Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tyska_1 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Brechti a ja razem z Toba bede zazroscic 🙂
i ja, ale nie dzieci tylko tego mze juz beda mialy ten koszmar za soba, a to ze nastepny przed soba to swoja droga 😁 ale ja juz nie chce byc w ciazy !! CHCE RODZIC, noo za dwa tygodnie 😉 od pierwszego moge startowac !

ja jak wczoraj wracałam od lekarza byłam mega wkurwiona na siebie bo dotarło do mnie co tak na prawdę się dzieję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

brechti napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
ktore to w koncu sie klocily?? wrzesien 2011 czy wrzesien 2010??? I to byla dzisiaj ta klotnia??

wrzesień 2010- cofnij się 35 stron wcześniej 😁

przypuszczam że jeszcze wcześniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Brechti a ja razem z Toba bede zazroscic 🙂
i ja, ale nie dzieci tylko tego mze juz beda mialy ten koszmar za soba, a to ze nastepny przed soba to swoja droga 😁 ale ja juz nie chce byc w ciazy !! CHCE RODZIC, noo za dwa tygodnie 😉 od pierwszego moge startowac !

ja jak wczoraj wracałam od lekarza byłam mega wkurwiona na siebie bo dotarło do mnie co tak na prawdę się dzieję


ja to srać powoli w gacie zaczynam, bo choć u mnie na poród się nie zapowiada, to kwiecień tuż tuż i lada moment MY będziemy wymieniać się INFO która w szpitalu, jak tam poród, te wszystkie detale i pierdoły do których niedawno było tak dalekoooo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLA

co do tego filmu to se wyobrażałam że to nie wiadomo co , dla mnie nic szczególnego NUDA
a Brechti ma rację jak sie coś podoba to się to ogląda więc jak na coś trafię to od razu ci napisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Brechti a ja razem z Toba bede zazroscic 🙂
i ja, ale nie dzieci tylko tego mze juz beda mialy ten koszmar za soba, a to ze nastepny przed soba to swoja droga 😁 ale ja juz nie chce byc w ciazy !! CHCE RODZIC, noo za dwa tygodnie 😉 od pierwszego moge startowac !

ja jak wczoraj wracałam od lekarza byłam mega wkurwiona na siebie bo dotarło do mnie co tak na prawdę się dzieję


ja to srać powoli w gacie zaczynam, bo choć u mnie na poród się nie zapowiada, to kwiecień tuż tuż i lada moment MY będziemy wymieniać się INFO która w szpitalu, jak tam poród, te wszystkie detale i pierdoły do których niedawno było tak dalekoooo!

ta tylko mi nie chodzi o poród
tylko oto co potem
i raczej nie będę tu zaglądać na forum po porodzie bo to już będzie dla mni e mega stresujące i dołujące
to zachwalanie się dzieciakami ,słodzenie itp
a ja jeszcze na dodatek nie będę umiała sobie z niczym poradzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda nie chodzi o film tylko ogólnie o Twoje marudzenie 😜

wiem wiem
no ale ja taka nie jestem
to tylko takie wrażenie bo teraz na tym etapie mojego życia tylko marudzić mogę, co do filmu to i tak mi się nie podobał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
no film mi sie tez wogole nie udzielil.. ide pograc 🙂

ale bym sobie poszurała kapciami po parkiecie a tu dupa - bebzon ciąży 😁
co do szurania po parkiecie 🤪 ostatnio jak bylam sama w domu to jak sobie zapuscilam nuteeee !! i stanelam w miejscu gdzie napewno mnie nikt nie zobaczy przez okno i nie moglam sie powstrzymac !! TAK BOBAJLOWALAM 🤪 🤪 musialam smiesznie wygladac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda nie wiesz jak to będzie po porodzie więc się nie nastawiaj źle! Każda z nas będzie najlepszą mamą na świecie dla swojego malucha i nie ważne czy będzie się tu rozpisywać co i jak robi, czy też nie! Każda z nas będzie później dziecięcym ekspertem, bo każda będzie wiedzieć co najlepsze dla JEJ WŁASNEGO DZIECKA Zresztą nie wierzę, że mając takie maluszki będziemy siedzieć na forum tak długo i często jak teraz, więc przestań się stresować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
no film mi sie tez wogole nie udzielil.. ide pograc 🙂

ale bym sobie poszurała kapciami po parkiecie a tu dupa - bebzon ciąży 😁
co do szurania po parkiecie 🤪 ostatnio jak bylam sama w domu to jak sobie zapuscilam nuteeee !! i stanelam w miejscu gdzie napewno mnie nikt nie zobaczy przez okno i nie moglam sie powstrzymac !! TAK BOBAJLOWALAM 🤪 🤪 musialam smiesznie wygladac 😁


Aaaa to ja też gibałam się trochę dzisiaj! Szkoda, że nie dam rady brzucha wciągnąć bo niezły taniec brzucha by mi wyszedł! I ja szuram skarpetami po podłodze, a mój bebzon nic do tego nie ma- no dobra po 3 minutach mam zadyszkę jakbym przebiegła km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyska_1 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Tyska_1 napisał(a):
no film mi sie tez wogole nie udzielil.. ide pograc 🙂

ale bym sobie poszurała kapciami po parkiecie a tu dupa - bebzon ciąży 😁
co do szurania po parkiecie 🤪 ostatnio jak bylam sama w domu to jak sobie zapuscilam nuteeee !! i stanelam w miejscu gdzie napewno mnie nikt nie zobaczy przez okno i nie moglam sie powstrzymac !! TAK BOBAJLOWALAM 🤪 🤪 musialam smiesznie wygladac 😁

ja to bym chciała tak konkretnie jak wcześniej, najlepiej ze swoim Sebusiem bo on to też nieźle dupką kręci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ja jeszcze nie śpiochac ale do wyrka jak najbardziej.

Dobranoc "czarownice".

Buziaki dla was i maluszków 🙂 😘


No ja sobie wypraszam! Tak mnie obrażać! Czeeekaj, sprawdzę, czy wyzwiska od czarownic to forma rasizmu 😁 😁 😁
A tak na serio to kiss kiss 😘 😘
A to kochaj i tańcz to lipka, wiem, że widziałam wcześniej i mam nadzieję, że nie w kinie (szkoda sosu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ja jeszcze nie śpiochac ale do wyrka jak najbardziej.

Dobranoc "czarownice".

Buziaki dla was i maluszków 🙂 😘

jak Ty chcesz mojego maluszka pocałować? przez Grażynę? 😁

chciałabyś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...