Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamikusia napisał(a):
Tynka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja idę do lasu może mi łeba nie zwieje na tej wichurze
a potem sobie dokończę sprzątanie
muszę chyba wziąć ze sobą papier toaletowy do lasu bo też mam jakieś skurcze przepowiadające w dupie
tylko ja wiem co one mogą przepowiadać 😉


🤪 dlaczego zawsze jak czytam posty Matyldy to spadam z krzesła?

a Ty dzisiaj mialas wizyte u gina? i juz jestes po??


tak, ja już po 🙂 wszystko jest ok. w gabinecie byłam 20 minut. następna wizyta w poniedziałek... zamęczą mnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

Wiola tak sobie myślę jak Ci te kropelki wysłać? Nie wiem czy koperta bąbelkowa wystarczy? 🥴 no i czy listonosz będzie miał to komu dać pod tym adresem jak Cie nie będzie?


Olcia wystarczy w takiej kopercie a jak nie to zrób z tego paczuszkę taką mała - Kasia ci powie jak. Poza tym pod tym adresem ZAWSZE jest babcia a i mama też 🙂

Dziewczyny tak sobie myślę co ja powinnam sobie wziąć do picia do szpitala poza wodą niegazowaną? 😮 Kompot jakiś sobie zażyczyć czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
kamikusia napisał(a):
Tynka napisał(a):
matyldusia napisał(a):
a ja idę do lasu może mi łeba nie zwieje na tej wichurze
a potem sobie dokończę sprzątanie
muszę chyba wziąć ze sobą papier toaletowy do lasu bo też mam jakieś skurcze przepowiadające w dupie
tylko ja wiem co one mogą przepowiadać 😉


🤪 dlaczego zawsze jak czytam posty Matyldy to spadam z krzesła?

a Ty dzisiaj mialas wizyte u gina? i juz jestes po??


tak, ja już po 🙂 wszystko jest ok. w gabinecie byłam 20 minut. następna wizyta w poniedziałek... zamęczą mnie....

no ale co tam po wizycie? zamknięta jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak juz sie podnioslam to i mnie sily przyszly na carbonareee ! Wlasnie prawie jest gotowa. A ja caly dzien w pizamie 😮 😜 A co tam, jak maz wroci to powiem ze zdazylam sie juz wykapac i przebrac 😁 oby nie wrocil przed moim prysznicem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

Wiola tak sobie myślę jak Ci te kropelki wysłać? Nie wiem czy koperta bąbelkowa wystarczy? 🥴 no i czy listonosz będzie miał to komu dać pod tym adresem jak Cie nie będzie?


Olcia wystarczy w takiej kopercie a jak nie to zrób z tego paczuszkę taką mała - Kasia ci powie jak. Poza tym pod tym adresem ZAWSZE jest babcia a i mama też 🙂

Dziewczyny tak sobie myślę co ja powinnam sobie wziąć do picia do szpitala poza wodą niegazowaną? 😮 Kompot jakiś sobie zażyczyć czy co?

Wioluś to nie ja będę wysyłać tylko moja mama 🙂 Nie ma sensu żeby wysyłała to do mnie a ja do Ciebie 🙂 Najwyżej każę jej napchać papieru w tą kopertę jeszcze.
A co do picia to chyba nie pozwolą Ci niczego innego pić na początku, pierwszego dnia to tylko Ci usta zwilżą chyba a drugiego to minimalnie wody dostaniesz.. Potem to zapytasz lekarza i najwyżej Ci doniosą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie kąpiel wzięłam - nogi już wygoliłam i pachy też. Grażyna narazie nie jest zarośnięta bo ją w poniedziałek goliłam 🙂
Mam zamiar kąpnąć się jeszcze w sobotę przed szpitalem a potem to z nerwów się mogę zaciąć jeszcze 🙂 😆 😆 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
😎

Wiola tak sobie myślę jak Ci te kropelki wysłać? Nie wiem czy koperta bąbelkowa wystarczy? 🥴 no i czy listonosz będzie miał to komu dać pod tym adresem jak Cie nie będzie?


Olcia wystarczy w takiej kopercie a jak nie to zrób z tego paczuszkę taką mała - Kasia ci powie jak. Poza tym pod tym adresem ZAWSZE jest babcia a i mama też 🙂

Dziewczyny tak sobie myślę co ja powinnam sobie wziąć do picia do szpitala poza wodą niegazowaną? 😮 Kompot jakiś sobie zażyczyć czy co?

Wioluś to nie ja będę wysyłać tylko moja mama 🙂 Nie ma sensu żeby wysyłała to do mnie a ja do Ciebie 🙂 Najwyżej każę jej napchać papieru w tą kopertę jeszcze.
A co do picia to chyba nie pozwolą Ci niczego innego pić na początku, pierwszego dnia to tylko Ci usta zwilżą chyba a drugiego to minimalnie wody dostaniesz.. Potem to zapytasz lekarza i najwyżej Ci doniosą 🙂


Napisz mi na maila ile ci płacę i konto z danymi poślij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):


Napisz mi na maila ile ci płacę i konto z danymi poślij 🙂

Spokojnie, jak mama wyśle to ja Ci wszystkie namiary dam i oddasz kaskę jak już do domku wrócisz, teraz sobie tym głowy nie zaprzątaj 🙂


Ok, tak czy owak o kasiurkę możesz być spokojna 🙂
Bardzo ci dziękuję i podziękuj też swojej mamie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):


Napisz mi na maila ile ci płacę i konto z danymi poślij 🙂

Spokojnie, jak mama wyśle to ja Ci wszystkie namiary dam i oddasz kaskę jak już do domku wrócisz, teraz sobie tym głowy nie zaprzątaj 🙂


Ok, tak czy owak o kasiurkę możesz być spokojna 🙂
Bardzo ci dziękuję i podziękuj też swojej mamie 🙂

jestem, w końcu to nie majątek, nie zbiednieję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...