj 😁 😁 😁
ale czekam równie niecierpliwie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):


Ola, no właśnie nie czuję się dobrze: cały czas czuję się poddenerwowana, cała trzęsę się w środku, nie wiem czemu, twardnieje mi brzuch i tu odpowiem na pytanie Matyldy: cały dzień przeleżałam sobie z książką. Nospą już nie chce się faszerować, bo wyjadłam dzienny limit 😁
I jeszcze raz jak ktoś kuźwa zadzwoni i będzie się pytał, czy urodziłam, to szlag mnie trafi 😠 😠

Kasia a ciśnienie Ty zmierzyła aaa? Może masz jakieś nadciśnienie albo co? 🤨 Może ciepłą kąpiel sobie zafunduj, najwyżej całkiem się rozkraczysz a wtedy ja zadzwonię i pierwsza zapytam czy już urodziłaś? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinaaleks napisał(a):
dobra powiem tak jeśli którąs uraziły moje słowa to PRZEPRASZAM nie miałam zamiaru nikogo oceniać ani obrazać! to też nauczka dla mnie żeby nie mówić wszystkiego!
I ponieważ mi też jest troche smutno że mnie nie zrozumiałyście uważam temat za zakończony.

ta nie przepraszaj tu średnio raz w tygodniu ktoś czuje się urażony
nie ma co zgrane my so zaczepieście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
intere kogos ten pokoj ? 😁 bo nie wiem czy sie fatygowac 😉

interere dawaj te foty 😁

Tyska wrzucaj - czekamy 🙂


tiaa. tyska, jeszcze dorzuć mi uczucie zazdrości dzisiaj 😁 😁 😁
ale czekam równie niecierpliwie 😁
uwierz ze nie ma czego 🙂 pokoik jest malusi i wyglada jalowo 🙂 zero dzieciecych akcesoriow, procz paru maskotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra powiem tak jeśli którąs uraziły moje słowa to PRZEPRASZAM nie miałam zamiaru nikogo oceniać ani obrazać! to też nauczka dla mnie żeby nie mówić wszystkiego!
I ponieważ mi też jest troche smutno że mnie nie zrozumiałyście uważam temat za zakończony.

ta nie przepraszaj tu średnio raz w tygodniu ktoś czuje się urażony
nie ma co zgrane my so zaczepieście

atmosfera taka, że powietrze ciąć można nożem.. (ostatnio w jakimś filmie zasłyszałam 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):


Ola, no właśnie nie czuję się dobrze: cały czas czuję się poddenerwowana, cała trzęsę się w środku, nie wiem czemu, twardnieje mi brzuch i tu odpowiem na pytanie Matyldy: cały dzień przeleżałam sobie z książką. Nospą już nie chce się faszerować, bo wyjadłam dzienny limit 😁
I jeszcze raz jak ktoś kuźwa zadzwoni i będzie się pytał, czy urodziłam, to szlag mnie trafi 😠 😠

Kasia a ciśnienie Ty zmierzyła aaa? Może masz jakieś nadciśnienie albo co? 🤨 Może ciepłą kąpiel sobie zafunduj, najwyżej całkiem się rozkraczysz a wtedy ja zadzwonię i pierwsza zapytam czy już urodziłaś? 😁

Ola, czy myślisz, że przy moim dzisiejszym humorze mam niskie, czy wysokie ciśnienie ? 😁 😁
i nie mogę, absolutnie nie mogę rozkraczać się przed 21 marca: musi być baran 😁 😁 i jeszcze sobie taki prezent na własne urodziny zrobię 😁
oczywiście, nawet jak mi w nocy wody odejdą to ty spodziewaj się smsa 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA BĘDZIE WYZNANIE I APEL

KOCHAM WAS WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU WSZYSTKIE
I BŁAGAM BĄDŹ TAK AKTYWNE I ROZPISANE JUTRO I POJUTRZE BO ZNOWU ZAŁAPIE WEEKENDOWEGO DOŁA JAK NIKOGO TU NIE BĘDZIE
I ZAPOMNIAŁAM DODAĆ ŻE WAS KOCHAM WSZYSTKIE BEZ WYJĄTKU 😜


☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to lecim
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/25388868045501539613.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/71387160803928715988.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/78256290022632070790.jpg[/IMG][/URL]
i wyjscie 🙂
[URL=http://www.iv.pl/][IMG]http://www.iv.pl/images/92376549277617725325.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Ewelinaaleks napisał(a):
dobra powiem tak jeśli którąs uraziły moje słowa to PRZEPRASZAM nie miałam zamiaru nikogo oceniać ani obrazać! to też nauczka dla mnie żeby nie mówić wszystkiego!
I ponieważ mi też jest troche smutno że mnie nie zrozumiałyście uważam temat za zakończony.

ta nie przepraszaj tu średnio raz w tygodniu ktoś czuje się urażony
nie ma co zgrane my so zaczepieście


zgadzam się z Matyldą 🙂
Ewelina, nie traktuj tego jako przytyk czy powód do kłótni 🙂
taka moja wada, że zawsze mówię co myślę 🙂

KONIEC TEMATU !!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matkoooooooooooov 🤪 🤪 🤪 🤪
cała Grażyna mi faluje - chyba moja Lenka chce wyjść, dzizas co to ma być? 😮
tego jeszcze nie było w jej repertuarze, też tak macie? 😮

CO KUŹWA???????????????
jak Grażyna nie czaje
co wargi sromowe ci skaczą?????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):


Ola, no właśnie nie czuję się dobrze: cały czas czuję się poddenerwowana, cała trzęsę się w środku, nie wiem czemu, twardnieje mi brzuch i tu odpowiem na pytanie Matyldy: cały dzień przeleżałam sobie z książką. Nospą już nie chce się faszerować, bo wyjadłam dzienny limit 😁
I jeszcze raz jak ktoś kuźwa zadzwoni i będzie się pytał, czy urodziłam, to szlag mnie trafi 😠 😠

Kasia a ciśnienie Ty zmierzyła aaa? Może masz jakieś nadciśnienie albo co? 🤨 Może ciepłą kąpiel sobie zafunduj, najwyżej całkiem się rozkraczysz a wtedy ja zadzwonię i pierwsza zapytam czy już urodziłaś? 😁

Ola, czy myślisz, że przy moim dzisiejszym humorze mam niskie, czy wysokie ciśnienie ? 😁 😁
i nie mogę, absolutnie nie mogę rozkraczać się przed 21 marca: musi być baran 😁 😁 i jeszcze sobie taki prezent na własne urodziny zrobię 😁
oczywiście, nawet jak mi w nocy wody odejdą to ty spodziewaj się smsa 😜 😁

nie bój nic - mówiłam Ci że razem ze mną powijesz syna 😁 tzn ja córkę.. po wypłacie znaczy się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...