Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olcia ale kluchę słodką będziesz miała! Bierz męża w obroty, jak dobrze pomanewrujesz to na pewno długo nie będzie się opierał!
Siema Dagmara, noszzzzz w końcu! Pamiętałam, że Ty do PL przed 'zniknięciem' się wybierałaś; no i tak się zastanawiałam what's going on????

Kochane czy Wy wiecie ile kosztuje morfologia i mocz bez skierowania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Olcia ale kluchę słodką będziesz miała! Bierz męża w obroty, jak dobrze pomanewrujesz to na pewno długo nie będzie się opierał!
Siema Dagmara, noszzzzz w końcu! Pamiętałam, że Ty do PL przed 'zniknięciem' się wybierałaś; no i tak się zastanawiałam what's going on????

Kochane czy Wy wiecie ile kosztuje morfologia i mocz bez skierowania?

no klucha klucha 🙂 a mąż to hmm ciężko będzie ale wezmę się za niego za tydzien tak 😉
a co do morfologii to każda przychodnia ma swój cennik, najlepiej zadzwonić i zapytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Olcia ale kluchę słodką będziesz miała! Bierz męża w obroty, jak dobrze pomanewrujesz to na pewno długo nie będzie się opierał!
Siema Dagmara, noszzzzz w końcu! Pamiętałam, że Ty do PL przed 'zniknięciem' się wybierałaś; no i tak się zastanawiałam what's going on????

Kochane czy Wy wiecie ile kosztuje morfologia i mocz bez skierowania?


ja po 6 zł płace za to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
jutro deszcz ma padać na wybrzeżu, w Warszawie i na wschodzie 😠

dzieki za zle wiadomosci 🙂 😠

no co? 🥴 ja też sobie na jutro spacer po olej zaplanowałam a tu dupa 😞

hehe ja do Ciebie pretensji nie mam tylko do tej pogody 😜 no ale moze sie nie sprawdzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
No Ola - ja wiedziałam że ty się z Kaśka solidaryzujesz ale żeby aż tak to nie sądziłam 🙂 Wy macie największe dzieciaki z nas 🙂 Moja 2 dni temu miała 3288 gr 🙂 Szok 🙂

Adres za pośle ci jutro bo zaraz wybywam do kina.

Wioluś jeszcze Ty mnie nie dobijaj - wiesz jak teraz panicznie będę się bała rodzić, bo jak mi każą sn to ja się cała podrę i mała się umęczy a i schizy będę miała żeby się nie podduszała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
No Ola - ja wiedziałam że ty się z Kaśka solidaryzujesz ale żeby aż tak to nie sądziłam 🙂 Wy macie największe dzieciaki z nas 🙂 Moja 2 dni temu miała 3288 gr 🙂 Szok 🙂

Adres za pośle ci jutro bo zaraz wybywam do kina.

Wioluś jeszcze Ty mnie nie dobijaj - wiesz jak teraz panicznie będę się bała rodzić, bo jak mi każą sn to ja się cała podrę i mała się umęczy a i schizy będę miała żeby się nie podduszała 😞


Powiem ci inaczej - z doświadczenia moich koleżanek wynika że waga z USG jest o ok. 200 gr. zawyżona od tego co jest naprawdę. Poza tym jak będzie duży dzidziuś to będziesz miała cc i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
aaaa czyli majątku nie wydam 🙂
zapraszam na 'zachód'; jak jutro będzie u nas tak jak dzisiaj to nic tylko spacerować!

Ania gdzie jest Bielawa? Bo ja tez z zachodu pochodzę ale nie słyszałam... 🤔

Od Wrocka w stronę kotliny kłodzkiej, niedaleko wałbrzycha (40 km) Świdnicy (20 km) dzierżoniowa (5km)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...