Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

no Kasia ale czasem nawet zwykłe ale szczere "wszystkiego najlepszego" by wystarczyło 😞
ja to w sumie już chciałabym urodzić , ale z drugiej strony jestem kompletnie nie przygotowana w żaden sposób i dziś dowiedziałam się że łóżeczka ani wózka jednak nie będzie 😞
to wolę nosic do 42 tygodnia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kaśka kiedy kwiaty stoją wszędzie naokoło, i czekoladki inne prezenty a on nic, tylko pytał co od kogo , a mi nie chodzi o prezent tylko o to że wtedy w czwartek zapomniał i nawet mi życzeń nie złożył, z resztą nie ważne, i to i tak nie największy problem
kurde ciężko mi jakos, przedtem jak usiadłam na podłodze to na trzy różne sposoby próbowałam wstać i dopiero za trzecim razem się udało


hieh: ja tu ci się wymądrzam a moje urodziny przecież też niedługo. Między nami nadal oficjalny chłód i nie sądzę, żeby do urodzin coś się poprawiło 🤢
dlatego chyba wolałabym ten czas przeleżeć w szpitalu, żeby nie było mi przykro, że usłysze od niego to co od innych: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. I tyle. A jednak od własnego faceta oczekuje się chociaż ciut ciut zaangażowania emocjonalnego w składane życzenia 🤢 no nie?

Kamikusia, nam też Wiola w przyszłym tygodniu rozpocznie listę, matko, żebym była druga 😁


No właśnie - chyba że któraś się pospieszy i mnie dymnie 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
no Kasia ale czasem nawet zwykłe ale szczere "wszystkiego najlepszego" by wystarczyło 😞
ja to w sumie już chciałabym urodzić , ale z drugiej strony jestem kompletnie nie przygotowana w żaden sposób i dziś dowiedziałam się że łóżeczka ani wózka jednak nie będzie 😞
to wolę nosic do 42 tygodnia 🤨


A czemu to nie będzie ? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
kurde jak czytam ich to az mi sie rece spocily. 🙂 niby nie opisuja porodow ale jedna pisala ze po cc jedna z tych kwietniowek musi chodzic na zabiegi zeby odzyskac czucie w rece 🤢 i z pokarmem slabo jest 🤢

a moja kuzyna po cc już w domu po 10 dniach
z pokarmem i w ogóle z karmieniem był problem a teraz już ciut lepiej tylko z jakiegoś powodu( wiedziałam z jakiego ale zapomniałam i nie chcę tu herezji głosić) kuzynka musi ściągać mleko w dzień i zwyczajnie je gotuje a potem karmi go tym butelka, a w nocy może normalnie przystawiać do piersi
i w tym tygodniu kategorycznie nie życzą sobie odwiedzić bo chcą się oswoić z nową sytuacją, tylko babcie mogły przyjść na chwilę i w sumie dobre rozwiązanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kaśka kiedy kwiaty stoją wszędzie naokoło, i czekoladki inne prezenty a on nic, tylko pytał co od kogo , a mi nie chodzi o prezent tylko o to że wtedy w czwartek zapomniał i nawet mi życzeń nie złożył, z resztą nie ważne, i to i tak nie największy problem
kurde ciężko mi jakos, przedtem jak usiadłam na podłodze to na trzy różne sposoby próbowałam wstać i dopiero za trzecim razem się udało


hieh: ja tu ci się wymądrzam a moje urodziny przecież też niedługo. Między nami nadal oficjalny chłód i nie sądzę, żeby do urodzin coś się poprawiło 🤢
dlatego chyba wolałabym ten czas przeleżeć w szpitalu, żeby nie było mi przykro, że usłysze od niego to co od innych: wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. I tyle. A jednak od własnego faceta oczekuje się chociaż ciut ciut zaangażowania emocjonalnego w składane życzenia 🤢 no nie?

Kamikusia, nam też Wiola w przyszłym tygodniu rozpocznie listę, matko, żebym była druga 😁


No właśnie - chyba że któraś się pospieszy i mnie dymnie 😜 😜


ja bym mogła, ale 24-go mam ostatnie usg i chciałabym jednak tą wizytę zaliczyć, niech wyniki mi poogląda> a potem to mi wsio ryba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
kurde jak czytam ich to az mi sie rece spocily. 🙂 niby nie opisuja porodow ale jedna pisala ze po cc jedna z tych kwietniowek musi chodzic na zabiegi zeby odzyskac czucie w rece 🤢 i z pokarmem slabo jest 🤢


Daj linka

http://ebobas.pl/forum/read.php?51,262520,page=459
gdzies tu jedna pisala.ale bez konkretow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no Kasia ale czasem nawet zwykłe ale szczere "wszystkiego najlepszego" by wystarczyło 😞
ja to w sumie już chciałabym urodzić , ale z drugiej strony jestem kompletnie nie przygotowana w żaden sposób i dziś dowiedziałam się że łóżeczka ani wózka jednak nie będzie 😞
to wolę nosic do 42 tygodnia 🤨


A czemu to nie będzie ? 😮

bo w portfelu mamy 30zł na koncie 400 a dopiero połowa miesiąca a i długów że ho ho ho i remont w trakcie , Paweł strasznie schudł przez te dwa tygodnie, mówi że na siłownię chodzi ale ja wiem że on oszczędza na jedzeniu bo znam go , pisałam że w maju nasza sytuacja znacznie się polepszy ale Lenka raczej do maja nie zaczeka a teraz nawet pożyczyć od kogo nie mamy bo już od kogo mogliśmy to pożyczaliśmy na remont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
matyldusia napisał(a):
no Kasia ale czasem nawet zwykłe ale szczere "wszystkiego najlepszego" by wystarczyło 😞
ja to w sumie już chciałabym urodzić , ale z drugiej strony jestem kompletnie nie przygotowana w żaden sposób i dziś dowiedziałam się że łóżeczka ani wózka jednak nie będzie 😞
to wolę nosic do 42 tygodnia 🤨


A czemu to nie będzie ? 😮

bo w portfelu mamy 30zł na koncie 400 a dopiero połowa miesiąca a i długów że ho ho ho i remont w trakcie , Paweł strasznie schudł przez te dwa tygodnie, mówi że na siłownię chodzi ale ja wiem że on oszczędza na jedzeniu bo znam go , pisałam że w maju nasza sytuacja znacznie się polepszy ale Lenka raczej do maja nie zaczeka a teraz nawet pożyczyć od kogo nie mamy bo już od kogo mogliśmy to pożyczaliśmy na remont


ale przecież ktoś tam obiecał, że zakupi 😮 i wózek i łóżeczko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
straaaszny jest ten porod !! o Boze....


Oglądałam to i powiem że nawet się cieszę że to jednak cc będę miała. A mój Tomek mi właśnie mówi że jego przy tym nie będzie bo on zemdleje 🙂 A ja mu mówię że przy cc na pewno go nie będzie 🙂 Jaja jak berety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
straaaszny jest ten porod !! o Boze....
jestem w szoku.. ile krwi.. te lozysko .. fuuuj ... ja nie chce rodzic 😞


To żeś się szybko zorientowała 🙂

ej ja nie wiedzialam ze taaak okropnie ten porod wyglada... cos strasznego 🙂 brrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
straaaszny jest ten porod !! o Boze....
jestem w szoku.. ile krwi.. te lozysko .. fuuuj ... ja nie chce rodzic 😞


To żeś się szybko zorientowała 🙂


Wiola a jak to u Ciebie jest z ta cesarka? jakie bedziesz miała znieczulenie? bedziesz spac czy wszystko słyszec i widziec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia obiecanki cacanki,wszyscy kupują jak nie trzeba, w gadaniu są dobrzy, oj tam nie chce też liczyć na kokoś tylko wiadomo na siebie też nie mogę

weźcie przestańcie o tych porodach ble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kamikusia napisał(a):
straaaszny jest ten porod !! o Boze....
jestem w szoku.. ile krwi.. te lozysko .. fuuuj ... ja nie chce rodzic 😞


To żeś się szybko zorientowała 🙂


Wiola a jak to u Ciebie jest z ta cesarka? jakie bedziesz miała znieczulenie? bedziesz spac czy wszystko słyszec i widziec?


Będę wszystko widziała i słyszała. DO kręgosłupa znieczulenie dostanę.

Zmykam na Kuchenne Rewolucje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamikusia napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Kasia obiecanki cacanki,wszyscy kupują jak nie trzeba, w gadaniu są dobrzy, oj tam nie chce też liczyć na kokoś tylko wiadomo na siebie też nie mogę

weźcie przestańcie o tych porodach ble

a widzialas ?? 😁 ten porod ??

ten nie ale widziałam inne w tym mojej kuzynki i teraz nie chcę do tego wracać
idę się kąpać będę później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...