Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
teeeeeeeeeeee pojechałaś Matylda po bandzie 😠
napisałaś że coś ci pociekło i ciszaaaaaaaaa
żesz zawału można dostać 🤢 🤢
boziu powiem wam ze teraz trzeba się bedzie na takie rzeczy przygotować, będziemy co jakiś czas znikać a reszta bedzie paznokcie obgryzać 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aisak napisał(a):
teeeeeeeeeeee pojechałaś Matylda po bandzie 😠
napisałaś że coś ci pociekło i ciszaaaaaaaaa
żesz zawału można dostać 🤢 🤢
boziu powiem wam ze teraz trzeba się bedzie na takie rzeczy przygotować, będziemy co jakiś czas znikać a reszta bedzie paznokcie obgryzać 🤢 🤢

tak napisałam ale potem pisałam ze nic się już nie dzieje
z resztą ja jakaś dziwna jestem i już to pisałam dopóki nie poczuję że się na prawdę zaczęło albo ze dzieje się coś złego to do szpitala nie pojadę , a rozpoczynający się poród chyba rozpoznam
a wczoraj mówię , nie miałam kompa i byłam już trochę zmeczona tym dniem od razu zasnełam
i nie ma się co przejmować czas rodzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
idę na chwilkę bo mnie głodny Leonek wzywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czas rodzić 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
no ja juz mogę 🥴, ty jeszcze mozesz poczekać 🙂 🙂 🙂 🙂
leć do Leonka co by głodny nie chodził 😉
mi też tak burczy w brzuchu ze szok, ale czekam na meza az wstanie i zrobi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda, kuźwa mać. Tak się nie robiiiiiii !! 😠 😁 nastraszyłaś nas swoim nagłym zniknięciem !
ja sobie życzę mieć numer do ciebie ! potem wszystkie się martwią a ty sobie spać idziesz 😁 😁

i bardzo martwię się o Olę; jeszcze wczoraj gupia naprzestawiała się tych mebli w pokoiku Lenki.

Olllllaaaaaaaaa!!!!! ????? 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może Ola odsypia teraz.. jak w nocy na siedziała sie w szpitalu. Kurde ale dziwne bo nie skarzyla sie zeby cos ja bolalo..
no tak najpierw poprzestawiala meble,a pozniej na zakupy pojechala 🤢
ja juz po sniadaniu, nie spie od jakiejs 8, maz do szkoly pojechal a ja znowuuuu sama ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry ja tez wstalam ide zjesc sniadanko i dzisiaj caly dzien poza domem 🙂

Matylda super ze wszystko ok tylko gorzej jak to byly wody plodowe skoro bylo ich tak duzo nie chce straszyc ale jezeli ich teraz nie masz w srodku a skurczy nie dostalas ???? to mozesz zaszkodzic lence ja bym mimo wszystko to sprawdzila ale to twoja juz decyzja

Czekamy na wiesci od Oli 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdziu już myślałam, że Matylda pochwali się dzisiaj swoją córeczką, na serio, a tu nic 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Z kolei Olę nam do szpitala wywiało, dobrze, że z małą ok- czekam niecierpliwie na info; wracam do czyszczenia dywanu....
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Ale kiepską noc miałam 😞 Cały czas brzuch mnie bolał jak do okresu a teraz jeszcze mnie w piczce kłuje 😞 Masakra 🤢
Matylda jak zwykle nas w chuuu....a załadowała 😉
Kurka ale dziwne że Ola nie odpisuje 🤨 🤨 Ja wczoraj też z tym łóżeczkiem się trochę mocowałam ale nie za dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej
jeszcze mam takie dziwne objawy ale na razie nic nie napiszę żeby nie potrzebnie paniki nie siać
no dziwne że Ola się nie odzywa, Tyska chyba do niej smsa wysłała o świcie i nic ojojoj może na tych zakupach przesadziła no i jeszcze to łóżeczko i sprzątała od rana , nie wiem nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczek88 napisał(a):
a co do matyldy to nie wiem czy dobrze zroumialam,ze jej wody plodowe odeszly a ona siedzi w domu? dobrze zroumialam 🙂???

nie wiem co mi odeszło ale dużo tego było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana nie chce cie straszyc ale odejscie wod plodowych jest wskazaniem do wizyty w szpitalu. jestem pewna bo sie pytalam ostatnio lekarza, nie jest powiedziane ze mususz odcuwac bole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jed ty lepiej do spitala albo zadzwon do lekarza, jesli to nic takiego to cie nie zatrzymaja sila, zawsze mozesz sie nie zgodzic, a jak sie cos stanie to bedziesz miala wyrzuty a po co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
jed ty lepiej do spitala albo zadzwon do lekarza, jesli to nic takiego to cie nie zatrzymaja sila, zawsze mozesz sie nie zgodzic, a jak sie cos stanie to bedziesz miala wyrzuty a po co


Magda ty Matyldzie do rozsądku nie przemówisz niestety 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ale wody plodowe chronia dzieciatko przed wsystkim, i jesli ich ju nie ma to poprostu jest to dla niego zagrozeniem:/ nie mona tak ryzykowac



Ale ty mi tego nie musisz mówić 🙂 Powiedz to temu uparciuchowi 🙂

a nie odnawiają sie???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
ale wody plodowe chronia dzieciatko przed wsystkim, i jesli ich ju nie ma to poprostu jest to dla niego zagrozeniem:/ nie mona tak ryzykowac



Ale ty mi tego nie musisz mówić 🙂 Powiedz to temu uparciuchowi 🙂

a nie odnawiają sie???????

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/porod/co-robic-gdy-odchodza-wody-podowe_35496.html to na dowod jesli mi nie wierzysz( pierwsza lepsza strona na jaka weszlam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...