Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień dobry kobitki 😉 nadrobiłam wczorajsze posty no oczywiście nie tylko nasze 😁 😁 😉 😉
szok, pojechały, tzn.jedna pojechała a reszta wg mnie miala racje 😉 ale kij im w .... upsss 😜
mamy swoj wątek i pielęgnujmy go 😁 😁 😁 😁
Tyska pokoik super, Krzysiowe królestwo 😉 😉
no to uciekam do lazienki sprzątać 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ja z nudow poklaskalam: kamikusia,Wiola1983,Natka85,alexia 79,
linkaa,aisak,Dorka1986,matyldusia,asiaa2028 🙂


aisak- ja juz posprzatalam zabralam sie za to z samego rana teraz tylko czeka mnie zrobienie obiadu ale jakos mi sie nie chce narazie 🥴


dziekować za oklaska 😘
to przyjedź do mnie bo my z męzem nie wyrabiamy, nie chce się nam a tak w trojkę raźniej 😁 😁 😁


oooooooooooo sorki w piątke byśmy byli 😁 😁 😁 😁 zapomniałam o naszych szkrabikach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo mamo, mój krzyż 🥴 już mam błysk, chałupa ogarnięta, tylko zostało zetrzeć kurz i finito 🙂 muszę też karkówkę zapeklować a wieczorkiem ją upiekę żeby była do chlebka, na te szynki z konserwantami to patrzeć nie mogę 🤢

odpocznę 15 min, zjem jabłuszko i wstaję

Lenka od wczoraj bombarduje moje dolne partie brzucha i nie ustaje w walce.. czego ona tam szuka? 🤔 mam nadzieję, że jeszcze nie ma zamiaru przebijać pęcherza płodowego 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ooo mamo, mój krzyż 🥴 już mam błysk, chałupa ogarnięta, tylko zostało zetrzeć kurz i finito 🙂 muszę też karkówkę zapeklować a wieczorkiem ją upiekę żeby była do chlebka, na te szynki z konserwantami to patrzeć nie mogę 🤢

odpocznę 15 min, zjem jabłuszko i wstaję

Lenka od wczoraj bombarduje moje dolne partie brzucha i nie ustaje w walce.. czego ona tam szuka? 🤔 mam nadzieję, że jeszcze nie ma zamiaru przebijać pęcherza płodowego 🙃


no coś ty Ola ja ci wczoraj takie ładne zdjęcie szyneczki zapodałam, nie skusiłabyś sie 😁 😁 😁
uuuuuuuuu pełnia, pełniaaaaaaaaaaa będzie poród 😁 😁 😁
byle by nie mój 😁, bo mojej połoznej nie ma w weekendy hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
aisak no to spakuje swoj stroj roboczy hehe i zaraz do Ciebie wpadam 😁 😁 rozumiem srodkow czystkosci nie mam zabierac? 😉 tylko uprzedzam ja mam ruchy emerytki 🤪 🤪


a myślisz że jakie ja mam ruchy!!!!! 🤪 identyczne 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
linkaa napisał(a):
dziewczyny a czy ktorejs z was odchodzi ten czop juz bo mi chyba tak ;/

😮 😮 😮
już? to troszkę za wcześnie.... może będziesz rodzić niedługo 🤔


nie wiem ostatnio to rozbita jestem cały czas jak sie dowiedziłam o tej cesarce 😞
dzisiaj tez cała noc przeryczałam... nie chiłabym jeszcze rodzic, chciałabym zeby mała przytyła przynajamniej do 3 kg 😞

Ewelina to może trzeba to skonsultować z lekarzem skoro zanosi się na cesarkę a Tobie czop odchodzi? Może się rozwierasz a nie wiesz? 🥴 Kurczę, nie wiem co Ci poradzić, może jedź na IP - niech sprawdzą co się dzieje i w razie co niech zatrzymują akcję 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!
Widzę, że przepis na ciasto naleśnikowe poszedł- hihi ja miszczu patelni inacze j wczoraj zrobiłam na oko, mąka, żółtko, mleko, cukier wanilinowy i ciut soli i wyszły mi profesjonalnie ^^ tylko jeden był grubości omleta a reszta cud miód 🤪 🤪 🤪
Jestem zboczuchem. Śniło mi się, że jeździłam konno (na koniu normalnie 😁) a potem 'zabawiałam' z jakąś DZIEWCZYNĄ ☺️ 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 I nic o mojej bibi; za to mama we śnie ją po schodach nosiła 😁
Andziucha nowa foto widzę- NAJSSSSS 🙂 🙂
Aisak- chyba Cię wczoraj nie chwaliłam ale śliczny brzuuusiooooo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
Ja z nudow poklaskalam: kamikusia,Wiola1983,Natka85,alexia 79,
linkaa,aisak,Dorka1986,matyldusia,asiaa2028 🙂


aisak- ja juz posprzatalam zabralam sie za to z samego rana teraz tylko czeka mnie zrobienie obiadu ale jakos mi sie nie chce narazie 🥴



dziekuje 🙂 a mnie cos dzisiaj zołądek boli i wogole chyba zaraz wypije jakas slaba kawke bo chyba mam niskie cisnienie i nie daje rady A na obiad dzisiaj gotuje rosolek bo moj sobie zazyczyl no i dzisiaj przywiozl przewijak kolderke poszewki rozek itp śliczności jestem bardzo zadowolona jak za taka cene to naprawde warto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Ola co to jest peklowanie? 🤔

Wczoraj cwaniaro odesłałaś Matyldę do słownika a dzisiaj sama nie wiesz? 😁

Proszę bardzo - oto definicja

Peklowanie – proces technologiczny polegający na działaniu solanki lub mieszanki peklującej na mięso. Efektem tego procesu jest utrwalanie barwy, wytworzenie charakterystycznego smaku i zapachu mięsa oraz przedłużenie trwałości produktu poprzez hamowanie wzrostu bakterii chorobotwórczych i gnilnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ola co to jest peklowanie? 🤔

Wczoraj cwaniaro odesłałaś Matyldę do słownika a dzisiaj sama nie wiesz? 😁

Proszę bardzo - oto definicja

Peklowanie – proces technologiczny polegający na działaniu solanki lub mieszanki peklującej na mięso. Efektem tego procesu jest utrwalanie barwy, wytworzenie charakterystycznego smaku i zapachu mięsa oraz przedłużenie trwałości produktu poprzez hamowanie wzrostu bakterii chorobotwórczych i gnilnych.




😮 😮 😮 😮 😮 wole swoja definicje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia 79 moze Lenka cos tam zgubila i szuka 😁 😁 😁


widzi światło hehe

światło? 🤔 nie ma takiej opcji bo ja szczelnie zamknięta jestem (tzn byłam jeszcze 1,5 tyg temu) i spodnie dresowe czarne (czarny wyszczupla 😁) to ma ciemno jak w dupie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...