Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
A tak w ogóle Ola to ja jestem mega zakręcona bo nie odnotowałam że twoja córcia z Julki zmieniła się w Lenkę 😮 😮

no jakoś 2 dni temu zapadła decyzja 😜
A właśnie - jeszcze odnośnie pościeli - będziesz małą kładła na tej podusi i przykrywała kołderką? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
A tak w ogóle Ola to ja jestem mega zakręcona bo nie odnotowałam że twoja córcia z Julki zmieniła się w Lenkę 😮 😮

no jakoś 2 dni temu zapadła decyzja 😜
A właśnie - jeszcze odnośnie pościeli - będziesz mała kładła na tej podusi i przykrywała kołderką? 🥴


Nie - ta podusia to niby taka przytulanka ale na pewno jej na niej nie położę. Co do kołderki to jeszcze nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie szok przeżyłam, swędzi mnie brzuch i swędzi, ja do lustra a tam jeden wielki rozstęp.. przez kilka dni zrobiła mi się masakra.. Ehh znów się nawyłam 😞
tak - wiem wiem że macie większe i że ludzie nie takie problemy mają ale nie oswoiłam się jeszcze z tą sytuacją i swoje muszę napłakać.
Jadę po zakupy z mężem bo już wrócił..
Trzymajcie się iskierki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Ja właśnie szok przeżyłam, swędzi mnie brzuch i swędzi, ja do lustra a tam jeden wielki rozstęp.. przez kilka dni zrobiła mi się masakra.. Ehh znów się nawyłam 😞
tak - wiem wiem że macie większe i że ludzie nie takie problemy mają ale nie oswoiłam się jeszcze z tą sytuacją i swoje muszę napłakać.
Jadę po zakupy z mężem bo już wrócił..
Trzymajcie się iskierki


Olcia przywykniesz 🙂 Z czasem się z nimi zaprzyjaźnisz. Poza tym tak jak tu wiele z nas mówiło - te france wyskakują na samiutki koniec 😞 Ja miałam trochę więcej czasu żeby się przyzwyczaić do nich. Udanych zakupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂 Jestem Grudnióweczką 2010 🙂
Zajrzałam do Was bo już niedługo zaczniecie się ,,sypać ,, a więc chciałam Wam życzyć udanych, zdrowych, szybkich i prawie bezbolesnych porodów !! 🙂 I żebyście po porodzie szybciutko dochodziły do siebie a Maluszki były jak najbardziej zdrowiutkie 😘 😘
Sorry, że się wtrącam, ale przeczytałam Waszą ostatnią wypowiedź i ja też mam okropne rozstępy na brzuchu 🤔 Wyskoczyły mi w 27 tygodniu 🤔 Brzuch cały poryty. Na początku były bordowe teraz już są brązowe, ale jak zbieleją to nie będzie aż tak strasznie także głowa do góry 😉 Nie jesteśmy same 😁 A po porodzie jak będzie któraś na butli to na rozstępy używajcie maści CEPAN 😉 Jest super sama używam i polecam 😉
Pozdrawiam 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko wpierdzieliłam pół sernika i chyba zaraz...............wiadomo co 🤢
dziewczyny pokoiki, łoża super na prawdę
co do sprzątania to ja ekspertem nie jestem ale jeśli chodzi o białe to kurzu raczej aż tak bardzo na nich nie widać no chyba że się dwa miesiące nie sprząta, byłoby gorzej mieć takie mebelki i np dwuletnie dziecko to wtedy już wszystko n a ich będzie, a na czarnych meblach widać kurz już po paru godzinach a czasem nawet minutach

wywaliło mi wielkiego bębzona i mam ograniczone ruchy , kiepsko się z tym czuje chyb azaraz pójdę do wanny odpocząć
a i Kasia Paweł na pewno sobie o urodzinach nie przypomniał, i w ogóle nawet nie rozmawiamy bo nie mamy o czym 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda,, guuupia jesteś ! to mu przypomnij !!
bezczelnie bym mu powiedziała, czy szykuje jakiś prezent z okazji urodzin a nie zgrywaj matki bolącej 😁 niech mu się gupio zrobi a ty będziesz miała satysfakcję i nie będziesz w sobie tego dusiła !

Wiola, kącik zajefajny: ja też mam kącik, ale mój wygląda jak składnica dokumentów mojego, bo jakoś mu tak poręcznie tam wszystko wrzucać 🤢 🤢 obawiam się, że jak przywyknie to mi syncia pod tymi śmieciami zakopie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Matylda,, guuupia jesteś ! to mu przypomnij !!
bezczelnie bym mu powiedziała, czy szykuje jakiś prezent z okazji urodzin a nie zgrywaj matki bolącej 😁 niech mu się gupio zrobi a ty będziesz miała satysfakcję i nie będziesz w sobie tego dusiła !

Wiola, kącik zajefajny: ja też mam kącik, ale mój wygląda jak składnica dokumentów mojego, bo jakoś mu tak poręcznie tam wszystko wrzucać 🤢 🤢 obawiam się, że jak przywyknie to mi syncia pod tymi śmieciami zakopie 😁


To się nie daj 🙂 Poza tym Wituś jest najważniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka kiedy kwiaty stoją wszędzie naokoło, i czekoladki inne prezenty a on nic, tylko pytał co od kogo , a mi nie chodzi o prezent tylko o to że wtedy w czwartek zapomniał i nawet mi życzeń nie złożył, z resztą nie ważne, i to i tak nie największy problem
kurde ciężko mi jakos, przedtem jak usiadłam na podłodze to na trzy różne sposoby próbowałam wstać i dopiero za trzecim razem się udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie to ja czuję, że urodzę w niekonwencjonalny sposób: Wito wyjdzie przez pęknięcie skóry, którego zapewne doczekam się na brzuchu: normalnie mi już skóry na pokrycie ten bębna brakuje !! 😠
i co najgorsze dzisiaj: wzięłam nospę a boleści jak na okres nadal mam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre nasze marcówki miały termin na kwiecień i też się rozpakowały
i tez z 38 go tygodnia też mają termin niektóre na kwiecieć a JUŻ od dawna chcą się rozpakowywać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
na razie to ja czuję, że urodzę w niekonwencjonalny sposób: Wito wyjdzie przez pęknięcie skóry, którego zapewne doczekam się na brzuchu: normalnie mi już skóry na pokrycie ten bębna brakuje !! 😠
i co najgorsze dzisiaj: wzięłam nospę a boleści jak na okres nadal mam 🤢

ja już no spy nie biorę bo mnie bardzo ta forte osłabiała, co ma być to będzie, teraz ciężko mi kroka postawić tak mnie wszystko boli
i mi też brakuje juz powłoki , i jakieś to ciało takie żylaste i skóra sucha ble pewnie lada dzień i u mnie coś pęknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Kaśka kiedy kwiaty stoją wszędzie naokoło, i czekoladki inne prezenty a on nic, tylko pytał co od kogo , a mi nie chodzi o prezent tylko o to że wtedy w czwartek zapomniał i nawet mi życzeń nie złożył, z resztą nie ważne, i to i tak nie największy problem
kurde ciężko mi jakos, przedtem jak usiadłam na podłodze to na trzy różne sposoby próbowałam wstać i dopiero za trzecim razem się udało


hieh: ja tu ci się wymądrzam a moje urodziny przecież też niedługo. Między nami nadal oficjalny chłód i nie sądzę, żeby do urodzin coś się poprawiło 🤢
dlatego chyba wolałabym ten czas przeleżeć w szpitalu, żeby nie było mi przykro, że usłysze od niego to co od innych: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. I tyle. A jednak od własnego faceta oczekuje się chociaż ciut ciut zaangażowania emocjonalnego w składane życzenia 🤢 no nie?

Kamikusia, nam też Wiola w przyszłym tygodniu rozpocznie listę, matko, żebym była druga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...